نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

نرم افزار جامع دفاتر ازدواج و طلاق

شركت نرم افزاری رایان پیوند مهر
با عنایت و الطاف خداوندی نسخه شماره 6.80 (نرم افزار جامع دفاتر ازدواج وطلاق) پس از سالها تلاش وكوشش تكمیل شد .
این نرم افزاردرسال1386مفتخربه دریافت مدال طلاوگواهینامه بین المللیUN WSIS AWARD شده و در سال 1388 جهت درج در كتاب برترینهای محتوای الكترونیكی جهان انتخاب گردیده است
شایان ذكر است كه نسخه های قبلی این نرم افزار بیش از پنج سال توسط جامعه سردفتران سابق ازدواج و طلاق استان تهران و بیش از 130 مورد از دفاتر ازدواج و طلاق سراسر كشورمورد استفاده قرار گرفته است .
شركت نرم افزاری رایان پیوند مهر این افتخار را دارد كه در پی بخشنامه مورخه 11/04/1386 معاونت محترم قوه قضائیه و ریاست سازمان ثبت اسناد و املاك كشور مبنی بر تحقق ثبت الكترونیكی جهت تسهیل در كلیه امور مربوط به دفاتر ازدواج و طلاق و ایجاد نظم و افزایش سرعت و دقت همچنین افزایش ضریب امنیتی اطلاعات مربوط به ثبت وقایع ازدواج و طلاق و تسریع در امور عملیاتی همانند تهیه و چاپ رونوشت ، اعلامیه ، برگ لازم الاجرا ، صدور انواع نامه های اداری ، پرسشنامه و ... تحت نظارت مهندسین و اساتید برجسته كشور و هیئت مدیره ( سابق ) جامعه سردفتران ازدواج و طلاق استان تهران و جمعی از سردفتران مجرب ، برنامه نویسی و تولید نموده است . این نرم افزار پاسخگوی تمام نیازهای رایانه ای دفاتر ازدواج وطلاق میباشد كه به شرح مختصری از قسمتهای آن می پردازیم .
1- ازدواج این قسمت شامل تمام اطلاعات مربوط به ثبت واقعه ازدواج ، اعلامیه ، پرسشنامه و برگه لازم الاجرا ( درصورت لزوم ) با قابلیت چاپ هریك از موارد فوق می باشد . از ویژگیهای این قسمت این است كه نه تنها نیازی به تایپ عبارات چاپی دفتر نبوده بلكه نیازی به تایپ عبارتهای دست نویس تكراری سایر صفحات نیز نمی باشد و تما می امور فوق و سایر امور اداری مربوطه فقط با یك بار وارد نمودن اطلاعات واقعه ازدواج انجام میشود . سن زوجین بطور خودكار حتی اگر تاریخ تولد به میلادی (درمورد ازدواجهای خارجی) وارد شده باشد محاسبه میشود . امكان آمارگیری از سن مزدوجین با تعیین كوچكترین و بزرگترین و میانگین سن ازدواج با نمودار ستونی وجود دارد . رونوشت دقیقا برابر با ثبت واقعه دفاتر رسمی و جاری كشور اعم از ازدواجهای قدیمی و جدید با فونت بسیار زیبای نستعلیق چاپ خواهد شد . ودر صورت عدم توافق زوجین در مورد هر یك از شرایط ضمن عقد ، شرط مورد نظر به راحتی و فقط با یك كلیك از گزارش و چاپ رونوشت حذف خواهد شد . از ویژگیهای دیگر این قسمت این است كه در مورد شناسنامه های جعلی ، سرقتی و افراد ممنوع الازدواج ازقبیل محجورین كه از طرف سازمان ثبت و سایر مراجع ذیربط اعلام می‌شود پس از ثبت در قسمت اسناد شناسنامه های ممنوعه ، سیستم به طور خودكار اخطار داده و سردفتر را از موضوع مطلع می نماید . همچنین از مزیتهای این برنامه این است كه میتوان در 16 مؤلفه بطور یكجا جستجو نمود . این قسمت شامل فرمی میباشد كه سردفتر ازدواج میتواند اقدام به چاپ لیستی از تمامی وقایع ازدواج با امكان مرتب سازی بر اساس نام زوجه نام خانوادگی زوجه و یا زوج ویا مرتب سازی بر اساس شماره ترتیب ، بنماید همچنین در صورتی كه عكس زوجین هنگام صدور معرفینامه آزمایشگاه اسكن شده باشد دراین قسمت ( ازدواج ) قابل رویت می باشد .
2 – طلاق
قسمت ثبت واقعه طلاق شامل تمامی امكانات قسمت ازدواج می باشد . همچنین تنظیم و چاپ صورتجلسه طلاق رجعی نیز از سایر امكانات این قسمت می باشد .
3 -دفاتر ازدواج و طلاق تحت الكفالة
این قسمت با عنایت به اینكه اطلاعات دفاتر تحت الكفالة نباید با اطلاعات دفاتر جاری تداخل پیدا كند در نظر گرفته شده است و امكانات آن همانند قسمتهای ازدواج و طلاق می باشد .
4 – راهنمای اطلاعات دفاتر ازدواج وطلاق
این قسمت شامل اطلاعات دفاتر ازدواج و طلاق سراسر كشور از قبیل نام ونام خانوادگی سردفتر شماره تلفن ،نمابروتلفن همراه و آدرس ایمیل سردفتر ، آدرس محل دفترخانه وضیعت دفتر از نظر فعال بودن یا تعطیلی و در صورت تعطیل بودن شماره دفتر كفیل وی همچنین اسامی سردفتران سابق و ... با امكان جستجو در تمامی مؤلفه های فوق الذكر و با امكان چاپ دفتر اطلاعات و راهنمای دفاتر می باشد این قسمت دارای امكان آمارگیری از وضعیت دفاتر ازقبیل دفاتر فعال ، دفاتر غیر فعال ، فوت و مرخصی با نمودار ستونی و... نیز می باشد این قسمت دارای امكاناتی می باشد كه كاربر پس از جستجوی دفتر مورد نظر می تواند اقدام به تماس تلفنی از طریق رایانه بنماید .
5 – صدور برگه معرفینامه آزمایشگاه
در این قسمت كاربر رایانه فقط با وارد نمودن مشخصات لازمه و اسكن عكس زوجین میتواند اقدام به چاپ برگه معرفینامه آزمایشگاه با سر برگ دفترخانه بنماید لازم به ذكر است كه چنانچه كاربر در این قسمت مشخصاتی را وارد نماید ، قابل انتقال به قسمت ازدواج و فرم تعیین وقت ملاقات بوده و نیازی به تایپ مجدد مشخصات در قسمتهای مذكور نمی باشد همچنین سیستم آلارم هشدار دهنده خودكار در مورد شناسنامه های جعلی و اسامی محجورین و ... در این قسمت نیز فعال میباشد .
6 – چاپ و صدور نامه های اداری با سربرگ دفتر چاپ بیش از40 نمونه نامه مورد نیاز دفاتر با بهترین پیش نویس های كارشناسی شده توسط اساتید مجرب . با سربرگ دفترخانه و چاپ پاكت نامه به ابعاد مختلف از ویژه گیهای این قسمت می باشد .
7 - سیستم دبیرخانه با امكان ثبت نامه های صادره و وارده همچنین اسكن نامه های وارده .
8 – تعیین وقت برای افراد مراجعه كننده
دراین قسمت با وارد نمودن مشخصات افراد مراجعه كننده جهت عقد ، طلاق یا مشاوره و غیره میتوان اقدام به چاپ برگه با ذكرمشخصات زوجین ، موضوع ملاقات و تاریخ و ساعت زمان عقد ، طلاق و مشاوره و ... نمود همچنین این قسمت با فرارسیدن زمان از پیش تعیین شده مجهز به سیستم آلارم هشدار دهنده بوده و در مورد شناسنامه های ممنوعه نیز بنا به تفصیلی كه گذشت اخطار خواهد داد این قسمت دارای امكان فراخوانی اطلاعات از قسمت صدور معرفینامه آزمایشگاه نیز می باشد .
8 - قسمت قوانین مربوط به ازدواج وطلاق
این قسمت شامل قوانین مربوط به ازدواج وطلاق اعم از آیات قرانی ، قانون اساسی ، قانون مدنی ، مجموعه قوانین ثبتی ، مجموعه بخشنامه های ثبتی ، مجموعه قوانین مجازات اسلامی و مجموعه قوانین خانواده و ... می باشد .
10 – محاسبه مهریه به نرخ روز در این قسمت با وارد نمودن سال وقوع عقد همچنین سال مطالبه مهریه و میزان مهریه و با زدن كلید محاسبه سیستم به طور خود كار مهریه را به نرخ روز محاسبه و اعلام می نماید .
11 – سیستم حسابداری با واردنمودن حق التحریردرقسمت ازدواج وطلاق وهزینه هااز قبیل آب، برق و... حقوق كارمندان خرید و استهلاك تجهیزات،اجاره محل و... امكان گزارش وچاپ سالیانه جمع درآمدناخالص، جمع هزینه ها و جمع درآمد خالص برای عملكرد دارایی وجود دارد .
12 – آرشیو و بایگانی الكترونیكی در این قسمت میتوان اسناد و مدارك مربوط به ازدواج و طلاق اعم از شناسنامه ها و جواب آزمایشات و گواهی عدم امكان سازش و . . . را اسكن و بایگانی نمود .
13 – فیلم آموزشی برنامه كه در CD جداگانه ای ارائه شده است .
14 – راهنمای استفاده ازبرنامه كه به زبان HTML برنامه نویسی شده است و با زدن كلید F1 در صفحه اصلی برنامه فعال شده و در محیط گرافیكی بسیار زیبای پنجره Internet Explorer نمایش داده میشود .
15 – قابلیت اتصال به شبكه كابلی (داخلی) كه در صورت درخواست متقاضی بطور مجزا عرضه می شود .
نصب بسیار آسان و بكاپ و ریستور قوی یكی دیگر از ویژه گیهای مهم این نرم افزار می باشد .
این نــرم افزاركه تـحت شماره 101834 شـوراى عالی انـفورماتیك كشور به ثبت رسیــده است و داراى قـفل نرم افزاری نیز میـــباشـد بـــا delphi برنـامه نـویسی شـده و بــانــك اطــلاعاتی آن SQL server بـوده و بـرای گــزارش گیــری و چــاپ از crystal report استفاده شده است .شماره حساب جاری 660086 بانك سپه شعبه امام زاده حسن كدشعبه 1347
و بانك صادرات به شماره حساب 0311260384005 و كارت عابربانك 5260 -7744-6910-6037 شعبه امین الملك
به نام داود احسانی
نشانی : تهران خیابان قزوین دوراهی قپان خیابان عبیدزاكانی كوچه نیازمند كوچه نریمانی دوم پلاك 14
تلفن تماس : 55704355-021 همراه : 1245487-0912 سایت : http://www.rayanpeyvand.ir
ازدواج - طلاق - نرم افزار - دفاتر - داوداحسانی - نرم افزار جستجوی شماره تلفن - دفتر ازدواج تهران - نمونه اعلامیه فوت - خرید قپان - بایگانی اسناد


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: داود احساني
ایمــیل:
تلفن:
02155704355
موقعیت: تهران
آدرس: تهران خيابان قزوين دوراهي قپان خيابان عبيدزاكاني كوچه نيازمند كوچه نريماني دوم پلاك 14
قیمت: 150000 تومان
تاریخ ثبت آگهی:  یکشنبه 02 شهریور 1393
تاریخ انقضای آگهی:  جمعه 01 اسفند 1393
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 22 آذر 1394
بازديد: 981
 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: داود احساني
در مـورد: نرم افزار جامع دفاتر ازدواج و طلاق
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:
ارسال به ايميل
ارسال به صندوق پيامها

برو بالا
novintabligh.com