نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

موسسه فرهنگي دبيردسا ( دانش گستر پويا ) - نرم افزار آموزشي سوم


_ نرم افزار آموزشی سوم دبستان موسسه ی فرهنگی دبیردسا
علوم: این بخش شامل تمام عناوین کتاب درسی به همراه تمامی نکات مهم مربوط به هر فصل در قالب شخصیت کارتونی نانو و آقای کوشا می باشد.

ریاضی: در این بخش محتوای کتاب درسی در قالب انیمیشن های آموزشی به همراه یکسزی تمرینات تعاملی برای یادگیری بهتر دانش آموزان ارائه شده است.

بخوانیم: در این بخش روخوانی مطالب ارائه شده در کتاب درسی بر اساس تصاویر ارائه شده را تجربی خواهید کرد.

قرآن: : در این قست دانش آموزان با روان خوانی و ترتیل سوره های قرآن و تمرینات تعاملی مربوط به هر قسمت آشنا می شوند. همچنین یکسری نکات آموزنده در قالب آیات قرآنی به همراه ترجمه آن ها بصورت انیمیشنی آورده شده است. در این بخش دانش آموزان به صورت مرحله به مرحله آموزش نماز و وضو در قالب داستان, حضرت موسی(ع) قواعد روخوانی قرآن را یاد می گیرند و در انتها شعرهای آموزنده برای دانش آموزان آورده شده است

فارسی: در این بخش در قسمت نشانه ها هر قسمت با بیان داستانی شزوع شده و در قالب آن حروف مورد نظر آموزش داده می شود. در قسمت نگاره بر اساس شخصیت های کتاب درسی مطالب مورد نظر به دانش آموزان عزیز ارائه می شود. همچنین در بخش روان خوانی, متن کتاب درسی با بیانی روان همراه با تصاویر برای دانش آموزان خوانده می شود.

دیکته: در این بخش با استفاده از صدای گویا هر درس را بصورت پاراگراف به پاراگراف و با قابلیت تکرار ارائه داده ایم و در آخر برای یادگیری بهتر بخشی برای غلط گیری دیکته توسط خود کودک در نرم افزار ارائه شده است.

آزمون تیزهوشان: در این قسمت برای دروس علوم و ریاضی به طور جداگانه سوال های چهارگزینه ای و طبقه بندی شده تیزهوشان بهمراه پاسخ تشریحی و تستی آورده شده است.

زبان انگلیسی: در این قسمت به آموزش اعداد و حروف انگلیسی به صورت مرحله به مرحله پرداخته ایم. همچنین دانش آموزان با یکسری لغات و نحوه تلفظ و ترجمه آن ها آشنا آورده شده است.

و در انتها چند نمونه بازی و پازل های آموزنده فکری برای دانش آموزان و چند نمونه شعر به همراه آهنگ طراحی شده است. همچنین مجموعه داستان های LITTLE FOX, داستانهای مفهومی, به همراه تصاویر متن داستان های آورده شده که با قابلیت تکرار و روخونی متن برای دانش آموزان جذاب بوده و امید است موجب ارتقاء سطح فکری و هوشی دانش آموزان عزیز گردد .
مدرسه هوشمند - بهترین نرم افزار آموزشی - فیلم آموزشی - آموزش کلیه دروس - بازی های آموزشی - انیمیشن آموزشی - دبیر دسا - گاج - قلمچی - آب رنگ


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: دبیر دسا
ایمــیل:
تلفن:
02188949473
موقعیت: تهران
آدرس: بالاتر از میدان ولیعصر - کوچه شهامتی - پلاک بیست و دو - طبقه سوم
قیمت:
تاریخ ثبت آگهی:  یکشنبه 02 شهریور 1393
تاریخ انقضای آگهی:  جمعه 01 اسفند 1393
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 22 آذر 1394
بازديد: 3
 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: دبیر دسا
در مـورد: موسسه فرهنگي دبيردسا ( دانش گستر پويا ) - نرم افزار آموزشي سوم
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:

برو بالا
novintabligh.com