نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

برنامه قرض الحسنه


طراحی شده در شرکت مهندسی اسپادان کامپیوتر
این برنامه به دو صورت معمول و حرفه ای طراحی شده است.
(این برنامه برای صندوق هایی که به صورت خانوادگی و حتی منطقه ای ایجاد شده اند کاربرد دارد)
1- نسخه حرفه ای قابل اجرا در شبکه می باشد.
2-در این برنامه برای هر مشتری افتتاح حساب شده و می توان دریافت و پرداخت وجه را به سادگی انجام داد و برنامه گزارشات کاملی از کارهای صورت گرفته انجام داده و این گزارشات قابل چاپ می باشد. لازم به ذکر است که تمام اطلاعاتی که در مورد مشتری نیاز خواهید داشت در برنامه مورد توجه قرار گرفته و در افتتاح حساب تکمیل می گردد. امكان ثبت كلیه مشخصات اعضاء صندوق از قبیل: نام، نام خانوادگی، شماره شناسنامه، نام پدر، تاریخ تولد، آدرس، تاریخ افتتاح حساب، شماره حساب و . .در این برنامه قادر هستید امضای مشتری را اسکن کرده و ذخیره نمایید.
3-شما می توانید به وجه هایی که مشتریان در حساب های خود دارند امتیاز اختصاص دهید. شما قادر هستید میزان امتیاز و نحوه اعمال آن را تعریف کرده و برنامه به صورت خودکار کارهای لازم را انجام می دهد. در ضمن گزارش کامل هم امکان پذیر می باشد.
4-شما می توانید وام های متفاوتی را با سودهای متفاوت تعریف کرده و برای هر نوع وام تعریف شده شرایط دریافت را تعیین کرده و برنامه هنگام پرداخت وام همه شرایط را به صورت خودکار بررسی خواهد کرد که مشتریان شرایط لازم را داشته باشند. ثبت انواع وام با مبالغ ، تعداد قسط ، و دوره های پرداخت متفاوت امکان پذیر است. امکان تنظیم جریمه برای دیرکرد پرداخت اقساط امکان پذیر می باشد.
5-با پرداخت هر وام به مشتری، برنامه پس از تنظیم اقساط دفترچه وام به اضافه اطلاعات اضافی را چاپ می کند. شما نیازی به برگه های دفترچه اقساط و فیش های دریافت و پرداخت وجه که مخصوص این موارد طراحی شده اند ندارید و برنامه به صورت خودکار دفترچه و فیش های لازم را به صورت خودکار چاپ خواهد کرد(برای مثال در بانک ها فیش های دریافت وجه موجود و به صورت دست نویس تکمیل می گردند ولی در این برنامه فیش و اطلاعات لازم به صورت ماشینی تکمیل و چاپ می گردد)
6-شما قادر هستید که به ازای تاخیر در پرداخت اقساط وام جریمه دریافت کنید. نحوه کار به این صورت است که به قسمت جریمه ها رفته و نحوه اعمال جریمه را تعریف می کنید(در دریافت و نحوه اعمال آن مختار هستید) از این به بعد هنگام دریافت اقساط در صورتی که اقساط با تاخیر پرداخت می شوند، برنامه میزان جریمه لازم را به صورت خودکار محاسبه کرده (با توجه به آنچه شما در گذشته نحوه اعمال آن را مشخص کرده اید) و آن را نمایش خواهد داد و این جریمه را اعمال می کند. پس از دریافت وجه گزارش کاملی از کارهای صورت گرفته قابل نمایش و چاپ خواهد بود.
7-شما قادر هستید حداقل موجودی را تعریف کنید و در هنگام دریافت ،پرداخت وجه و افتتاح حساب این میزان بررسی شده و در صورت نقض شدن به اطلاع اپراتور می رسد.
8-شما قادر هستید علاوه بر دریافتی ها و پرداختی که مربوط به مشتری می گردد، میزان مخارج قرض الحسنه را تعریف کرده و این مخارج در گزارشات و دارایی منظور خواهد شد.
9-شما در زمان های دلخواه می توانید نسخه پشتیبان از کلیه اطلاعات خود تهیه کنید.
10-در این نرم افزار سیستم جستجوی کاملی طراحی شده که شما با کمترین اطلاعات، قادر هستید که جستجوی کاملی را انجام داده و در ادامه آن را چاپ کنید.
11-سیستم جامعی برای گزارشات تهیه شده که تمامی گزارشاتی که شما نیاز دارید پیش بینی شده است و در ادامه مشاهده و چاپ اطلاعات لازم میسر خواهد بود.
12-این برنامه به شکلی طراحی شده که اپراتور با داشتن کمترین اطلاعات از کامپیوتر و مسائل حسابداری قادر به کار با برنامه خواهد بود.
13- در صورتی که شما نیاز به ابزارهای دارید که در برنامه پیش بینی نشده اند با توافق طرفین طراحی می گردد.
14- قسمتی از گزارش های پیش بینی شده از قرار زیر است:
لیست دارندگان حساب، لیست وام های تعریف شده، لیست وام های پرداخت شده، کل دریافت و پرداخت های یک حساب و همچنین همۀ حساب ها در زمان ها و شرایط مورد نظر، اقساط عقب مانده ، نمایش موجودی کل صندوق و ترازنامه که تمامی مسائل مالی در آن در نظر گرفته شده و در زمان های دلخواه می توان آن را تهیه نمود.
با توجه به توزیع وسیع این نرم افزار در سراسر کشور قیمت آن مناسب می باشد و قابل ارسال به تمام نقاط کشور می باشد.
برای کسب اطلاعات بیشتر:
1-به سایت شرکت مراجعه نمایید: --
2-ایمیل:EspadanComputer@yahoo.com
3-شماره 09134112558
قرض الحسنه صندوق قرض الحسنه برنامه قرض الحسنه نرم افزار قرض الحسنه صندوق قرض الحسنه تحت شبکه شرکت کامپیوتری شرکت اسپادان کامپیوتر شرکت اسپادان کامپیوتر اسپادان کامپیوتر پروژه دانشجویی مقاله دانشجویی تحقیق دانشجویی - کامپیوتر - تعریف LC - تعریف LC - تعریف LC - مهندسی - تعریف LC - شماره ثبت شرکت ها


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: ahmadi
ایمــیل:
تلفن:
09134112558
موقعیت: اصفهان
آدرس: اصفهان
قیمت: مناسب و ارسال ب
تاریخ ثبت آگهی:  یکشنبه 02 شهریور 1393
تاریخ انقضای آگهی:  جمعه 01 اسفند 1393
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 22 آذر 1394
بازديد: 429
 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: ahmadi
در مـورد: برنامه قرض الحسنه
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:
ارسال به ايميل
ارسال به صندوق پيامها

برو بالا
novintabligh.com