نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

قرص چاقيperiactin"+برگه ضمانتنامه+کتابچه

هوالشافی
قرص(پری اکتین)periactin موثرترین و بهترین دارو برای چاقی است . این قرص یک آنتاگونیست از مشتقات پیریدین است که با تنظیم متابولیسم و سوخت و ساز بدن و با بالا بردن جذب و اشتهای بسیار زیادی که ایجاد می کند موجب چاقی عمومی و افزایش وزن می شود . بدون اغراق در زمینه داروهای چاقی قرص پری اکتین بسیار موثرتر و بهتر از تمام داروهای موجود است و بصورت ریشه ای مشکل لاغری را حل می کند . البته منکر پودرها , پروتئینها و داروهای گیاهی نیستیم ولی آنچه مسلم است این قرص بسیار موثرتر و بهتر از بقیه عمل می کند و دلیل این موضوع هم مصرف کنندگانی هستند که آنرا استفاده کرده اند و بسیار راضی بوده اند. بنا به گفته بعضی از مصرف کنندگان در مدت پنج ماه 30 تا 35 کیلو گرم چاق شده اند. این قرص صورتهای لاغر را پر و چاق می کند و همچنین روی کسانی که استعداد چاقی ندارند و ضعیف هستند تا ثیر فوق العاده دارد و مسلما تاثیر آن روی افراد مختلف متفاوت است . این قرص ساخت معروفترین کارخانه داروسازی انگلیس است و مورد تایید بهداشت اروپا GMP و بهداشت ایران می باشد و بعد از چاقی هیچگونه بازگشتی ندارد و کاملا بی ضرر است . عوارضی از قبیل تغییرات هورمونی , بی خوابی یا موارد دیگر ندارد . مصرف این قرص برای یک دوره کوتاه مدت پیش بینی شده و مقدار آن 6 بسته و 180 قرص می باشد که طبق دستورالعمل پزشک وکیوم و بسته بندی شده است.
* ما آنرا تضمین می کنیم (ضمانت نامه : چنانچه بعد از مصرف حداکثر سه ماه به هر دلیل تا ثیر مثبت آنرا روی خود احساس نکردید می توانید باقیمانده آنرا به آدرس ما ارسال کنید و مبلغ باقیمانده آن با کمال میل برگردانده خواهد شد).
*ضمنا دوره و میزان مصرف این دارو توسط پزشک مورد اطمینان این دفتر تعیین شده است و هر گونه تغییر در آن نیاز به تایید دارد.
قرص چاقیperiactin" - برگه ضمانتنامه - کتابچه - افزایش متابولیسم بدن - قرص لاغری - s.gif - f - - - admin/img/loading.gif


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: رضا خليلي
ایمــیل:
تلفن:
000
موقعیت: ایران
آدرس: www.niaztavan.com
قیمت: 000
تاریخ ثبت آگهی:  یکشنبه 02 شهریور 1393
تاریخ انقضای آگهی:  پنجشنبه 01 آبان 1393
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 22 آذر 1394
بازديد: 82
 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: رضا خليلي
در مـورد: قرص چاقيperiactin"+برگه ضمانتنامه+کتابچه
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:
ارسال به ايميل
ارسال به صندوق پيامها

برو بالا
novintabligh.com