نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

پکيچ کامل ايميل مارکتينگ


پكیچ كامل ایمیل ماركتینگ:
پكیجی كه ما به شما ارائه می دهیم شامل موارد زیر است:
1-نرم افزار ارسال ایمیل
2-آموزش نحوه ارسال ایمیل با همین نرم افزار از طریق هاست سایتتان
3-نرم افزار ارسال "پی ام های تبلیغاتی" در روم های ایرانی
4-نرم افزار ارسال "پی ام های تبلیغاتی " به آیدی بانك
5-61000 آیدی برای ارسال "پی ام های تبلیغاتی"
6-نرم افزار جمع آوری آیدی از رومها

حال ببینیم خرید این پكیج ایمیل ماركتینگ چگونه می توانید درآمدزایی شما را افزاریش دهد؟

شما با در اختیار داشتن پكیج كامل ایمیل ماركتینگ قادر خواهید بود به شیوه زیر عمل كنید:

ابتدا نرم افزار ارسال ایمیل را تنظیم نمایید تا بوسیله جیمیل به ارسال ایمیلهای تبلیغاتی بپردازد..2- در همان زمان نرم افزار را تنظیم نمایید تا بوسیله هاست سایتتان به ارسال ایمیلهای تبلیغاتی بپردازد . حسنی كه استفاده از هاست برای ارسال ایمیل دارد این است كه محدودیت ارسال با جیمیل را ندارد به این معنا می توانید یك دسته 5000 تایی ایمیل به نرم افزار بدهید تا شروع به ارسال كند و پس از آن دیگر مثل زمان كار با جیمیل نباید هر 500 تا ایمیل كه ارسال شد اقدام به تعویض ایمیل خود نمایید بلكه هر 5000 تا را خود به خود و با همان ایمیل ارسال خواهد كرد . به این صورت واقعا شما نیازی به حضور پشت سیستم خود ندارید و حتی می توانید به مهمانی هم بروید....3- در همان زمان كه دو نرم افزار در حال ارسال ایمیل تبلیغاتی برای شما هستند شما می توانید نرم افزار "ارسال پی ام در رومها " را نیز فعال نمایید تا در همان زمان به ارسال تبلیغات در "روم های ایرانی" بپردازد.....4- و باز در همان زمان می توانید نرم افزار "ارسال "پی ام به آی دی بانك" را فعال نمایید تا همزمان به ارسال تبلیغات به 61000 ایدی نماید....5- و باز در همان زمان شما می توایند بوسیله دستی اقدام به ارسال تبلیغات بوسیله اكانت جیمیل نمایید.. به این ترتیب شما قادر خواهید بود در یك زمان به 5 طریق جداگانه تبلیغات خود را در سراسر اینترنت پخش نمایید كه مسلما در افزایش درآمد شما تاثیر بسیار چشمگیری خواهد داشت.
مزایا:كاهش هزینه ها در تبلیغات ٬ توانایی بیشتر در اطلاع رسانی ٬ كنترل مستمر و بدون واسطه بر نتیجه تبلیغات ٬ اطمینان از به روز بودن فعالیت در سطح بالا.

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید :09367262706


مشخصات آگهی
ایمیل مارکتینگ - تبلیغات - کسب درامد - نرم افزار جمع آوری id از روم ها - نرم افزار جمع آوری id از روم ها - نرم افزار جمع آوری id از روم ها - نرم افزار جمع آوری id از روم ها - نرم افزار جمع آوری id از روم ها - نرم افزار جمع آوری id از روم ها - نرم افزار جمع آوری id از روم ها


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: مسعود نورانی
ایمــیل:
تلفن:
موقعیت: گيلان
آدرس:
قیمت:
تاریخ ثبت آگهی:  یکشنبه 02 شهریور 1393
تاریخ انقضای آگهی:  جمعه 01 اسفند 1393
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 22 آذر 1394
بازديد: 36
 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: مسعود نورانی
در مـورد: پکيچ کامل ايميل مارکتينگ
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:

برو بالا
novintabligh.com