نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

نرم افزار اتوماسيون اداري و آرشيو اسناد

افزار اتوماسیون سازمانى - ادارى سکو محصول شرکت برسا نوین رای راهکاری جامع برای رفع نیازهای اداری سازمانها و شرکتها میباشد.
زیرسیستمهای راهکار سکو هم بصورت یکپارچه و هم بصورت مستقل قابل استفاده و کاربرد هستند.

راهکار سازمانى سکو شامل اجزای زیر میباشد که برای صرفه جویی در زمان شما به اختصار توضیح داده میشوند.
برای کسب اطلاعات تکمیلی به وب سایت شرکت www.barsasoft.com مراجعه فرمائید.

سیستم کارتابل الکترونیک:
کارتابل الکترونیک بستری مناسب و راحت است که در آن کاربران علاوه بر دریافت نامه های اداری میتوانند به سادگی با یکدیگر ارتباط برقرار کرده و برای یکدیگر
پیام ارسال نمایند. کارتابل الکترونیک با تکیه بر قابلیتهای فراوان خود مانند پوشه بندی و بایگانی، جستجو، قابلیت ارسال فایل برای کاربران دیگر، تفویض اختیار به کاربران دیگر و ... به سرعت در بین کاربران به عنوان یک برنامه کاربردی و موثر شناخته خواهد شد.

سیستم تقویم، برنامه ریزی مدیران، تعیین قرارهای ملاقات، جلسات و بازدیدها:
سیستم تقویم و مدیریت قرارهای ملاقات، نرم افزاری زیبا و با امکانات فراوان برای راحتی کار کاربران بوده که در آن کاربر به راحتی میتواند قرارهای ملاقات، بازدیدها، جلسات و ... را تعیین و مشاهده نماید. همچنین قابلیت ثبت صورتجلسات و پیگیری انجام آنها نیز وجود دارد.

سیستم اقدام و پیگیری و مدیریت وظایف:
در این سیستم کاربر میتواند اقدامات و کارهای خود را تعریف نموده و برای آنها زمان انجام مشخص نماید. سیستم قابلیت یادآوری در موعد انجام کار، تعیین کاربر دیگری برای انجام کار، پیگیری و تعیین درصد پیشرفت کار و بسیار قابلیتهای دیگر را شامل میشود.

سیستم اطلاعات تماس و دفترچه تلفن:
در این سیستم کاربر میتواند اطلاعات تماس مشتریان، دوستان، افراد داخل شرکت و همکاران و ... را به سادگی نگهداری کند. اطلاعات تماس میتواند شامل نام و نام خانوادگی، انواع شماره تلفن، انواع آدرس، نام شرکت، سمت سازمانی شخص، آدرس پست الکترونیک کاری و شخصی و بسیاری اطلاعات دیگر باشد.

سیستم مکاتبات و دبیرخانه:
این سیستم با قابلیتهای منحصر بفرد امکان استفاده در سازمانهای بزرگ و همچنین شرکتهای متوسط و کوچک را دارا میباشد. در این سیستم علاوه بر تمامی امکانات متداول سیستمهای مکاتبات و دبىرخانه امکاناتی مانند تغییر فرم ثبت نامه برای تطابق بیشتر با روال کاری، نمایش رنگی تصاویر نامه، ارتباط بین دفتر مرکزی با دفاتر دیگر و شعب و ... را دارا میباشد.

سیستم آرشىو اسناد و باىگانى الکترونیک:
در سیستم آرشیو اسناد و بایگانی میتوان حجم انبوهی از اسناد و پرونده ها مانند پرونده های پرسنلی، کتابها، کاتالوگها، نقشه ها، پرونده های تجاری و صنعتی
و ... را به راحتی نگهداری کرده و در بین آنها جستجو نمود. در این سیستم با تکیه بر قابلیت فشرده سازی تصاویر میتوان از اسکن رنگی و کیفیت بالای مشاهده تصاویر بهره برد.

سیستم ارسال پیام کوتاه (پیامک و یا اس ام اس):
در این سیستم به 2 روش (استفاده از GSM مودم و یا ارسال اینترنتی) میتوان در مقیاس سازمانی و حجم بالا، اقدام به ارسال پیام کوتاه نمود. این سیستم امکانات فراوانی مانند خواندن لیست شماره ها از فایل و پایگاه داده، ایجاد متن های پویا در زمان ارسال پیامک، تعیین زمان ارسال و ... را در اختیار کاربران قرار میدهد.

سیستم ارسال و دریافت فکس (نمابر):
در این سیستم کاربر میتواند با استفاده از یک مودم عمل ارسال و دریافت فکس را مستقیما از داخل سیستم انجام دهد. در این سیستم قابلیت پیگیری و اطلاع از وضعیت فکسهای ارسالی به سادگی در اختیار کاربر خواهد بود. همچنین قابلیت ثبت فکسهای دریافتی به عنوان نامه وارده و همچنین ارسال نامه های صادره از طریق سیستم فکس نیز وجود خواهد داشت.

نرم افزار اتوماسىون سازمانی سکو راهکاری جامع، ساده و مطمئن برای پاسخگویی به نیازهای شماست.
برای کسب اطلاعات کامل با ما تماس بگیرید و یا به وب سایت شرکت مراجعه نمائید.
اتوماسیون - آرشیو اسناد - بایگانی اسناد - نرم افزار دبیرخانه - پیامك رسان - طراحی جدول - شماره ثبت شرکت ها


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: شركت برسا نوين راي
ایمــیل:
تلفن:
66067764-66068310
موقعیت: تهران
آدرس: تهران، خ آزادي، بلوار شهيد اكبري، خ قاسمي (ضلع شمالي دانشگاه شريف) پ 75، ط2
قیمت:
تاریخ ثبت آگهی:  یکشنبه 02 شهریور 1393
تاریخ انقضای آگهی:  جمعه 01 اسفند 1393
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 22 آذر 1394
بازديد: 151
 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: شركت برسا نوين راي
در مـورد: نرم افزار اتوماسيون اداري و آرشيو اسناد
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:
ارسال به ايميل
ارسال به صندوق پيامها

برو بالا
novintabligh.com