نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

نرم افزار جامع ارتباطات پيام کوتاه

نرم افزار جامع ارتباطات پیام کوتاه
این محصول با قرار گرفتن در یک شبکه Tcp /IP بعنوان یك سرور پیام های فوری وضروری عمل می نماید . بدین صورت كه تمامی كاربران ومدیران داخل شبكه از طریق وب یا email یا برنامه plug-in مانندmessenger می توانند پیام های خود را تایپ نموده و در كمتر از چند ثانیه به موبایل مقصد ارسال نمایند. علاوه بر این تمامی كاربران دارای یك smsbox ، یك شناسه واحد(صندوق پیام كوتاه ) هستند بدین صورت كه پیام های فرستاده شده از هر موبایلی در سرور ذخیره می شود و كاربر می تواند مانند صندوق پستی به آن مراجعه و پیام مربوط به خود را مشاهده نماید .
به طور خلاصه این نرم افزار راهی برای به حداقل رساندن هزینه های موبایل یك سازمان و همچنین ثبت كننده كلیه مكاتبات از طریق موبایل می باشد .
همچنین این سرور قادر است بصورت یك یادآوری كننده ( Reminder) عمل نماید. بدین صورت كه در اوقاتی كه از قبل برایش تعیین شده پیام كوتاه بر روی موبایل افراد بفرستد.
از طرفی می توان این محصول را با Email Server در شبكه مقایسه نمود با این تفاوت كه این سرور جهت سرویس دهی خدمات مرتبط با sms طراحی گردیده و بصورت ماژولار عمل می نماید. بدین صورت كه یتوان قسمتهای دیگری را به نرم افزار آن اضافه نمود. بطور نمونه می توان با اضافه نمودن ماژول نرم افزاری SMS alarm به این بسته نرم افزاری این سرور را بصورت هشدار دهنده نیز بكار برد، بدین مفهوم كه هر گونه هشداری را می تواند بصورت پیام كوتاه در كوتاهترین زمان روی موبایلهای از پیش تعریف شده بفرستد. بدین صورت شما هر گونه آلارمی كه در محیط داخلی (مانند سنسور حرارتی ، دزدگیر، سنسوربو و قطعی شبكه و حتی ورود و خروج افراد) صورت می پذیرد را می توانید بصورت پیام كوتاه بر روی موبایلتان داشته باشید.
در پایان این نكته را یادآوری می نماییم كه كلیه قسمتهای این نرم افزار و Engine آن در داخل کشور و توسط متخصصان شركت توسعه گران نرم افزار آذربایجان تولید شده و مراحل تست و Debuging را نیز با موفقیت پشت سر گذارده است .

امتیازات سیستم
-1 ارسال فرمان پیام كوتاه از چند ایستگاه كاری
-2 ارسال گروهی پیام كوتاه در یك زمان
-3 ارسال پیغام از داخل وخارج از كشور
-4 دریافت یك پیام از موبایل برای گروه خاص
-5 گزارشگیری های متنوع
6 - ذخیره سازی پیامها در جعبه پستی پیام كوتاه
-7 ماژولار بودن سیستم
-8ارسال پیام به روش Call-Back
این قابلیت باعث می شود كه پیام كوتاه(sms) از قبل مشخص شده ای كه از طریق موبایل به سرور وارد گردیده است به موبایل دیگری فرستاده شود . به عبارت دیگر به صورت یك مسیریاب موبایل عمل مینماید .
9- قابلیت ارتباط با Sms Gateway از طریق پروتکل SMPP
این سیستم قابلیت ارسال و دریافت پیام ها را از طریق پروتکل TCP/IPو SMPP دارا میباشد. در ضمن لازم به ذکر است که امکان تعریف نوع بستر دریافت وارسال پیام از قبیل SMPP یا GSM Modem در نرم افزار وجود دارد.
-10 ارسال اتوماتیك پیامهای یادآوری كننده
این قابلیت مانند یك تقویم و Reminder عمل می نماید . بدین صورت كه پیامهایی كه از قبل برای سیستم تعریف شده است در وقت تعیین شده بر روی موبایل فرد یا افراد می رود.
-11 دریافت همزمان چند پیام از موبایل های مختلف
این سیستم در یك لحظه می تواند پیامهای مختلف موبایلها را دریافت نماید و روی آنها عملیات پردازش انجام دهد.
-12 فرستادن پیامهای تبلیغاتی
این سیستم قابلیت فرستادن پیغامهای تبلیغاتی را نیز دارا می باشد. بدین صورت كه می تواند بصورت Random یا تحت یك بانك اطلاعاتی از موبایلهای خاص بصورت اتوماتیك پیامها را ارسال نماید.

ویژگی ها
• كاربر از فرستادن پیام خود و دریافت آن در مقصد اطمینان كامل دارد.
بدین صورت كه به محض دریافت پیغام در مقصد ، گزارشی بر روی سیستم ارسال می گردد كه حاكی از گرفتن پبغام است و كاربر در قسمت گزارشات خود می تواند از رسیدن آن اطمینان حاصل نماید.
• تمامی Ip ها و log های مربوط به عملیات كاربران توسط Engine اصلی سیستم در بانک اطلاعاتی و فایل های متنی ذخیره میگردند.
• تراكم بیش از اندازه پیام دریک قسمت ذخیره شده و به صورت نوبتی فرستاده شود. این ویژگی به خصوص برای حالتی که از GSM Modem استفاده میشود کاربرد دارد و برای سیستم های مبتنی بر SMPP وظیفه مدیریت ترتیب تکرار را عهده دار است.

• اگر پیامی در مرحله فرستادن به هر دلیلی به مقصد نرسد این برنامه آن را در قسمت Job Fail خود قرار می دهد و مجددا ارسال می نماید. درضمن عمل تکرار ارسال پیام تابع قواعدی می باشد که در قسمت Control Panel سیستم قابل تعریف بوده و برای پیام های مختلف میتوان قواعد تکرار مجزا تعریف کرد.
• این برنامه بصورت كاملا گرافیكی و زیبا طراحی شده است . همچنین از استانداردهای بین المللی در منوهای آن بهره برده شده است.
• امنیت شرط اول برقراری ارتباط كاربر با این برنامه می شود بطوریكه جهت کدینگ از متد MD5 در این برنامه استفاده شده است .
• از لحاظ امنیتی پیغام ها در سیستم و بانک اطلاعاتی بصورت کد شده ذخیره می شوند و در صورتیکه سیستم بنا به عللی مورد دسترسی افراد غیر مسئول قرار گرفت اطلاعات پیغامها قابل دستیابی نباشد.
• در این سیستم قابلیت تعریف الویت جهت پاسخگویی و ارسال به پیغام های مختلف کاربران وجود دارد.
• تعریف تقاضای کاربرانی که دارای الویت بالاتری هستند سریعتر عمل می شود.
• قابلیت تعریف محدودیت برای کاربران در عدم ارسال به یکسری شماره خاص و یا محدود کردن ارسال آنها به یکسری شماره مشخص ویا دریافت ها از شماره های بخصوصی قبول یا رد شوند
• قابلیت تغییر در تنظیمات مربوط به نرم افزار در سیستم تعبیه گردیده است و Admin سیستم از راه دور چه از طریق اینترنت و چه از طریق موبایل توانایی اعمال تغییر را دارد. ولازم به ذکر است که کلیه این عملیات ثبت خواهد شد.
• در این سیستم گرفتن نسخه پشتیبان از بانک اطلاعاتی بصورت خودکار تعبیه گردیده است.
• برنامه طوری طراحی شده كه هر كاربری با 5 ساعت آموزش كاملا می تواند بعنوان یك Administrator از آن استفاده ومدیریت نماید.

موارد استفاده این سیستم در مراكزی به اختصار :
-1 ارگانها، شركتها، مراكز اداری
-2 كارخانجات ، كارگاهها
-3 مراكز آموزشی
-4 مراكز اینترنتی ICP
-5 مراكز نظامی واطلاعاتی
-6 مراكز خدماتی ماشین ، موبایل ، ....
-7 مراكز فوریتی پزشكی ، امداد، هلال احمر

تلفن تماس:04113360772
نشانی:
تبریز خیابان آزادی نبش گلگشت پارک علم وفناوری واحد تحقیق وتوسعه شرکت توسعه گران نرم افزارآذربایجان
وب سایت ها: www.asd.ir, www.kiosk.ir www.hamyan.ir,
info@asdco.ir
- سرور HP - سرور HP - سرور HP - سرور HP - سرور HP - سرور HP - سرور HP - مدیریت - سرور HP


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: شرکت توسعه گران نرم افزارآذربایجان
ایمــیل:
تلفن:
04113360772
موقعیت: آذربايجان شرقي
آدرس:
قیمت:
تاریخ ثبت آگهی:  یکشنبه 02 شهریور 1393
تاریخ انقضای آگهی:  جمعه 01 اسفند 1393
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 22 آذر 1394
بازديد: 410
 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: شرکت توسعه گران نرم افزارآذربایجان
در مـورد: نرم افزار جامع ارتباطات پيام کوتاه
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:
ارسال به ايميل
ارسال به صندوق پيامها

برو بالا
novintabligh.com