نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

سقوط هيتلر

سقوط هیتلر

فیلم سقوط هیتلر، ركورد فروش سینمای آلمان را شكست«بازتاب, فیلم آلمانى «سقوط» که درباره 12 روز آخر زندگى «آدولف هیتلر» رهبر جنایتکار نازى‌هاست، در صدر فهرست فیلم‌هاى پرفروش این کشور قرار گرفت.

بطور حتم این فیلم را بیش از یک بار خواهید دید...


خبرگزارى «رویترز» به نقل از «کنستانین فیلم» ـ شرکت توزیع‌کننده فیلم «سقوط» ـ گزارش داد که 480 هزار نفر در دو روز اول هفته جارى، این فیلم را تماشا کرده‌اند. در این فیلم، «برونو گانتز» بازیگر سوییسى، در نقش «هیتلر» ظاهر مى‌شود که موفق شده است به خوبى طبیعت شرورانه و جنبه ملایم او را روى پرده سینما به نمایش بگذارد. «سقوط»، روایت روزهاى آخر زندگى هیتلر از زبان «ترائودل یونگه»، یکى از منشى‌هاى «رایش سوم» در یکى از سنگرهاى زیرزمینى برلین و همچنین اقتباسى از کتابى به همان نام، اثر «یوآکیم فست»، تاریخ‌نگار آلمانى است. این فیلم یک بحث عاطفى را در آلمان در این‌باره دامن زده است که آیا مى‌توان هیتلر را غیر از شرورترین فرد روى زمین، چیز دیگرى نامید؟ برخى از منتقدان، از به تصویر کشیدن روزهاى آخر هیتلر استقبال کرده اما برخى با صحنه‌هایى که هیتلر را فردى انسانى نشان مى‌دهد، مخالفت کرده‌اند. این فیلم، یکى از اولین تولیدات سینمایى آلمان است که به سیاه‌ترین جنبه تاریخ آلمان مى‌پردازد و با پوشش خبرى تمام رسانه‌ها روبرو شده است.
این فیلم در 400 سینما در آلمان به نمایش گذاشته شده و یکى از پرخرج‌ترین تولیدات سینمایى در تاریخ فیلم‌سازى این کشور است. ساخت «سقوط»، 13 میلیون و 500 هزار یورو (16 میلیون و 380 هزار دلار) هزینه در بر داشته است

برند آیشینگر و الیور هیرش بیگل سازندگان فیلم سقوط برای پاسخ به این معمای تاریخی دو هفته آخر زندگی "پیشوا" را زیر ذره بین قرار داده اند: از ۱۷ تا آخر آوریل سال ۱۹۴۵. در این مرحله پایانی است که پس از فرو ریختن ماشین نظامی و دستگاه سیاسی عظیم رژیم، اینک می توان چهره واقعی رایش، فلاکت ایدئولوژیک، بی مایگی معنوی و سقوط اخلاقی آن را به روشنی دید.

در اولین نمای فیلم هیتلر با تمهیدی استادانه معرفی می شود. تماشاگر، مانند منشی هایی که به حضور "پیشوا" فرا خوانده شده اند، بی صبرانه انتظار می کشد، تا سیمای مقتدرترین دیکتاتور تاریخ را ببیند.

"پیشوا" مثل موشی ترسان از اتاق بیرون می خزد. از آن جاه و جبروت، نطق های تهدیدآمیز و حملات رعب انگیزی که سراسر جهان را به وحشت افکنده بود، دیگر خبری نیست. او اینک مردی فرتوت و افسرده است با پشت خمیده و گامهای لرزان. در دنیا شاید تنها یک هنرپیشه بود که می توانست این نقش دشوار را چنین استادانه ایفا کند: برونو گانس.

تقریبا سراسر فیلم در قرارگاه زیرزمینی هیتلر در مرکز برلین می گذرد. پیشوا تنها دو بار از پناهگاه ....

آدرس خرید :
http://www.isle.ir/film/Hetler.htm
تاریخی - هیتلر - فیلم - سینمایی - خارجی - زبان ماشین


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: yasin
ایمــیل:
تلفن:
09143239283
موقعیت: آذربايجان شرقي
آدرس: http://www.isle.ir/film/Hetler.htm
قیمت: 2600 تومان
تاریخ ثبت آگهی:  یکشنبه 02 شهریور 1393
تاریخ انقضای آگهی:  جمعه 01 اسفند 1393
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 22 آذر 1394
بازديد: 43
 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: yasin
در مـورد: سقوط هيتلر
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:

برو بالا
novintabligh.com