نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

نرم افزار تلفن گوياي انجير (پاسخگوي هوشمند تلفن IVR)

هدف عمده ما از طراحی نرم افزار تلفن گویای انجیر ایجاد امکان دسترسی سریع و کم هزینه مخاطبین هر سازمان با حذف مرزهای زمانی و مکانی ، همگام با آخرین یافته های تکنولوژی ارتباطات بوده است. انعطاف پذیری بالا و قابلیت تغییر و تطبیق با شرایط خاص هر سازمان از ویژگی های بارز این نرم افزار می باشد.


اطلاع رسانی
این نرم افزار قابلیت ارائه گزارشها و اطلاعات مفید به صورت طبقه بندی شده را دارا می باشد. اطلاعات میتواند گزارشات مالی، خدمات درمانی ، امور اداری در واحدهای مختلف ، آدرسها ، شماره تلفنهای مهم و... باشد.
در این سیستم امکان تعریف طبقه بندی و کدهای مربوط ، به صورت یک سیستم درختی امکان پذیرمی باشد تا افراد به راحتی و با کمترین زمان به اطلاعات مفید خود دسترسی پیدا کنند.

انتقال مکالمه و کنفرانس
این نرم افزار میتواند به صورت یک سیستم اپراتور خودکار عمل کند تا ارتباط افراد با بخشهای مختلف یک سازمان به راحتی برقرارشود .
در این نرم افزار شما می توانید واحدها ، بخشها ، افراد موسسه یا سازمان را با کدهای اختصاصی تعریف کنید تا افرادی که با شرکت تماس می گیرند بتوانند به سرعت به بخش مربوطه متصل گردند

سیستم صندوق صوتی ( Voice Box )
با این زیر سیستم هر شخص می تواند یک صندوق صوتی برای خود داشته باشد و در شرایط مختلف مانند ساعات غیر اداری و ،هنگامیکه امکان به پاسخگویی تلفن وجود ندارد و یا حتی زمانیکه خط داخلی آن شخص اشغال می باشد ، تماس گیرندگان می توانند در آن صندوق صوتی پیغام بگذارند تا بعدا توسط صاحب صندوق یا اپراتور، پیغام بررسی گردد و در صورت نیاز پیگیری شود . این پیغامها می توانند آرشیو یا حذف گردد.
در این سیستم افراد بر حسب دسترسی ( مدیر – کاربر – متفرقه ) میتوانند برای افراد دیگر پیغام گذاشته و یا به پیغام رسیده جواب دهند .

ارسال و دریافت فکس
در صورت پشتیبانی سخت افزار، نرم افزار تلفن گویا قادر است فایلهای Fax با فرمت TIFF G3 و TIFF G6 را ارسال نماید ، مدیر سیستم با مشخص نمودن فایلهای مورد نظر در سیستم اطلاع رسان خود ، میتواند فایلهای مربوطه را در صورت انتخاب توسط تماس گیرندگان برای آنها ارسال نماید.

سیستم رزرو وقت اتوما تیک
این سیستم برای انجام اعمال رزروآسیون بیمارستانها ، هتلها ، آرایشگاهها و ... قابل استفاده می با شد و بر اساس هر کدام از این اماکن قابل طراحی و تعریف می باشد.

سیستم ثبت پیغام ، انتقادات و پیشنهادات و یا پرسش و پاسخ
در این زیر سیستم امکان ثبت هر گونه پیغام به عنوان انتقاد،پیشنهاد و یا پرسش و پاسخ وجود دارد بطوریکه پس از ثبت هر پیغام یک کد پیگیری به شخص اعلام می گردد و تماس گیرنده می تواند در آینده با وارد کردن شماره پیگیری خود پیغام مدیر یا و یا شخص ذیربط را بشنود.

رای گیری و نظرسنجی
در این زیر سیستم قابلیت ارائه گزینه های خاص وجود دارد و تماس گیرندگان می توانند با زدن کلید مربوط به هر گزینه رای و یا نظر خود را ثبت نمایند.

ثبت سفارشات
این زیر سیستم امکان ثبت هرنوع سفارش اعم از محصولات و یا خدمات خاصی را به تماس گیرندگان می دهد.بطوریکه می تواند با زدن کد مربوط به هر محصول آنرا انتخاب و در سبد خرید خود قرار دهد و در صورت نیاز حتی امکاناتی از قبیل خواندن لیست قیمت بصورت فاکتور را دارا می باشد.
لازم به ذکر است در این زیر سیستم قابلیت تعریف مشتریان خاص با میزان اعتبار خاص نیز وجود دارد و کلیه عملیات کنترلی از قبیل کم کردن اعتبار بر اساس میزان خرید و مواردی این چنین بصورت خودکار امکانپذیر می باشد.

پیگیری هوشمند نتیجه تعمیر و وضعیت
با استفاده از این زیر سیستم امکان پیگیری هر نوع وضعیت از قبیل پیگیری مراحل اداری نامه در دبیرخانه، وضعیت لوازم تعمیری، پی گیری سفارشات خرید، پیگیری نتیجه آزمایشات و مواردی این چنین وجود دارد.

فعال سازی کارت
با استفاده از این زیر سیستم امکان دریافت اطلاعات خاص از تماس گیرندگان و ارائه اطلاعات خاص متناظر با آن را دارا می باشد. این اطلاعات می توانند مواردی از قبیل دریافت شماره سریال و ارائه کد فعال ساز باشند.

گزارش موجودی
این زیر سیستم تلفن گویا امکان اعلام موجودی کالا و یا اعتبار بصورت خودکار را دارا می باشد .بطوریکه مقادیر این موجودی ها می تواند از سیستم حسابداری و یا نرم افزارهای اداری مورد استفاده در آن سازمان یا شرکت استخراج شوند.

ساعت گویا
نرم افزار تلفن گویای انجیر قابلیت استفاده بصورت ساعت گویا را نیز دارا می باشد.

گزارش وضعیت آب و هوا یا وضعیت جاده
این زیر سیستم امکان اعلام وضعیت آب و هوا و یا وضعیت جاده های هر شهر را بر اساس کد دریافتی از تماس گیرندگان را دارا می باشد.لازم به ذکر است کلیه مقادیر و عناوین این می توانند از بانک اطلاعاتی آن سازمان یا شرکت استخراج شوند.

قابلیت گزارش گیری از روی سایت
این زیر سیستم قابلیت ساخت گزارشات آنلاین و ارائه به صورت گویا یا فکس را دارا می باشد.لازم به ذکر است کلیه مطالب این گزارشات می توانند بصورت داینامیک و لحظه ای از بانک اطلاعاتی وب سایت خاصی تولید شوند.

ارتباط با بانک های اطلاعاتی
با استفاده از این زیر سیستم امکان اتصال به هر نوع بانک اطلاعاتی از قبیل Acces, SQL Server,Oracle را دارد و در صورت نیاز می توان هر نوع گزارشات متنوعی از بانک اطلاعتی خاص ایجاد نمود و در هر قسمت از چارت سیستم گویا از آن استفاده نمود.

دریافت و ارسال SMS بصورت خودکار
سیستم تلفن گویای انجیر قابلیت دریافت و ارسال پیام کوتاه (SMS) را نیز دارد. و هر قسمت از چارت را می تواند طوری طراحی شود که پس از دریافت شماره تلفن همراه آن شخص اطلاعات بصورت پیام کوتاه برای وی ارسال شوند.

سیستم اعلام بدهی (شماره گیری تلفن مشتریان و اعلام پیغام بصورت خودکار)
این زیر سیستم قابلیت تعریف لیست شماره تماسهای خاص و تعیین پیغام خاص برای هر شماره تلفن را دارا می باشد.
این پیغامها می توانند بصورت پویا (داینامیک) از بانک اطلاعاتی خاصی ایجاد شوند. مانند اعلام بدهی اقساط معوقه بانک ها، اعلام بدهی قبوض پرداخت نشده و کارهایی از این قبیل.
نرم افزار - تلفن گویا - انجیر - پاسخگوی هوشمند تلفن - IVR - فرمت نامه اداری - قیمت کارت های صوتی تلفن گویا - قیمت کارت های صوتی تلفن گویا - قیمت کارت های صوتی تلفن گویا - قیمت کارت های صوتی تلفن گویا


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: اتابک وفادار
ایمــیل:
تلفن:
09371308452
موقعیت: تهران
آدرس: بلوار ایت االله کاشانی برج یاران طبقه سوم واحد 302
قیمت:
تاریخ ثبت آگهی:  یکشنبه 02 شهریور 1393
تاریخ انقضای آگهی:  جمعه 01 اسفند 1393
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 22 آذر 1394
بازديد: 105
 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: اتابک وفادار
در مـورد: نرم افزار تلفن گوياي انجير (پاسخگوي هوشمند تلفن IVR)
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:

برو بالا
novintabligh.com