نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

تهيه و تدوين طرح جامع ICT

تهیه و تدوین طرح جامع ICT
این مجموعه در حال حاضر به عنوان متخصص ترین مجموعه شمالغرب کشور در حوزه تدوین طرح جامع ICT و برنامه ریزی جامع برای توسعه یکپارچه فناوری اطلاعات میباشد که با تکیه بر توان تخصصی و تجارب کارشناسان خود توانسته است پروژه های متعددی را به اجرا در آورد متخصصین این شرکت در محیطی علمی – پژوهشی مبتنی بر جدید ترین روش ها و استانداردها ، ابزارهای معماری سازمانی و برنامه ریزی فناوری اطلاعات ، در حال تحقیق و اجرای پروژه های خاص در راستای ارتقا سطح فناوری اطلاعات سازمانها و ادارات هستند .
تهیه و اجرای طرح جامع انفورماتیک وزارتخانه‌ها، سازمان‌ها و شرکت‌ها که با الهام از استراتژی‌های آنان، تعریف استراتژی‌ها انفورماتیکی صورت می‌پذیرد یکی از خدماتی است که توسط واحد نرم‌افزارهای کاربردی شرکت توسعه گران نرم افزار آذربایجان ارائه می‌گردد.
این طرح که مشتمل بر برنامه اصلاح و ایجاد سیستم‌های اطلاعاتی/ کاربردی، تعریف محیط‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری، شبکه‌های ارتباطی و نیز برنامه آموزشی پرسنل می‌باشد، سازمان را در راستای تحقق استراتژی‌های انفورماتیکی یاری می‌دهد و با جلوگیری از اجرای درخواست‌های بدون برنامه جهت مکانیزه نمودن و خرید سخت‌افزارها و نرم‌افزارهای غیر ضروری حداکثر صرفه‌جویی را میسر می‌سازد.
اولویت‌بندی ایجاد سیستم‌ها و برنامه خرید و تجهیزات انفورماتیکی مورد لزوم با توجه به استراتژی‌ها، اهداف بلند‌مدت و میان‌مدت سازمان شکل می‌گیرد و سبب توسعه کاربرد تکنولوژی انفورماتیک در سازمان‌ها می‌گردد.
انجام طرح‌های جامع نیاز به مدیریتی قوی و توان فنی کارشناسان خبره در زمینه‌های مختلف تکنولوژی اطلاعات دارد و شرکت توسعه گران نرم افزار آذربایجان با دارا بودن تخصص‌های لازم در تولید و توسعه نرم‌افزارهای کاربردی، ارائه و پشتیبانی نرم‌افزارهای بنیادی، ایجاد شبکه‌های ارتباطی و ارائه سخت‌افزار در رده‌های مختلف، مجموعه یکپارچه توانمندی در تهیه و اجرای طرح‌های جامع می‌باشد.

تلفن تماس:04113360772
نشانی:
تبریز خیابان آزادی نبش گلگشت پارک علم وفناوری واحد تحقیق وتوسعه شرکت توسعه گران نرم افزارآذربایجان
وب سایت ها: www.asd.ir, www.kiosk.ir www.hamyan.ir,
info@asdco.ir
تهیه و تدوین طرح جامع ICT - جدید ف ی ل ت ر ش - تعریف LC - تعریف LC - تعریف LC - تعریف LC - تعریف LC - تعریف LC - پروژه های ict - تعریف LC


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: شرکت توسعه گران نرم افزارآذربایجان
ایمــیل:
تلفن:
04113360772
موقعیت: آذربايجان شرقي
آدرس:
قیمت:
تاریخ ثبت آگهی:  یکشنبه 02 شهریور 1393
تاریخ انقضای آگهی:  جمعه 01 اسفند 1393
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 22 آذر 1394
بازديد: 280
 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: شرکت توسعه گران نرم افزارآذربایجان
در مـورد: تهيه و تدوين طرح جامع ICT
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:
ارسال به ايميل
ارسال به صندوق پيامها

برو بالا
novintabligh.com