نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

نرم افزار صد باب محبت نسخه اندرويد

کاربرانی که در زمینه محبت یعنی جلب معشوق و یا ایجاد مهر و محبت الفت بین زن و شوهر و یا در دل خواهر و برادر ، پدر و مادر ، پدر شوهر و مادر شوهر ، پدر زن و مارد زن و همچنین دوستان و همکاران نیاز به ادعیه و اذکاری دارند باید این مجموعه را تهیه نمایند و تنها خواسته ما از شما این است که با صبر و دقت آموزشها و قوائد و آداب را مطالعه کنند و سپس با ایمان از ادعیه استفاده نماییند.
روش استفاده از این تعویذات :
قبل از استفاده از تعویذات این کتاب,ابتدا به بخش آموزش طالع بروید و روش گرفتن طالع فرد را یاد بگیرید.سپس بعد از اموزش قبل از اینکه از تعویذات استفاده کنید طالع طرف مقابل خود را بگیرید و طبق طالع از تعویذات و اداعیه استفاده کنید.
طالع از چهار بخش تشکیل شده.۱-طالع اب ۲- طالع خاک ۳- طالع باد ۴-طالع اتش
کل تعویذات در این کتاب به پنج قسمت تقسیم شده است.۱-تعویذات اب ۲-تعویذات باد ۳-تعویذات خاک ۴- تعویذات آتش ۵-تعویذات مشترک
شما ابتدا طالع طرف مقابل خود را بدست آوردید. مثلا اگر طالع طرف مقابلتان اب بود.به قسمت تعویذات آب بروید .در واقع شما میتوانید از دو تعویذات برای یک فرد استفاده کنید.

ادامه مطلب :
Inapply.com
نرم افزار صد باب محبت نسخه اندروید - دعای مهر و محبت - جلب معشوق


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: nilofararmani
ایمــیل:
تلفن:
09333885448
موقعیت: تهران
آدرس: http://www.inapply.com/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D9%86%D8%B1%D9%85-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%D8%B5%D8%
قیمت:
تاریخ ثبت آگهی:  دوشنبه 21 دی 1394
تاریخ انقضای آگهی:  شنبه 19 تیر 1395
تاريخ بروز رساني:  دوشنبه 26 بهمن 1394
بازديد: 4


 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: nilofararmani
در مـورد: نرم افزار صد باب محبت نسخه اندرويد
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:

برو بالا
novintabligh.com