نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

نرم افزار پيشرفته مطب پزشکان

مدیریت مطب پزشکان

با توجه به پیشرفت سریع علم پزشکی و نیاز مبرم این علم به ثبت اطلاعات بیماران جهت انجام برنامه ریزی های اقتصادی و شناخت الگوهای اجتماعی،نرم افزار ثبت اطلاعات بیماران طراحی و به بازار عرضه شد. ثبت اطلاعات بیمار که در حرفه پزشکی از اهمیت بالایی برخوردار است یکی از مهمترین زیر ساخت های ارتقای سطح سلامت و توسعه اجتماعی محسوب می شود که متاسفانه در کشور ما بسیار ضعیف است و سرمایه گذاری مناسب نیز برای آن انجام نشده است. این نرم افزار طراحی شده است تا پاسخگو ی تمام نیازهای یک مطب و کلینیک پزشکی باشد.ساختار ساده و قابل فهم این نرم افزار امکان استفاده از آن را در همه مطب ها و کلینیک ها فراهم آورده است و تمامی افراد حتی کسانی که آشنایی چندانی با کامپیوتر ندارند می توانند از مزایای آن بهره مند شوند.

• آرشیو نسخه ها : شما می توانید نسخه های صادر شده را ذخیره و آرشیو نموده و چاپ نمایید.

• مدیریت دارایی و تنظیم بهای خدمات وموجودی اقلام : با این نرم افزار شما می توانید از دارایی ها و ارزش ها آگاه شوید.

• ذخیره سازی عکس ها و رادیوگرافی : شما می توانید با استفاده از یک دستگاه دوربین دیجیتال یا اسکنر تصاویر کلینیکی مورد نظر خود را در نرم افزار آرشیو نمایید.

• طراحی فرم ها به دلخواه شما : پرداخت و تصویه حساب بیماران مطب یا کلینیک شما هرگز به این سادگی و سهولت نبوده است.شما می توانید با این نرم افزار فرم های مورد نظر خود را بنا به سلیقه خود با قلم های مختلف و در رنگها و اندازه های گوناگون تهیه نماید.

• قرار های ملاقات و وقت دهی : با استفاده از این نرم افزار می توانید اقدام به تنظیم و مدیریت قرار های ملاقات و ساعات مراجعه حتی در ماه ها بعد نمایید.

• استفاده چند پزشک و منشی از نرم افزار :با استفاده از این نرم افزار می توان به تعداد نامحدود اقدام به ایجاد پروفایل و کلمه کاربری برای دسترسی نمود. یعنی برای کلینیک ها و یا مطب هایی که بیش از یک پزشک در آن فعالیت می کنند و یا یک منشی مسئولیت پاسخگویی به مراجعان چند پزشک را دارد این امکان فراهم شده است تا بتوان به سهولت امور مربوطه را مدیریت نمود.

• یادآوری ها :این نرم افزار به سادگی و بدون اشتباه تمام وظایف روزمره را به تعداد نامحدود به اطلاع شما می رساند

• جستجوی سریع :جستجوی سریع پرونده بیمار و اطلاعات و سوابق شخصی و پزشكی بیمار درمیان هزاران پرونده دیگر به سادگی و در چند لحظه امكان پذیر است.

• ایجاد پشتیبانی از بانک اطلاعاتی : با امکان پشتیبانی از اطلاعات و پرونده های بیماران امکان نگهداری از آنها به مدت نامحدود فراهم شده است. سیستم نرم افزاری فوق بصورت تك كاربره و چند کاربره و تحت شبكه می باشد و همچنین جهت امنیت ، از قفل نرم افزاری استفاده نموده و قابل نصب برروی تمامی سیستم عاملهای ویندوز 98 به بالاتر میباشد.مزایای نرم افزار پزشکی به شرح زیر می باشد:
- تشكیل پرونده برای بیمار
- حسابداری
- سابقه بیمار
- طرح درمان
- تعیین زمان ملاقات
- گزارشات روزانه،هفتگی ،ماهانه
- تجویز نسخه،رادیو گرافی،آزمایشگاه
- وقت دهی
- پذیرش
- جزئیات درمان
- یادگیری و كاربری آسان
- چارت های دندانی و طرح درمان
- نگهداری عكس ها و دیگر تصاویر
- هزینه درمان
- دخل و خرج
- بیمه

توضیحاتی در مورد نحوه کار با نرم افزار و فرم صفحات

شناسه کاربری و رمز عبور:
هر کاربر می تواند برای خود شناسه کاربری و رمز عبور مختص به خود را داشته باشد.تشکیل پرونده به صورت رایانه ای ونا محدود:شما می توانید شماره پرونده را تا 8 شماره وارد نمایید، جنسیت ، سن ، نوع بیمه، سرپرست بودن ،وحتی بیماری های خاص را وارد نمایید و بیماری که بنا به تشخیص پزشک از درجه حساسیت بالایی برخوردار باشد در قسمت زیرین نمایش داده می شود.از جمله ویژگی های منحصر به فرد این نرم افزار جستجوی پرونده بیمار با استفاده از شماره پرونده یا اولین حرف نام و نام خانوادگی بیمار است، که این مراحل به آسانی و در کمترین زمان ممکن صورت می پذیرد.همچنین می توان برای نسبت خانوادگی برای بیمارانی را که به صورت خانوادگی مراجعه می کنند را ثبت، وشماره سرپرست را نیز درج نمود . در این قسمت برای هر بیمار میتوان عکس بیمار را نیز ذخیره نمود تا یک پرونده کامل و جامع داشته باشیم .

سیستم وقت دهی به بیمار:در این بخش از نرم افزار شما می توانید به صورت کاملا" هوشمند بر حسب تاریخ وساعات پذیرش به دفعات دلخواه وساعات متنوع مطابق با کار مطب پذیرش بیمار کنید.در صورتی که در یک مطب 2یا3 پزشک فعالیت می کنند و از یک منشی واحد استفاده می کنند بدون احتیاج به خروج از نرم افزار یا محیطی که در آن قرار دارند برای پزشک دیگری پذیرش ثبت کنند بدون آنکه در سیستم وقت دهی سایر پزشکان خللی ایجاد شود.امور مالی:در قسمت امور مالی می توان هزینه های دریافتی از بیماران را بر حسب تاریخ ، هزینه درمان ، مبلغ دریافتی وارد نمود. وتخفیف برای بیماران با شرایط خاص بنا به تشخیص پزشک صورت گیرد وبایگانی شود . بعد از ثبت امور در قسمت پایین وضعیت بیمار را از نظر بدهکار بودن و بستانکار بودن مشخص می شود.لیست انتظار:در این بخش منشی که به صورت شبکه با پزشک در ارتباط است بیماران هنگام ورود به مطب در لیست انتظارنوبت بندی می شوند می کند و برای آنها ثبت پذیرش می کند و با دستور پزشک شروع به ورود دادن بیماران می کند به هنگام زدن ورود داخل مطب صدای لطیفی نواخته می شود تا پزشک متوجه بیمار شود وقبل از ورود بیمار نزد پزشک ، پزشک می تواند پرونده بیمار را از روز اول مراجعه با نسخه های تجویز شده ملاحظه کند. واز آمار بیماران اتاق انتظار آگاه شود.پزشک بعد از معالجه با زدن ویزیت شد، به منشی اطلاع میدهد تا بیمار بعدی را به داخل راهنمایی کند. قابل به ذکر است تمامی این مراحل با زدن چند دکمه انجام می پذیرد.مراحل درمان:
در این بخش پزشک می تواند می تواند موارد زیر را مشاهده کند:
- مشاهده مشخصات کامل بیمار
- شکایت بیمار ، تشخیص پزشک، معاینه و درمان
- آزمایش های انجام شده، نسخه های نوشته شده، وجزئیات در مان
در این بخش پزشک می تواند برای نوشتن نسخه ، جزئیات درمان و ویرایش عکس های گرفته شده از بیمار وارد محیط قلم نوری شود.
دکتر بدون جستجوی بیمار با زدن چند دکمه از تمامی مراحل درمان بیمار آگاه شود.

محیط قلم نوری:این بخش دارای محیطی بسیار ساده و آی*****های متعددی است که کاربرد زیادی برای راحتی کار پزشک دارد. قابلیت نوشتن و پاک کردن با رنگها و اشکال ، دسترسی آسان به اسکنر، قابلیت بزرگنمایی وتغیر اندازه صفحه پزشک میتواند عکسهای مختلف رادیو لوژی یا پرونده های بیماران که قبلا"اسکن شده اند را به این محیط آورده وتغییرات لازمه را بعمل آورد .
پشتیبان گیری: در این بخش پزشک می تواند روزانه، از اطلاعات خود پشتیبان بگیرد.تا در صورت بروز مشکل با بازیابی اطلاعات مانع از بین رفتن آنها شود.این آگهی توسط نرم افزار هوشمند درج آگهی رایگان(ROBOWEB) به صورت اتوماتیک درج شده است.
www.TarhAndishan.com
مطب پزشکان - قلم نوری(جینوت) - حسابداری مطب


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: [SellerName]
ایمــیل:
تلفن:
09148348342
موقعیت: ایران
آدرس: ارومیه-خیابان خیام شمالی-کوچه سنایی-ساختمان دانش-شرکت طرح اندیشان تولید
قیمت: توافقی
تاریخ ثبت آگهی:  یکشنبه 02 شهریور 1393
تاریخ انقضای آگهی:  پنجشنبه 01 آبان 1393
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 22 آذر 1394
بازديد: 97
 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: [SellerName]
در مـورد: نرم افزار پيشرفته مطب پزشکان
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:
ارسال به ايميل
ارسال به صندوق پيامها

برو بالا
novintabligh.com