نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

گردشگري، پردرآمدترين صنعت

صنعت گردشگری تا پایان دهه آینده در صدر جدول صنایع پردرآمد جهان قرار می گیرد و انتظار می رود بیش از یی درصد اشتغال جهان را به خود اختصاص دهد. این صنعت با بخش های مختلف اقتصاد به طور مستقیم و غیر مستقیم در تعامل قرار دارد و با داشتن اثرات مثبت عمیق و متقابل اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی از بخش های حائز اهمیت و مهم به شمار می رود..

صنعت گردشگری تا پایان دهه آینده در صدر جدول صنایع پردرآمد جهان قرار می گیرد و انتظار می رود بیش از یی درصد اشتغال جهان را به خود اختصاص دهد. این صنعت با بخش های مختلف اقتصاد به طور مستقیم و غیر مستقیم در تعامل قرار دارد و با داشتن اثرات مثبت عمیق و متقابل اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی از بخش های حائز اهمیت و مهم به شمار می رود.
اگرچه ایران جزو یی کشور نخست جهان به لحاظ جاذبه های گردشگری است، اما سهم ناچیزی را در جذب گردشگر به خود اختصاص داده است، در حالی که گزارش های ارائه شده ازسوی سازمان تجارت جهانی (WTO) گویای آن است که سال یییی و یییی میلادی بهترین دوران برای گردشگری بین المللی طی یی سال گذشته بوده و حل این مسئله از سوی دست اندرکاران گردشگری ایران نادیده گرفته شده است.
جدای از بحث علل و موانع جذب گردشگران خارجی، نهادینه شدن فرهنگ ایرانگردی میان مردم و مسافران داخلی از جمله دلایل نبود رشد و بالندگی در صنعت گردشگری و هتلداری ایران محسوب می شود.کشورهای پیشرو در این صنعت، علاوه بر اتخاذ راهکارهایی برای رونق صنعت گردشگری در ایام رکود و کاهش مسافرت ها، تدابیری را برای جبران این نقیصه اندیشیده اند که برگزاری جشن ها و فستیوال های گوناگون، جاذبه های زمستانی، تخفیف های فصلی و ... از جمله این راهکارهاست، اما شیوه ای که به نظر کارآمد و دقیق می نماید، ایجاد تسهیلات برای گردشگران داخلی است تا چرخه های این صنعت ابتدا توسط مسافران داخلی، حرکتی اولیه داشته باشد تا شاید به این وسیله از مرحله رکود و ایستایی گذر کند.
این مطلب توسط سیستم robo web به صورت اتوماتیک درج شده است.
09148348342
گردشگری - پردرآمدترین صنعت - اقتصاد


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: [SellerName]
ایمــیل:
تلفن:
3440100-0441
موقعیت: تهران
آدرس: شهرداري اروميه
قیمت: [Price]
تاریخ ثبت آگهی:  یکشنبه 02 شهریور 1393
تاریخ انقضای آگهی:  پنجشنبه 01 آبان 1393
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 22 آذر 1394
بازديد: 14
 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: [SellerName]
در مـورد: گردشگري، پردرآمدترين صنعت
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:

برو بالا
novintabligh.com