نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

نرم افزاري براي ايجاد و برگزاري آزمون و صدور کارنامه در سايت

نرم افزاری برای ایجاد و برگزاری آزمون و صدور کارنامه در سایت
این بسته نرم افزاری بر روی نرم افزار سایت ساز نصب شده و امکان ایجاد و برگزاری آزمون و صدور کارنامه برای شرکت کنندگان را به صورت کاملا online فراهم مینماید.تمامی روند کار با این ماژول از تنظیمات و ورود سوالات تا برگزاری و سپس پردازش و صدور کارنامه برای شرکت کنندگان، بر روی اینترنت (اینترانت) انجام شده و قابل هدایت و مدیریت از راه دور است. روند فعالیت به این صورت است که ابتدا یک بانک سوال طبقه بندی شده و سطح بندی شده را درون این نرم افزار ایجاد مینماییم. سپس یک آزمون به همراه مشخص نمودن تعداد مجاز شرکت کننده، هزینه آزمون و زمان برگزاری و مدت آن را تعریف میکنیم. در مرحله انتخاب سوال، امکان انتخاب دستی سوالات و یا انتخاب اتوماتیک توسط سیستم را داریم. همچنین این امکان وجود دارد تا برای یک یا چند سوال نمره ای بیشتر از سوالهای دیگر (همانند ضریب) و همچنین نمره منفی برای انتخاب اشتباه نیز در نظر بگیریم. همچنین یک آزمون میتواند شامل چندین درس باشد؛ در اینصورت در هنگام برگزاری آزمون، سوالات به صورت طبقه بندی شده و با عنوان درس مذبور در اختیار شرکت کننده قرار میگیرد. شرکت کنندگان به صورت شخصی و یا توسط مدیر برای شرکت در یک آزمون انتخاب میشوند. در صورتیکه شرکت کننده ای (توسط امکانی که مدیر در اختیار او قرار داده است) شخصا در یک آزمون ثبت نام نماید، تنها با تایید نهایی مدیر آزمون قابلیت شرکت را پیدا خواهد نمود. آزمون راس ساعت و دقیقه تعیین شده باز شده و شرکت کنندگان امکان ورود و شروع آنرا را پیدا مینمایند. در بخش برگزاری آزمون، به دلیل سرعت اینترنت مختلف شرکت کنندگان از تکنولوژی Ajax استفاده شده و به محض انتخاب گزینه توسط شرکت کننده، مورد انتخاب شده برای او ثبت میگردد تا در صورت قطعی احتمالی ارتباط با اینترنت، موارد انتخاب شده از بین نرود و در صورت اتصال مجدد و ورود به بخش آزمونها، گزینه های انتخابی شرکت کننده برای او انتخاب شده اند و او به آزمون از همان لحظه قطعی ادامه خواهد داد. در ضمن در تمامی مدت آزمون، سیستم مدت زمان باقی مانده را به شرکت کننده نمایش میدهد و در ساعت و دقیقه اتمام آزمون، امکان انتخاب جواب از تمامی شرکت کنندگان گرفته خواهد شد. پس از پردازش آزمون، شرکت کنندگان با ورود به سایت، امکان دریافت و ملاحظه کارنامه و نتیجه آزمون را خواهند داشت. این سیستم به ازاری تک تک دروس آزمون، تعداد موارد درست و غلط انتخاب شده و همچنین رتبه فرد را در آن درس در بین سایر شرکت کنندگان به او نمایش خواهد داد. در پایان کارنامه، سیستم رتبه کلی و محلی فرد را به اطلاع شرکت کننده میرساند. رتبه بندی محلی به این صورت است که فرض کنیم یک فردی از دبیرستان x در منطقه y در شهر تهران در این آزمون شرکت کرده باشد. سیستم به اول اعلام مینماید رتبه او در کل کشور (g1) در استان تهران (g2) در منطقه y (g3) و در دبیرستان x و در بین دوستان خود (g4) شده است.

امکانات سیستم:
1- ایجاد دروس و طبقه بندیهای تو در تو
2- ایجاد بانک سوال برای هر طبقه بندی
3- سطح بندی سوالات (سوالات بسیار ساده، متوسط و ...)
4- تعیین نمره منفی برای هر سوال
5- ورود پاسخ تشریحی برای سوالات (جهت تولید پاسخ نامه برای کاربران به صورت اتوماتیک)6- تعیین
الگوی نمایش برای هر سوال
7- تعریف بلاکها و محدودها (حوزه های امتحانی) به صورت تو در تو
8- تعریف آزمونهای تک مرحله ای و چند مرحله ای برای رشته های مختلف
9- تعیین هزینه و ظرفیت آزمون جهت کنترل ثبت نام درخواست کنندگان
10- تعیین الگوی نمایش جهت نمایش سوالات یک آزمون
11- اعمال تنظیمات جداگانه برای هر آزمون
12- انتخاب سوال برای آزمون به دو صورت دستی و اتوماتیک (انتخاب توسط سیستم)
13- شامل شدن سوالات چندین درس در یک آزمون
14- پردازش آزمون
15- ثبت نام در آزمون توسط مدیر و خود شرکت کنندگان
16- تعیین محدوده و بلاک (حوزه امتحانی) شرکت کننده
17- صدور کارنامه برای شرکت کنندگان
18- نمایش تعداد گزینه صحیح و اشتباه و رتبه هر شرکت کننده در هر درس
19- رتبه بندی گروهی و محدوده ای (حوزه ای) برای هر شرکت کننده
20- مقایسه حوزه های امتحانی بر اساس آمار هر درس
21- نمایش ریز نتیجه انتخاب گزینه ها به صورت کلی و حوزه ای
22- دارای دو کنترل پانل مدیر و شرکت کنندگان23- ثبت نام شرکت کنندگان در آزمون و پرداخت هزینه آزمون به صورت online از داخل پانل
24- ملاحظه نتیجه آزمون و نمایش کارنامه برای شرکت کنندگان
25- ایجاد اتوماتیک پاسخنامه (در صورت ورود پاسخ تشریحی) برای سوالات آزمون برگزار شده

توضیحات تکمیلی:در این سیستم تعداد گزینه ها مطرح نمیباشد، لذا امکان برگزاری آزمون با تعداد گزینه های متفاوت برای سوالات فراهم است. همچنین هر سوال دارای یک نمره مخصوص به خود است و تعریف کننده آزمون میتواند ارزشهای مختلفی را برای سوالات در نظر بگیرد. در هنگام صدور کارنامه با توجه به ارزش هر سوال و نمرات منفی، نمره کل شرکت کننده محاسبه میشود.به دلیل امکان ایجاد بانک سوال دلخواه، این ماژول جهت برگزاری آزمون، امتحانات ورودی موسسات و شرکتها و مدارس، نظرسنجی در مورد یک محصول یا خدمات و همچنین اعمال نظر کارشناسی در مورد یک واحد صنفی و رتبه بندی نهایی آنها با توجه به خصوصیات و ویژه گیهای اعلام شده به صورت online و با قابلیت دسترسی از هر نقطه قابل استفاده است.
نرم افزاری - تعریف آزمون - آزمون های گزینه دو - تعریف آزمون


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: مصطفي بزرگي
ایمــیل:
تلفن:
01513407030-3264603-09118587789-09125263382
موقعیت: تهران
آدرس: نرم افزار آژانس هاي تاکسي تلفني
قیمت: تماس بگيريد
تاریخ ثبت آگهی:  یکشنبه 02 شهریور 1393
تاریخ انقضای آگهی:  جمعه 01 اسفند 1393
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 22 آذر 1394
بازديد: 113
 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: مصطفي بزرگي
در مـورد: نرم افزاري براي ايجاد و برگزاري آزمون و صدور کارنامه در سايت
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:

برو بالا
novintabligh.com