نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

نرم افزار سايز من

چگونه لباس مناسب انتخاب کنیم؟
جهت خرید لباس دانستن سایز دقیق و مناسب بسیار حائز اهمیت می باشد چرا که بسیار بر خوب جلوه دادن لباس تاثیر می گذارد.
در خریدهای اینترنتی، سوغاتی ویا البسه ای که امکان پوشیدن وتست سایز آن وجود ندارد ممکن است بعضا باعث خرید پوشاک نامناسب و غیر قابل استفاده شود. مثال: دقت کرده اید چرا یک بار شلوار سایز 32 اندازه شماست ولی جای دیگر سایز 36! چرا سایز کفش شما 45 است ولی در کتانی باید 46/5 را خریداری کنید؟ چرا یک بار تیشرت M اندازه شماست ولی L برای شما کوچک می شود؟
بهترین راه برای جلوگیری از اشتباه در تعیین سایز لباس، اطلاع از جدول استاندارد سایزها می باشد. بدین منظور برنامه ای وجود دارد که همانند یک روبات اطلاعات اولیه را از شما می پرسد وسایز لباس ها و کفش شما را به چند استاندارد دنیا ( اروپا،امریکا، انگلیس و...) نشان می دهد. همچنین به شما روش های اندازه گیری دقیق و صحیح را از طریق راهنمای تصویری آموزش می دهد تا اشتباهات به حداقل برسد.
با برنامه سایز من اولین، کامل ترین و استانداردترین اپلیکیشن ایرانی اندازه پوشاک، به راحتی این مسئله را برای خود
حل کنید(فیلم آشنایی با برنامه). با این برنامه می توانید اندازه مناسب لباس خود را با توجه به دسته بندی پوشاک، جنسیت و بزرگسال یا کودک بودن مشخص کنید. برای هر لباس راهنمای اندازه گیری استاندارد و همچنین سایزهای متناظر و پرکاربرد در دیگر نقاط دنیا قابل دسترسی خواهد بود. شما میتوانید با انتخاب اندازه مورد نظر خود در هر دسته سایز متناظر با آن اندازه را در قسمت تبدیلات مشاهده کرده و یا در قسمت نمایش جدولی کلیه مقادیر را در کنار یکدیگر ببینید. همچنین با دارا بودن بخش اطلاعیه ها همواره میتوانید اطلاعیه های رسیده را مدیریت، بازدید دوباره و یا حذف نمایید.
mysize - سایز من - پوشاک - لیاس - لباس زنانه - کفش - کفش کتانی - لباس ورزشی - لباس بچگانه - کلاه


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: arya moghadam
ایمــیل:
تلفن:
موقعیت: تهران
آدرس:
قیمت: 3000 تومان
تاریخ ثبت آگهی:  یکشنبه 02 شهریور 1393
تاریخ انقضای آگهی:  جمعه 01 اسفند 1393
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 22 آذر 1394
بازديد: 5
 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: arya moghadam
در مـورد: نرم افزار سايز من
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:
ارسال به ايميل
ارسال به صندوق پيامها

برو بالا
novintabligh.com