نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

آنتي ويروس تحت شبكه كوييك هيل (Quick Heal Admin Console 4.1)

Quick Heal Admin Console 4.1
این نرم افزار برای مدیریت و كنترل محافظت از ویروس در سراسر شبكه ، تقریبا در هر اندازه و هر تركیبی از سیستم عامل روی كلاینت ها طراحی شده است. Quick Heal Admin Console 4.1 طبق نیاز Administrator سیستم ، برای آسانتر كردن مدیریت، نگهداری و محفاظت كامل در سراسر شبكه طراحی شده است.

ادمین كنسول 4.1 ابزار قدرتمندی است كه با حالت تكنولوژی هنری درست شده است. تكنولوژی Client-Server با عامل فعال كننده در همه هاClient در شبكه كه كاربر را قادر به نصب ، كنترل ، پیكر بندی ، آپدیت وUninstallكردنQuick Healاز راه دور در شبكه می كند. استفاده از آخرین تكنولوژیها، استقرار و پیكر*بندی را یك كار ساده می كند، حتی در شبكه*های بدون كنترلگرهای دامنه(Domain based) و سیستم عامهای سرور.

ویژگی های Quick Heal Admin Console 4.1
• افزایش امكان كنترل و مدیریت شبكه
• امنیت بهبود داده شده
• نصب، آرایش، بكارگیری و نگهداری آسان
• اجرای سیاست گذاری دلخواه
• گزارشات توسعه داده شده
• مدیریت لایسنس انعطاف پذیر
• قیمت مناسب


سایر ویژگی های برجسته Quick Heal Admin Console 4.1
• محافظت آنی (Real time) در برابر انواع مخربها مانند virusها، spywareها، trojanها، rookitها، roguewareها، adware و نرم افزارهای ناخواسته ی دیگری كه پتانسیل تهدید را دارند.امنیت بهبود داده شده

• تكنولوژی های محافظت چندگانه مجتمع شده ، شامل آنتی ویروس، آنتی اسپم، آنتی اسپای ویر، فایروال، و پیشگیری از نفوذ، مبنی بر گزینه محافظت كلاینتی كه شما آنرا انتخاب كرده اید.

• اسكن و ویروسیابی پیشگیرانه با استفاده از تكنولوژی DNAScan

• اسكن راه انداز اصیل (Native Boot Scanning) را در مرحله خالص و native (قبل از راه اندازی كامل ویندوز) پیش از آنكه ویروسها یا بطور كلی انواع مخربها فعال شوند، سرویس گیرنده ها را پاكسازی می كند.

• مدیریت بروزرسانی (Update Manager) فرآیند بروزرسانی را بطور كامل مدیریت می كند.

• مدیریت بروزرسانی بطور مركزی تهیه شده می تواند برای دانلود همه آپدیت ها از سرور اختصاصی شكل بگیرد . این ابزار به طور ثابت آپدیتهای جدید را هدایت می كند و آنها را به طور اتوماتیك دانلود می كند . فایلهای تعریف آپدیت پله ای ما كوچك هستند و ظرف چند دقیقه به آسانی در شبكه آپدیت می شوند.

محافظت در برابر سرقت اطلاعات (Data Theft Protection)
شما اكنون با Quick Heal Admin Console 4.1 می توانید دسترسی به همه درایوهای قابل حمل مانند درایوهای قلمی (Pen Drive)، گوشی های موبایل و همه نوع فلش ها، هاردهای اكسترنال و رسانه های ذخیره سازی USB را در طول شبكه بلاك و مسدود كنید. این ویژگی در محافظت از اطلاعات حساس و محرمانه سازمانها و شركتهای بزرگ از طریق جلوگیری از كپی شدن اطلاعات به رسانه های قابل جابجایی بدون اجازه كمك شایانی می كند.
ادمین كنسول 4.1 كوییك هیل جهت نیازهای مختلف امنیتی در انواع دلخواه محافظت در نقاط كلاینت ارائه شده است.

سایر ویژگیهای مهم:

1- روشهای نصب چندگانه:
در حالیكه موقعیتهای عملی مختلف را در نظر بگیرید Quick Heal Admin Console 4.1. روشهای نصب چندگانه را بوجود آورده كه System Administrator را قادر به نصب بدون دردسر، كارآمد، موثر و آسان در شبكه می كند.

الف- Remote Install (نصب از راه دور):
به محض اینكه نام ایستگاه كاری (WorkStation) در لیست با یك كلیك Add شود آنتی ویروس در Client نصب می گردد.

ب - Client Packager (سازنده بسته نصب بر روی كلاینتها):
ساده ترین روش كه در آن نصب كننده در سرور ایجاد می شود و ما می توانیم آنرا در Client كپی كنیم. فقط با دو بار كلیك برروی آن آنتی ویروس در Client نصب می شود.

Client Packager می تواند از روشهای زیر ایجاد شود:
- ایجاد عامل نصب كننده سرویس گیرنده بدون نصب كننده Quick Heal
- ایجاد عامل نصب كننده سرویس گیرنده شامل نصب كننده Quick Heal

عامل نصب كننده كلاینت شامل نصب كننده Quick Heal برای جاهایی كه پهنای باند شبكه دارای محدودیتهایی برای دانلود Quick Heal از Admin Console برای استقرار است واقعاً مفید می باشد.
در چنین مواردی به سادگی عامل نصب كننده كلاینت ، شامل نصب كننده Quick Heal و رایت یك CD و یا كپی كردن آن به یك دیسك قابل جابجایی USB برای استقرار روی سرویس گیرنده ایجاد می كند.

ج - Login Script
اگر شبكه بر مبنای Domain باشدآنگاه این روش به شما لیستی از كاربرها (Client) نمایش میدهد. یك فایل آغازگر (Script) برای كاربرهای انتخابی اختصاص داده می شود كه به محض Log on شدن كاربر اجرا می گردد و آنتی ویروس در دستگاه Client نصب می شود.

د - Notify Install
یك روش ساده بسیار مفید در صورتی كه در دستگاه Client تنظیمات Outlook یا Outlook Express یا Eudora انجام شده باشد یك Mail به ‍Client ارسال شده كه با كلیك برروی Hyperlink، آنتی ویروس نصب می گردد.

2- Multi Server Installation (نصب سرورهای چند گانه):
این ویژگی انحصاری برای اینكه تنظیم Quick Heal Admin Console موجود را ارتقاء دهد معرفی شده است. مدیر شبكه نیاز دارد ادمین كنسول را جائیكه Admin Console قدیمی نصب شده بود، نصب كند. مدیر شبكه قادر خواهد بود كلاینتهای موجود را به Admin Console جدید ارتقاء دهد. بعد از ارتقاء موفقیت آمیز ادمین كنسول جدید، نسخه قدیمی می تواند غیر فعال شود.

3- Admin Console Update (بروزرسانی ادمین كنسول):
Quick Heal Admin Console می تواند برای بهبود بخشیدن یا اشكالزدایی به صورت خودكار بروز شود. مدیر شبكه نیاز ندارد اصلاحهای خاص را دانلود یا اجرا كند.

4- Update Manager (مدیریت بروز رسانی):
Quick Heal Admin Console 4.1. همچنین Update Manager را معرفی كرده كه همه بروزآوری ها را در یك مكان مركزی دانلود می كند و مشتریان (كلاینتهای) Quick Heal بطور اتوماتیك برای دریافت بروزآوری ها از این مكان مركزی (سرور) استفاده می كنند.
به‌منظور استفاده موثر از منابع سیستم Update Manager ، بروزآوری(Update) را برای سیستم های 9x و سیستمهای مبتنی بر NT بطور جداگانه ذخیره می كند.

Update Manager به اندازه كافی برای نگه داشتن شاخه های Major update (بروزرسانی اصلی) و Daily updates (بروزرسانی روزانه) به منظور تامین Integrated Updates (بروزرسانی های یكپارچه) باهوش است،
به منظور ارائه دادن بروزرسانی یكپارچه كه اجازه میدهد كوییك هیل كامپیوننتها را به همراه تعاریف Malware های مختلف بروزرسانی كند و بنابراین نیاز به دانلود جداگانه patch هر محصول یا خود راه حل Malware را برطرف می سازد.

- Update Manager قادر به دریافت بروز رسانی ها نه فقط از طریق ارتباط مستقیم اینترنتی بلكه همچنین از سایر ارتباطات غیرمستقیم مانند Proxy Server یا SOCKS3 یا SOCKS2 می باشد.

- Update Manager گزارشهای آسان برای خواندن و چاپ را در مورد فعالیتهای بروزرسانی فراهم می كند.

- Update Manager قبل از انجام بروزرسانی جدید از نسخه قبلی Backup می گیرد كه باعث استفاده بهینه از گستره قابل دسترسی و كنترل موثر در مورد راه حلهای اورژانسی می شود.

Update Manager - قابلیت برگشت بروز آوری را دارد كه به مدیر سیستم برای ناسازگاری اشكالزدایی مرتبط با برنامه های خاص سازمانی وابسته به Browser انعطاف میدهد.


5 - Remote Un-installation (حذف از راه دور):
System Administrator می تواند Quick Heal AntiVirus / Total Security از قبل نصب شده را در هر Client PC در شبكه از هر جایی از شبكه با استفاده از Quick Heal Admin Console حذف كند.

6- Centralized Client Configuration
این بخش از Quick Heal Admin Console برای تنظیمات آنتی ویروس Client بصورت متمركزمورد استفاده قرار می گیرد.

7- Remote Scan (اسكن از راه دور):
با استفاده از Admin Console مدیر سیستم (System Administrator) می تواند هر ایستگاه كاری Client را در شبكه از هر جایی در شبكه بدون در خطر افتادن شبكه و عملكرد سیستم Scan كند.

8- Centralized Schedule Scan
كار بر می تواند اسكن را در Clients از طریق Quick Heal Admin Console 4.1 با گزینه های مختلف تنظیمات Scan برای ایستگاههای مختلف در فواصل زمانی متفاوت برنامه ریزی (زمان بندی) كند.

9- Client Exclusion Facility (قابلیت محدودیت Client):
ایستگاههای كاری محدودی می توانند از به كاربردن تنظیمات خارجی كه انعطاف پذیری بیشتری به Administrator می دهند محروم شوند.

10- Easy Server Management (مدیریت سرور آسان):
تنظیمات Admin Server به Admin Console Server امكان مهاجرت آسان ازیك ایستگاه به ایستگاه دیگر بدون تاثیر بر Clients دیگر شبكه می دهد.
مثلا Quick Heal Cleints را در شبكه به Quick Heal Admin Console Server دیگری راهنمایی میكند. در موردی كه Administrator بخواهد Quick Heal Admin Console Server موجود را به چند سیستم دیگر تغییر دهد این ویژگی Quick Heal Admin Console Server را به راحتی قابل مدیریت و قابل نگهداری می كند.

11- Group And Policy (گروه و سیاست):
مدیر شبكه می تواند گروههای مختلفی مانند مدیران، سرپرستان، كاربران ، مهمان و غیره را ایجاد كند.
بر اساس گروه، مدیرشبكه می تواند مجوزهای سیاستی مختلفی را جهت سطوح دسترسی تنظیمات Quick Heal یا دادن كنترل به كاربران خاص ایجاد كند.

12- Summary (خلاصه):
خلاصه ای از Pie-Chart (نمودار دایره ای ) و قالب بندی جدولی بصورت ذیل در دسترس است.
- تعداد كلاینتهای به كار گرفته شده Online و Offline
- تعداد كامپیوترهای محافظت نشده در شبكه
- تعداد كلاینت های به روز شده، از 3 روز قبل به روز نشده، 1 هفته قبل به روز نشده، 15 روز قبل به روز نشده

13- ) Export - Import Facility قابلیت Export - Import ):
این ویژگی امكان Export–Import تنظیمات مهم Admin Console را به منظور تامین نگهداری آسان در مورد نصب مجدد Quick Heal Admin Console در برپایی های بزرگتر شبكه می دهد.

14- Inactive Clients Tracking ( دنبال كردن Clientهای غیر فعال):
Quick Heal Admin Console 4.1 بطور اتوماتیك Clients را كه بعد از بكارگیری Quick Heal از شبكه خارج شده اند را پیدا می كند و ورودی های مرتبط با آنرا در كنسول حذف می كند و بنابراین به مدیر برای بهینه كردن استفاده از Admin Console كمك می كند.

15- Disconnect Infected Client (قطع سرویس گیرنده های آلوده ):
اینك مدیر شبكه می تواند دسترسی هر سرویس گیرنده (Clients ) آلوده به ویروس را از شبكه قطع كند. این قابلیت مدیر را به قرنطینه منبع آلودگی و حفاظت از شبكه اش قادر خواهد ساخت.

16- Administrator Can Configure More Option From Admin Console
را پیكربندی كند. Admin Consoleمدیر می تواند گزینه های بیشتری از
مدیر می تواند به صورت زیر حفاظت روی سیستم كلاینت را پیكربندی كند:
Antiphishing -
Antispam -
Sensor -
Antipopup -
Pc2MobileScan -

17- Report Generation (تولید گزارش):
گزارش را بطور مركزی متشكل از جزئیات محصول به همراه جزئیات تنظیمات و حوادث مربوط به ویروس با قابلیت چاپ ارائه می كند.
كاربر همچنین می تواند گزارشهای مفصل Client شامل آدرس IP ، نام كامپیوتر ، نسخه محصول، تاریخ پایگاه ، آخرین ویروس یافت شده و سایر اطلاعات را تولید كند.

18- Sorting (مرتب سازی):
مدیر شبكه می تواند تمام لیست‌های قابل دسترس در Admin Console را مرتب كند. برای مثال مرتب سازی كلاینت‌ها بر اساس نام كامپیوتر گزارش می دهد.

19- Export to CSV (استخراج به CSV):
مدیر شبكه می‌تواند توضیحات و گزارشها را به یك فایل CSV صادر كند و می تواند از طریق Microsoft Excel باز كرده و چاپ نماید.

20- Flexible License Management(مدیریت انعطاف پذیر لایسنس):
افزایش لایسنس های جدید و نوسازی همه مجوزها بسیار آسان و تنها محدود به افزایش شماره سریال(Serial Number) را از نظر قانونی به راحتی قابل نگهداری می كند.

21- License Order Form (برگه سفارشی مجوز):
در زمان چاپ فرم سفارش اضافه كردن كاربر و یا تمدید، آن اطلاعات كاملی از قبیل نوع محصول كه Standard یا Regular است را نشان خواهد داد.

22- Roaming Client (گشتن در Client):
این ویژگی باعث می شود Quick heal مستقیما از اینترنت در موردی كه ایستگاه كاری Client در شبكه متحد نیست Update شود.
كار بر می تواند وقتی كه به مكانهای مختلف با NoteBook می رود و در شبكه نیست از این ویژگی استفاده كند.


آدرس سایت : http://www.quickheal.ir/
فروشگاه اینترنتی : http://Shop.QuickHeal.ir


آنتی ویروس - كوییك هیل - شبكه - قیمت انواع فلش به روز - روش طراحی پله - قیمت انواع فلش به روز - رسانه های ذخیره سازی جدید - رسانه های ذخیره سازی جدید - رسانه های ذخیره سازی جدید - رسانه های ذخیره سازی جدید


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: Tiger
ایمــیل:
تلفن:
موقعیت: مازندران
آدرس: http://Shop.QuickHeal.ir
قیمت:
تاریخ ثبت آگهی:  یکشنبه 02 شهریور 1393
تاریخ انقضای آگهی:  جمعه 01 اسفند 1393
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 22 آذر 1394
بازديد: 39
 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: Tiger
در مـورد: آنتي ويروس تحت شبكه كوييك هيل (Quick Heal Admin Console 4.1)
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:
ارسال به ايميل
ارسال به صندوق پيامها

برو بالا
novintabligh.com