نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

نرم افزار جامع اتوماسيون اداري و آرشيو اسناد شركت برسا نوين راي

نرم افزار اتوماسىون سازمانى - ادارى سكو محصول شركت برسا نوین رای راهكاری جامع برای رفع نیازهای اداری سازمانها و شركتها میباشد.
زیرسیستمهای راهكار سكو هم بصورت یكپارچه و هم بصورت مستقل قابل استفاده و كاربرد هستند.

راهكار سازمانى سكو شامل اجزای زیر میباشد كه برای صرفه جویی در زمان شما به اختصار توضیح داده میشوند.
برای كسب اطلاعات تكمیلی به وب سایت شركت www.barsasoft.com مراجعه فرمائید.

سیستم کارتابل الكترونیك:
كارتابل الكترونیك بستری مناسب و راحت كه در آن كاربران علاوه بر دریافت نامه های اداری میتوانند به سادگی با یكدیگر ارتباط برقرار كرده و برای یكدیگر پیام ارسال نمایند. كارتابل الكترونیك با تكیه بر قابلیتهای فراوان خود مانند پوشه بندی و بایگانی، جستجو، قابلیت ارسال فایل برای كاربران دیگر، تفویض اختیار به كاربران دیگر و ... به سرعت در بین كاربران به عنوان یك برنامه كاربردی و موثر شناخته خواهد شد.

سیستم تقویم، برنامه ریزی مدیران، تعیین قرارهای ملاقات، جلسات و بازدیدها:
سیستم تقویم و مدیریت قرارهای ملاقات نرم افزاری زیبا و با امكانات فراوان برای راحتی كار كاربران بوده كه در آن كاربر به راحتی میتواند قرارهای ملاقات، بازدیدها، جلسات و ... را تعیین و مشاهده نماید. همچنین قابلیت ثبت صورتجلسات و پیگیری انجام آنها نیز وجود دارد.


سیستم اقدام و پیگیری و مدیریت وظایف:
در این سیستم كاربر میتواند اقدامات و كارهای خود را تعریف نموده و برای آنها زمان انجام مشخص نماید. سیستم قابلیت یادآوری در موعد انجام كار، تعیین كاربر دیگری برای انجام كار، پیگیری و تعیین درصد پیشرفت كار و بسیار قابلیتهای دیگر را شامل میشود.


سیستم اطلاعات تماس و دفترچه تلفن:
در این سیستم كاربر میتواند اطلاعات تماس مشتریان، دوستان، افراد داخل شركت و همكاران و ... را به سادگی نگهداری كند.
اطلاعات تماس میتواند شامل نام و نام خانوادگی، انواع شماره تلفن، انواع آدرس، نام شركت، سمت سازمانی شخص، آدرس پست الكترونیك كاری و شخصی و بسیاری اطلاعات دیگر باشد.


سیستم مکاتبات و دبیرخانه:
این سیستم با قابلیتهای منحصر بفرد امكان استفاده در سازمانهای بزرگ و همچنین شركتهای متوسط و كوچك را دارا میباشد. در این سیستم علاوه بر تمامی امكانات متداول سیستمهای مكاتبات و دبیرخانه امكاناتی مانند تغییر فرم ثبت نامه برای تطابق بیشتر با روال كاری، نمایش رنگی تصاویر نامه، ارتباط بین دفتر مركزی با دفاتر دیگر و شعب و ... را دارا میباشد.


سیستم آرشىو اسناد و باىگانى الكترونیك:
در سیستم آرشیو اسناد میتوان حجم انبوهی از اسناد و پرونده ها مانند پرونده های پرسنلی، كتابها، كاتالوگها، نقشه ها، پرونده های تجاری و صنعتی و ... را به راحتی نگهداری كرده و در بین آنها جستجو نمود. در این سیستم با تكیه بر قابلیت فشرده سازی تصاویر میتوان از اسكن رنگی و كیفیت بالای مشاهده تصاویر بهره برد.


سیستم ارسال پیام كوتاه (پیامك و یا اس ام اس):
در این سیستم به 2 روش (استفاده از GSM مودم و یا ارسال اینترنتی) میتوان در مقیاس سازمانی و حجم بالا، اقدام به ارسال پیام كوتاه نمود. این سیستم امكانات فراوانی مانند خواندن لیست شماره ها از فایل و پایگاه داده، ایجاد متن های پویا در زمان ارسال پیامك، تعیین زمان ارسال و ... را در اختیار كاربران قرار میدهد.

سیستم ارسال و دریافت فكس (نمابر):
در این سیستم كاربر میتواند با استفاده از یك مودم عمل ارسال و دریافت فكس را مستقیما از داخل سیستم انجام دهد. در این سیستم قابلیت پیگیری و اطلاع از وضعیت فكسهای ارسالی به سادگی در اختیار كاربر خواهد بود. همچنین قابلیت ثبت فكسهای دریافتی به عنوان نامه وارده و همچنین ارسال نامه های صادره از طریق سیستم فكس وجود خواهد داشت.


نرم افزار سازمانی سكو راهكاری جامع، ساده و مطمئن برای پاسخگویی به نیازهای شماست.
برای كسب اطلاعات كامل با ما تماس بگیرید و یا به وب سایت شركت مراجعه نمائید.

اتوماسیون اداری - سیستم دبیرخانه - سیستم پیامك رسان - نقشه های صنعتی - نقشه های صنعتی


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: barsa novin ray
ایمــیل:
تلفن:
66068310 - 66067764
موقعیت: تهران
آدرس: خ آزادي - بلوار اكبري - كوچه شهيد احمد قاسمي - پ 75 - واحد 2
قیمت: تماس بگيريد
تاریخ ثبت آگهی:  یکشنبه 02 شهریور 1393
تاریخ انقضای آگهی:  پنجشنبه 03 اردیبهشت 1394
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 22 آذر 1394
بازديد: 198
 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: barsa novin ray
در مـورد: نرم افزار جامع اتوماسيون اداري و آرشيو اسناد شركت برسا نوين راي
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:
ارسال به ايميل
ارسال به صندوق پيامها

برو بالا
novintabligh.com