نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

مديريت ارتباطات درون سازماني

به نام خدا
مدیریت ارتباطات درون سازمانی با CRM
یکی از مهمترین مزایای استفاده از CRM در سازمان، مدیریت ارتباطات درون سازمانی است.
بدون شک افزایش کیفیت ارتباطات میان مدیران و کارشناسان به بهینه شدن ارتباطات با مشتریان کمک خواهد کرد.
پیگیری مؤثر
می توان با استفاده از امکانات کارتابل فروش نرم افزار CRM طلوع و یادآوری های به موقع ، از تأخیر در ارتباط با مشتری جلوگیری کرد.
در صورت وجود وظیفه در کارتابل روزانه، هر کاربر به محض ورود نرم افزار، آلارمی را مشاهده خواهد کرد که با کلیک روی آن به لیست کلیه وظایف همان روز دسترسی خواهد داشت. این کارها اولویت بندی شده اند و با کلیک روی هر وظیفه ، امکان بررسی دقیق تر موضوع کار و ارتباطات قبلی با مشتری وجود دارد.
با پیگیری به موقع و مؤثر کارشناس در این زمان و بعد از ثبت ارتباط صورت گرفته و الصاق مستندات مربوطه، کار مورد نظر جهت پیگیری بعدی به تاریخ دیگری موکول خواهد شد.
به این ترتیب پیگیری هیچ یک از مشتریان فراموش نخواهد شد و همگی در تاریخ و ساعت مقرر صورت خواهند گرفت که این امر موجب جلب اعتماد مشتری شده و شاخص مشتری مداری را در سازمان ارتقاء می دهد.


مدیریت کارشناسان
مدیر سازمان قابلیت دسترسی به کارتابل کلیه کاربران برای بررسی دقیق تر کارهای ارجاع شده را دارد. این امکان موجب می شود مدیریت بتواند مجموعه کاملی از فرآیندهای کاری در سازمان را به بهترین نحو سازماندهی کند.
هنچنین با گزارش گیری از کارهای انجام شده و عقب افتاده روند کاری کارشناسان قابل مدیریت خواهد بود.
آلارم های برنامه ریزی شده و هدفمند
آلارم های مشخص در تاریخ های مؤثر ، در بهبود ارتباط با مشتریان تأثیر گذار می باشد.
تاریخ های تولد، ازدواج، تولد فرزند، تأسیس شرکت، پایان قرارداد، زمان تحویل اجناس به مشتری، پایان گارانتی، سررسید اقساط، سررسید چک ها، ... می توانند توسط نرم افزار از چند روز قبل آلارم دهی شوند تا بهترین اقدام در خصوص این یادآوری ها صورت گیرد.
ارجاع و گردش کار
وظایف مختلفی که در سازمان تعریف می شوند می توانند به یک یا چند نفر ارجاع داده شوند.
در این صورت ارجاع کارها از حالت لفظی خارج شده و سیستماتیک خواهد بود و هیچ یک از کاربران دلیلی بر عدم پیگیری مورد کاری نخواهند داشت.
در صورت ارجاع کار از طرف شخصی به شخصی دیگر، کارشناس مربوطه قابلیت حذف کار را ندارد و با انجام به موقع کار، نتیجه و درصد تکمیل کار را تعیین کرده و آن را برای شخص دیگر و یا جهت پیگیری در تاریخی دیگر ارجاع می دهد.
با تکمیل شدن پروسه انجام کار، درصد تکمیل به 100 رسیده و کار از کارتابل کلیه کاربران خارج شده و به قسمت تکمیل شده ها می رود.
نرم افزار CRM طلوع علاوه بر ویژگیهای فوق قابلیتهای دیگری نیز دارد که جهت اطلاع می توانید به وب سایت www.toluecrm.com و یا www.toluesoft.com مراجعه نموده و یا با شماره های 77512236و 77513268 تماس حاصل فرمایید.

مدیریت ارتباطات درون سازمانی


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: سانیان
ایمــیل:
تلفن:
02177512236
موقعیت: تهران
آدرس: ضلع جنوب غربي ميدان سپاه- ساختمان 262- واحد11
قیمت:
تاریخ ثبت آگهی:  یکشنبه 02 شهریور 1393
تاریخ انقضای آگهی:  جمعه 01 اسفند 1393
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 22 آذر 1394
بازديد: 5
 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: سانیان
در مـورد: مديريت ارتباطات درون سازماني
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:
ارسال به ايميل
ارسال به صندوق پيامها

برو بالا
novintabligh.com