نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

نرم افزارهوشمند درج آگهي رايگان

نرم افزار افزایش فروش و مشتری روبوادز
محصولی از شرکت طرح اندیشان تولید (گروه طلای نرم )

آیا با خود فکر کرده اید چطور یک نرم افزار می تواند باعث افزایش فروش و مشتری های شما شود؟
همه می دانیم در عصر جدید به دلیل استفاده فراوان عموم از اینترنت تبلیغات آنلاین تاثیر بیشتری نسبت به سایر روش ها در جذب مشتری دارد.

یکی از راههایی که عموم مردم برای افزایش فروش خویش به آن مراجعه می کنند درج اگهی در سایت های تبلیغاتی رایگان است.
عموماً نیز نیروی تبلیغاتی برای اینکار در نظر گرفته می شود که البته به دلیل وقت گیر بودن و حوصله بر بودن کار درج اگهی انرژی زیادی را می طلبد.
از یک سو به دلیل درج دستی آگهی این کار به کندی صورت خواهد گرفت به طوری که درج آگهی در 100 در سایت نیاز به دو یا سه روز زمان دارد.
شرکت طرح اندیشان تولید به همین دلایل ذکر شده در بالا در سال 1385 موفق به تولید نرم افزاری قدرتمند و استثنایی به نام روبوادز شده است که همچنان نیز به کار خود ادامه می دهد.

اما کارکرد این نرم فزار به چه صورت می باشد؟
این نرم افزار باعث سهولت کار دستی درج انبوه آگهی در سایتهای تبلیغاتی شده و درج آگهی در 100 سایت را به دلیل اتوماتیک بودن فقط در نیم ساعت یا کمتر بسته به سرعت اینترنت کاربر انجام می دهد.
بخش هیجان انگیز کار زمانی است که شما نرم افزار را پلی کرده و این نرم افزار خود بخود وارد تک تک سایتهای درج آگهی شده و برای شما آگهی یا تبلیغات تعریف شده کاربر را در کمتر از 7 ثانیه ثبت نام و درج و بروزرسانی خواهد کرد.

این نرم افزار فقط تولید شرکت طرح اندیشان تولید بوده و تاکنون کسی موفق به تولید این برنامه نشده است مگر افراد سودجویی که قصد فریب کاربران را داشته باشد.

تمامی مراحل انجام کار از ثبت نام گرفته تا درج و بروزرسانی همگی در پنجره ای مقابل چشمان شما انجام خواهد شد و هیچ عمل پشت پرده ای وجود ندارد که شک و شبهه ای از ثبت نام و یا درج آگهی برای شما باقی بماند.

کار اتوماتیک وار ارسال انبوه اگهی به سایت ها اینترنتی باعث تسریع در امر تبلیغات شده و خیلی کاربر را درگیر پروسه درج آگهی نخواهد نمود.

حتی با گذشت زمان و کار با متن های مختلف با عناوین و کلمات کلیدی مختلف در سایت های برتر تبلیغاتی با بازدید خوب باعث می شود آگهی شما از بازدید خوب بهره برده و دزنتیجه با مراجعه به سایت شما و کلاً بازدید آگهی شما باعث افزایش رتبه ان و فروش و مشتری های شما خواهد شد.
نرم افزار درج اگهی روبوادز هیچ گونه محدودیتی در تعریف محصولات /آگهی ، خدمات ، تبلیغات ندارد و شما می توانید با استفاده از این نرم افزار بیش از هزاران اگهی تبلیغاتی را روانه سایت ها نمایید.
بنابراین با تعریف انواع متن ها و عناوین و کلمات کلیدی می توانید بازدید آگهی های خود را افزایش دهید.

این ربات هیچ گون کار تخریبی و اسپمی را انجام نمیدهد و هدف فقط افزایش سرعت درج اگهی بدون درگیری زیاد با سایت ها می باشد.

همچنین می توانید با مراجعه به سایت www.tarhandishan.com و یا www.softgold.ir نرم افزار دمو را دانلود و برای 5 سایت عملیات ثبت نام و درج را انجام دهید تا از کارکرد نرم افزار و چگونگی انجام کار توسط آن اطمینان حاصل فرمایید.

فراموش نکنید به دلیل وجود نرم افزار قلابی با نام نرم افزار درج آگهی ما حتماً تست نرم افزار را انجام دهید. به یاد داشته باشید درج آگهی در سایتها به هبچ عنوان بدون ثبت نام امکان پذیر نیست و دوم ایتکه ثبت نام و درج و بروزرسانی باید در همان لحظه و بدون تاخیر صورت گیرد.
خلاصه کلام:
• اینترنت یک بستر جدی، ارزان و مناسب برای توسعه کسب و کار شما می باشد و درگاه تجاری ربات كاوشگر(روبووب) در این بستر خدمات ساده و مناسب به شما ارائه می کند.
• سیاست های فنی به کار گرفته شده د رروبووب باعث می شود، آگهی های شما پس از مدتی در صفحات اول نتایج جستجوی گوگل ظاهر گردد.
روبوب آگهی های شما را به کسانی نمایش می دهد که در جستجو موضوع مرتبط با آگهی شما می باشند.

به جمع مشتریان ما بپوندید و فروش و مشتری خود را با درج انبوه آگهی در سایت های تبلیغاتی خوب افزایش دهید.

شماره تماس: 04135539401 - 09195559428 - 09148348342
www.tarhandishan.com - www.softgold.ir
نرم افزار درج آگهی اتوماتیک - نرم افزار درج اگهی رایگان - درج آگهی رایگان اتوماتیک - درج تبلیغات رایگان اتوماتیک - درج آگهی رایگان - نرم افزارهوشمند درج آگهی رایگان - تبلیغاتی رایگان - تبلیغات اینترنتی - درج تبلیغات اینترنتی - درج اگهی رایگان اینترنتی


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: گروه طلای نرم
ایمــیل:
تلفن:
04135539401-3
موقعیت: آذربايجان شرقي
آدرس: تبریز ,پاستور جدید ساختمان استادی طبقه سوم گروه نرم افزاری طلای نرم
قیمت: 11
تاریخ ثبت آگهی:  یکشنبه 02 شهریور 1393
تاریخ انقضای آگهی:  جمعه 01 اسفند 1393
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 22 آذر 1394
بازديد: 7
 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: گروه طلای نرم
در مـورد: نرم افزارهوشمند درج آگهي رايگان
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:

برو بالا
novintabligh.com