نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

نرم افزار تبليغ در لاين

تنها نرم افزار تبلیغ در لاین
*برای اولین بار در ایران*
متفاوت ، خاص و با برنامه تبلیغ کنید
این نرم افزار به شما این امکان را می دهد که بتوانید به هر تعداد کاربری که مدنظر دارید پیام تبلیغاتی ارسال کنید.
قابلیت های نرم افزار :
1- شما می توانید شماره های مورد نظر خود را در لیست مخاطبین خود قرار دهید و پیام های تبلیغاتیتان را برای آنها ارسال کنید.
2- این نرم افزار قایلیت تشخیص شماره های لاینی را نیز دارند ، به این گونه که در زمان ارسال اگر شماره مورد نظر کاربر لاین بود پیام شما به این شخص ارسال می شود و اگر کاربر لاین نباشد نرم افزار ارسالی را انجام نمی دهد.
3- در این نرم افزار شما محدودیت تعداد کاراکتر را ندارید و هرتعداد کلمه ای که بخواهید میتوانید تایپ کنید. همچنین شما میتوانید هم فارسی و هم انگلیسی تایپ کنید.
4- نرم افزار دارای کانترهایی (شمارشگر) برای اطلاع شما از تعداد شماره های ارسال شده و تعداد شماره های باقیمانده و تعداد پیام های تحویل داده شده میباشد ، تا شما بتوانید از درصد تحویل پیام هایتان آگاه شوید.
5- شما میتوانید در نرم افزار از قسمت تنظیمات تعداد شماره هایی که برای ارسال مدنظر دارید را وارد کنید.
در پایان باید به این نکته اشاره کرد که شما با استفاده از این نرم افزار میتوانید محصولات و خدمات خود را به تمامی کاربران لاین منطقه یا شهر یا استان یا کشور معرفی کنید. همچنین شما از این امکان برخردار هستند که بازاریابی خود را در سطح بین المللی انجام دهید.
در سراسر دنیا لاین بیش از 200 میلیون کاربر دارد که شما براحتی میتوانید با استفاده از نرم افزار لاین با تمامی کاربران وایبر کشورهای دلخواهتان ارتباط برقرار کنید. این گزینه به شما امکان می دهد تا بتوانید تبلیغات بین المللی نیز انجام دهید.
مجموعه تبلیغاتی آسایش آرزوی موفقیت های روز افزون برای شما عزیزان را دارد.
قیمت: 200,000 تومان
نام: علیرضا رفیعی
ایمیل: a58rafiei@gmail.com
تلفن: 09125281952
اولین نرم افزار تبلیغات در لاین - اولین نرم افزار تبلیغ در لاین - ارسال پیام تبلیغاتی در لاین - نرم افزار ارسال پیام تبلیغاتی در لاین - ارسال تبلیغ در لاین - ارسال تبلیغات در لاین - تبلیغ در لاین - تبلیغات در لاین - نرم افزار تبلیغات در لاین - نرم افزار تبلیغ در لاین


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: علیرضا رفیعی
ایمــیل:
تلفن:
09125281952
موقعیت: تهران
آدرس:
قیمت: 200000 تومان
تاریخ ثبت آگهی:  یکشنبه 02 شهریور 1393
تاریخ انقضای آگهی:  جمعه 01 اسفند 1393
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 22 آذر 1394
بازديد: 5
 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: علیرضا رفیعی
در مـورد: نرم افزار تبليغ در لاين
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:

آگهي هاي اين شخص

تبليغات در وايبر


**آنچه که شما به دنبال آن مي گرديد**((يک عمر رايگان تبليغ کنيد))اولين نرم افزار ارسال پيامک انبوه به وايبربا توجه به گسترده بودن تکنولوژي وايبر، درحال حاضر در ايران ...

تهران - 09/22


برو بالا
novintabligh.com