نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

نرم افزار مديريت استاندارد

سیستم مدیریت استاندارد Standards Manager

به سامانه مدیریت استاندارد خوش آمدید
با استفاده از این نرم افزار و بانکهای اطلاعاتی حجیم آن قابلیت استفاده از استاندارد های و اطلاعات فنی بیش از 100 موسسه معتبر و مرجع و جستجوی با کیفیت مطلوب صفحات و امکان کپی برداری و چاپ آنها فراهم آمده است.
این سامانه قابلیت استفاده از استاندارد های را به صورت همزمان و یک پارچه بدون نیاز به نصب ایندکس های مختلف فراهم ساخته است.
قابلیت ارتقاء جهت پشتیبانی از استاندارد های جدید و بانکهای اطلاعاتی به روز و قابلیت استفاده بر روی شبکه محلی از دیگر مزیت های این سامانه است.
با توجه به اینکه بانک اطلاعات سامانه و نرم افزار آن به صورت مجزا هستند با نصب نرم افزار بر روی ایستگاههای کاری امکان دسترسی به بانک اطلاعات سامانه موجود در سرور فراهم می باشد .
سامانه به گونه ای طراحی شده است که پردازش اطلاعات صرفا در ایستگاههای کاری صورت گرفته و تنها در صورت مشاهده متن کامل استاندارد ها از سرور استفاده می شودکه این کار به نوبه خود از تحمیل پردازش اضافی به سرور جلوگیری می کند به همین جهت عملاً محدودیتی در تعداد کاربران شبکه وجود ندارد.
کابران سامانه در هر لحظه امکان مشاهده وضعیت سیستم و شبکه از لحاظ قابلیت دسترسی دارند.
سامانه در دو سطح کاربر و سیستم کاربر محافظت می شود بدین صورت که کاربر جهت ورود به برنامه نیاز به کلمه عبور معتبر دارد و سامانه جهت اجرا باید در سیستم کاربر ثبت شده باشد.

موسسه کتابهای الکترونیک هرکولس آماده عقد قرار داد رسمی با پشتیبانی کامل و خدمات پس از فروش نامحدود با مراکز صنعتی و علمی کشور جهت تجهیز و راه اندازی سیستم مدیریت استاندارد Standards Manager جهت دسترسی به استاندارد های به روز جهانی می باشد.

واحد فروش : توکلی
تلفاکس : 04912255529-09141908737
صندوق پستی : 399/54165
وب سایت : www.HerculesEbooks.com
ایمیل : HerculesEbooks@Gmail.com

نرم افزار - مدیریت - استاندارد - فروش سرور


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: هادی رنجی
ایمــیل:
تلفن:
04912255529-09141908737
موقعیت: تهران
آدرس:
قیمت:
تاریخ ثبت آگهی:  یکشنبه 02 شهریور 1393
تاریخ انقضای آگهی:  جمعه 01 اسفند 1393
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 22 آذر 1394
بازديد: 44
 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: هادی رنجی
در مـورد: نرم افزار مديريت استاندارد
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:

برو بالا
novintabligh.com