نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

نرم افزار ارسال پيامک انبوه نسخه 2 PCSS

نرم افزار PCSS نرم افزاری جهت ارسال پیامک بصورت تکی ، گروهی و یا انبوه می باشد که در سال 1388 توسط شرکت فناوری اطلاعات پویش بیرجند به بازار عرضه شد. محبوبیت و استقبال شما هموطنان عزیز از نسخه اول این نرم افزار باعث شد تا بتوانیم به کمک راهنمایی ها و پیشنهادات شما عزیزان نسخه دوم PCSS را تنها پس از گذشت دو ماه از ارائه نسخه اول ، در اختیار مشتریان عزیز قرار دهیم. در نسخه دوم نرم افزار ، یسیاری از ضعف های آن برطرف شده و نرم افزار کاملی جهت ارسال SMS ارائه شده است. امکانات اضافه شده در نسخه دوم که به امکانات نسخه اول اضافه شده اند نشان دهنده قدرت بالای این نرم افزار میباشد.

موارد ارتقا نسخه دوم نسبت به نسخه اول عبارتند از :

در نسخه اول طول پیامک به اندازه یک پیامک استاندارد یعنی برای انگلیسی 160 حرف و برای فارسی 70 حرف بود که در نسخه دوم این مشکل برطرف شده و طول پیامک می تواند تا 64000 حرف باشد!
در نسخه اول گاهی پیش می آمد که مودم اینترنت یا مودم بلوتوث بجای مودم گوشی اشتباه گرفته میشد و برخی کاربران مجبور میشدند مودم اینترنت یا بلوتوث را از سیستم جدا کرده و یا غیر فعال کنند. اما در نسخه دوم به هیچ وجه این مورد پیش نمی آید و نرم افزار بصورت هوشمند سایر مودم ها را رد می کند.
PCSS نسخه 1 قادر نبود از خطوط ایرانسل ارسال کند ، اما PCSS نسخه 2 می تواند از سیم کارت ایرانسل نیز ارسال را انجام دهد.
در نسخه 1 شماره ها بدون نام و در فایل متنی ذخیره می شدند اما در نسخه 2 هر شماره با نام و در دفترچه تلفن مربوطه ذخیره میشود.
در PCSS1 ارسال های ناموفق آخرین ارسال قابل مشاهده بودند و چنانچه کاربر ارسال دیگری را شروع می کرد ، ارسال های ناموفق قبلی را از دست می داد. اما در PCSS2 هر پروژه ارسال بصورت مجزا ذخیره شده و در آینده برای ارسال های ناموفق قابل ادامه است.
در بعضی از خطوط پیش می آمد که نسخه اول نرم افزار قادر نیست از مرکز پیام خاصی پیامک را ارسال کند اما در نسخه دوم می توان مرکز پیام سیم کارت را از داخل خود نرم افزار تغییر داد و با هر مرکز پیامی SMS را ارسال نمود.
نسخه 1 نرم افزار قادر به شناسایی مودم های GSM نبود اما در نسخه دوم تعدادی از مودم های GSM نیز معرفی شده اند که سرعت ارسال را بسیار بالا می برند.
محدودیت های نرم افزار بسیار کم شده اند اما قبل از خرید بهتر است آنها را بدانید :

سیستم عامل مورد استفاده : ویندوز اکس پی
گوشی های قابل شناسایی : گوشی های دارای مودم از برند های : Nokia SonyEricsson Siemens
مودم های GSM مورد استفاده : برند های : SonyEricsson Wavecom Siemens Motorola
برای اینکه بدانید یک گوشی مودم دار چه نوع گوشی است و آیا نرم افزار PCSS2 گوشی شما را شناسایی می کند یا خیر به راهنمای موجود در آدرس زیر مراجعه کنید :

http://www.PooyeshIT.com/Products/PCSS/myphonePCSS2.html

PCSS2 گوشی شما را بصورت خودکار شناسایی می کند و اطلاعات مربوط به نام شرکت سازنده ، مدل گوشی ، میزان شارژ باتری ، میزان آنتن دهی ، نام سرویس شبکه و پورت اتصال به سیستم را نمایش می دهد . عمل شناسایی گوشی با سرعت بالا انجام میشود . چنانچه نرم افزار نتواند گوشی شما را بصورت خودکار شناسایی کند ، محلی برای معرفی دستی گوشی در نرم افزار قرار گرفته که شما می توانید به کمک پورت اتصال و شماره پین کد سیم کارت به گوشی متصل شوید. امکان قطع و وصل گوشی در نرم افزار وجود دارد.

برای بسیاری از دستگاههای معرفی شده به نرم افزار ، امکان تغییر شماره سرویس مرکز پیام از داخل نرم افزار وجود دارد. PCSS2 قادر است شماره مرکز پیام سیم کارت را خوانده و نمایش دهد. سپس با نظر کاربر آنرا تغییر دهد و در سیم کارت ذخیره کند. این امکان بطور مثال در گوشی Nokia وجود ندارد چراکه این گوشی ها به دلیل امنیت بالا از این عمل جلوگیری می کنند.

همچنین تاریخ و ساعت گوشی شما توسط نرم افزار PCSS2 خوانده شده و نمایش داده میشود و شما میتوانید آنرا از داخل نرم افزار بسرعت تغییر دهید. این مورد نیز در گوشی های Nokia به دلیل امنیت و سیستم عامل مورد استفاده در گوشی قابل اجرا نیست.

در نسخه دوم مانند نسخه اول شماره ساز مرتب وجود دارد. با این تفاوت که شما می توانید پس از ساخت لیست شماره ها آنها را مستقیما در لیست ارسال قرار دهید.

همچنین شماره ساز تصادفی دیگر امکانی است که در PCSS2 اضافه شده است. به کمک این قابلیت می توان تعدادی شماره تصادفی و غیر تکراری را برای ارسال معرفی نمود. این شماره های تصادفی از یک بازه دلخواه تعیین میشوند.

در PCSS2 کاربر می تواند تعداد زیادی دفترچه تلفن ایجاد کرده و اسامی مورد نظر خود را با شماره در دفترچه تلفن ها اضافه کند. اعضای دفترچه تلفن ها قابل ویرایش ، حذف و اضافه هستند. همچنین می توان دفترچه تلفن های بی استفاده را پاک کرد. نکته جالب اینجاست که کاربر در زمان ارسال می تواند به یک یا چند دفترچه تلفن پیامک مورد نظر خود را ارسال نماید.

در این نسخه ، متن پیامک های شما در بانک اطلاعات نرم افزار قابل ذخیره هستند تا برای ارسال های بعدی براحتی در دسترس باشند و نیازی به تایپ مجدد آنها نباشد. متنها بصورت قابل ویرایش و حذف در نرم افزار نگهداری میشوند.

هر ارسال بصورت یک پروژه در نرم افزار ذخیره میشود. بدین ترتیب شماره های مورد نظر ، متن پیام و اطلاعات ارسال در پروژه ذخیره میشود. پس شما می توانید بعدا پروژه ای را باز کرده و کار ارسال را به شماره های باقیمانده ادامه دهید. نرم افزار بصورت خودکار شماره های ارسال نشده و یا ناموفق را لیست می کند و ارسال را فقط برای آنها ادامه می دهد. هرچند که می توان ارسال را از نو نیز آغاز نمود. اطلاعات ذخیره شده در هر پروژه علاوه بر موارد گفته شده عبارتند از : تاریخ شروع ارسال ، ساعت شروع ارسال ، زمان ارسال تاکنون ، زمان تقریبی باقیمانده تا پایان ارسال ، زمان تقریبی اتمام ارسال یعنی نرم افزار برای شما تعیین می کند ارسال آغاز شده در چه روز و چه ساعتی خاتمه می یابد ، سرعت ارسال پیامک ، تعداد کل شماره های موجود در پروژه ، تعداد ارسال شده ، تعداد باقیمانده و شماره جاری در حال ارسال. همچنین تاریخ و ساعت هر یک از شماره های ارسال شده در جلوی آن شماره ثبت میشود. این عمل بلافاصله پس از هر ارسال انجام میشود. پس نگران قطعی برق و خاموش شدن سیستم خود نباشید. چراکه نرم افزار در زمان دیگری می تواند ارسال را ادامه داده و آخرین شماره ارسال شده را تشخیص دهد.

قابلیت جالب اضافه شده در نسخه دوم قابلیت Flash SMS یا پیامک جادویی است. این قابلیت به شما این امکان را می دهد پیامک شما بلافاصله و بدون فشردن کلیدی در گوشی همراه مخاطب نمایش یابد . البته پیامک جادویی در Inbox یا صندوق دریافتی مخاطب ذخیره نمیشود ولی روش جالبی برای پیام رسانی و تبلیغات است. استفاده از این گزینه در PCSS2 اختیاری است.

نرم افزار می تواند به درخواست شما پس از اتمام کار سیستم را خاموش کند. چنانچه می خواهید از خانه یا محل کار خارج شوید تنها کافی است این گزینه را فعال کرده و ارسال را آغاز کنید. پس از پایان کار ، نرم افزار سیستم را خاموش می کند.

PCSS2 بصورت خودکار زبان متن پیامک شما را تشخیص داده و طول آنرا از نظر استاندارد (برای فارسی هر 70 حرف یک پیامک و برای انگلیسی هر 160 حرف یک پیامک) نمایش میدهد. همچنین مشخص می کند تا تکمیل پیامک چند کاراکتر باقیمانده است.

PCSS نسخه دوم می تواند به دلخواه مدیر برنامه ، تماس های دریافتی را با بوق مشغولی رد کند.

حداکثر تعداد تلاش و زمان تلاش برای هر ارسال و فاصله زمانی بین بسته های ارسالی و همچنین طول عمر پیامک در سرور مخابرات در این نسخه قابل تنظیم است.

مدیر نرم افزار می تواند از راه دور گزارش ارسال پیامک ها را مشاهده کند. تنها کافیست شماره مدیر به نرم افزار معرفی شده و گزینه های دلخواه برای گزارش تعیین شوند. PCSS2 در فاصله های زمانی تعیین شده توسط مدیر ، گزارش عملکرد خود را برای او ارسال می کند.

سرعت ارسال در نسخه دوم 25 تا 35 در صد افزایش یافته است. بطور مثال برای گوشی سونی اریکسون که هر 70 حرف (یک پیامک استاندارد) را در نسخه اول در 8 ثانیه ارسال می نمود در این نسخه ، همان تعداد را در 6 ثانیه ارسال می کند. یعنی تقریبا سرعت ارسال با یک گوشی معمولی بین 600 تا 1000 پیامک در ساعت می باشد.

این بار نیز قیمت نرم افزار بسیار پایین تعیین شده است. با تمام امکانات اضافه شده تنها ده هزار تومان به قیمت نرم افزار اضافه شده یعنی قیمت PCSS2 تنها 39.000 تومان می باشد.

..:: محیط کاملا فارسی و دوستانه ::..
..:: پشتیبانی صد در صد و دائمی ::..
..:: بدون محدودیت زمانی ::..
..:: به همراه آموزش تصویری مولتی مدیا ::..
sms - پیامک انبوه - تبلیغات - ارسال sms ایرانسل به همراه اول - بازار کار برق مخابرات - قیمت سال 1388 گوشی p1 - اطلاعات در مورد ویندوز 7 - قیمت سال 1388 گوشی p1 - قیمت سال 1388 گوشی p1 - قیمت سال 1388 گوشی p1


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: نرم افزار ارسال پيامک انبوه نسخه 2 PCSS
ایمــیل:
تلفن:
09157213565
موقعیت: خراسان
آدرس:
قیمت: 39000 تومان
تاریخ ثبت آگهی:  یکشنبه 02 شهریور 1393
تاریخ انقضای آگهی:  جمعه 01 اسفند 1393
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 22 آذر 1394
بازديد: 37
 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: نرم افزار ارسال پيامک انبوه نسخه 2 PCSS
در مـورد: نرم افزار ارسال پيامک انبوه نسخه 2 PCSS
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:

برو بالا
novintabligh.com