نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

گردشگري مذهبي

جاذبه های اماكن مذهبی ایران كه گره خوردگی تعالیم مذهبی با اندیشه و هنر و زندگی ایرانی را به نمایش می گذارد، هنوز جزو اولین اولویت های گردشگران خارجی برای سفر به ایران است. اگر از این زاویه دید بتوانیم به موضوع توریسم و گردشگری خارجی نگاه كنیم، بسیاری از موانع و مشكلات كه در تعاریف ما از پدیده توریسم نهفته است، برطرف شده و راه برای توسعه این صنعت هموارتر خواهد شد.
باید قبول كنیم كشورهای تراز اول در صنعت توریسم، هر یك بنا به پتانسیل های موجود در كشور خود سرمایه گذاری كرده و اكنون شاهد به بارنشستن تلاش هایشان هستند.
به عنوان مثال تركیه بیش از آن كه بتواند معماری ویژه خود را به رخ بكشد، از نعمت طبیعت بهره برده و تا حد امكان از پرت افتاده ترین مناطق كشور در این زمینه استفاده می برد: سواحل دریاها، دریاچه های داخلی، كوه ها و حتی آبگرم ها از جمله مكان هایی است كه برای جذب توریسم در تركیه مورد توجه است. اكنون ما در ایران از چه ویژگی خاصی برای رونق توریسم می توانیم بهره ببریم آیا می توان شكلی از معماری، بافت شهری و... را در این كشور پیدا كرد كه برای توریست جذاب بوده و در عین حال گره خورده با مسائل دینی و مذهبی نباشد
اگر بپذیریم كه پدیده صنعت توریسم را می توان با تعاریف دینی و مذهبی گره زد، قاعدتاً برخی دغدغه ها از جمله نگاهی كه گردشگر خارجی را حامل پیام غربی می داند، از بین رفته و مسیر برای توسعه این صنعت هموارتر می شود.
این مطلب توسط سیستم robo web به صورت اتوماتیک درج شده است.
09148348342
گردشگری مذهبی


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: [SellerName]
ایمــیل:
تلفن:
3440100-0441
موقعیت: تهران
آدرس: شهرداري اروميه
قیمت: [Price]
تاریخ ثبت آگهی:  یکشنبه 02 شهریور 1393
تاریخ انقضای آگهی:  پنجشنبه 01 آبان 1393
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 22 آذر 1394
بازديد: 12
 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: [SellerName]
در مـورد: گردشگري مذهبي
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:
ارسال به ايميل
ارسال به صندوق پيامها

برو بالا
novintabligh.com