نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

سريال لاست 5 فصل كامل 1000تومانکاملترین مجموعه سریال لاست (Lost) شامل فصل های ۱و۲و۳و۴ , ۵ به همراه زیر نویس فارسی عالی
محتوی آخرین وجدیدترین فصل پخش شده از شبکه abc : فصل ۵


قابل پخش در دی وی دی پلیر و کامپیوتر با کیفیت دی وی دی

مجموعه تلوزیونی گمشده ( Lost ) مجموعه‌ای است که از شبکه ABC آمریکا و تعداد زیادی از شبکه‌های خارجی بخش می‌شود. درمورد این مجموعه تلویزیونی بسیار مهیج و معمایی باید گفت که تمام کسانی که این مجموعه رو دیدن ، همگی ضمن تماشای این مجموعه دچار مشکل بی خوابی شدند و در زمان خواب هم فکر سریال و معماهای آن و شخصیتهایش آنها را رها نکرده.هنگامی این گفته را تصدیق خواهید کرد که بیننده این سریال شوید و پس از مدتی بخود می آیید که چگونه درگیر ماجراهای آن شده اید و خود را در هر قسمت جایگزین یکی از شخصیتهای داستان می بینید.

ببینید تا برای اولین بار چنین چیزی را تجربه کنید.تمام اینها بخاطر داستان پرکشش و اجرای فوق العاده قوی فیلم است. همچنان که داستان جلو می رود بیننده در معماهای بیشتری غرق می شود.تمام زمان خود را به فکر کردن درباره چگونگی معماهای آن اختصاص خواهید داد و برای رهایی از این وضع بی وقفه و در کمترین زمان تمام سریال را خواهید دید.این را به شما قول میدهم!

خرید سریال گمشده Lost

مجموعه تلوزیونی گمشده (به انگلیسی: Lost) مجموعه‌ای است که از شبکه ABC آمریکا و تعداد زیادی از شبکه‌های خارجی بخش می‌شود. این مجموعه تلویزیونی از ۲۲ سپتامبر ۲۰۰۴ آغاز شده‌است و تا کنون سه فصل از آن کامل شده و فصل چهارم در حال پخش است.این مجموعه تلویزیونی داستان گروهی از بازماندگان انفجار پرواز Oceanic 815 بر فراز جزیره‌ای ناشناس در اقیانوس آرام است. سبک کلی این مجموعه تلویزیونی معماگونه است و با یافتن هر پاسخ چندین سوال نو بوجود می‌آید.در این مجموعه تلویزیونی از فلاش بک به شدت استفاده می‌شود. معمولاً در هر قسمت از سریال یکی از شخصیت‌ها (گاهی چند شخصیت) در مرکز توجه قرار می‌گیرد و در لابه‌لای داستان، گذشته‌ای از او نمایش داده می‌شود که اطلاعاتی مربوط به دورهٔ قبل از سوار شدن به پرواز به ما می‌دهد. در قسمت‌های پایانی فصل سوم و قسمت‌های پخش شدهٔ فصل چهارم، گاهی حالتی برعکس فلاش بک رخ می‌دهد به این نحو که تصاویری از آینده نمایش داده می‌شود (در اصطلاح سینمایی به این کار flash foward گفته می‌شود).پخش چهارمین فصل این مجموعهٔ تلویزیونی از ۳۱ ژانویه ۲۰۰۷ آغاز شد. قرار بود که این فصل شامل ۱۶ قسمت باشد که به خاطر اعتصاب اصناف نویسندگان آمریکا فقط ۸ قسمت آن ساخته شده است و پخش قسمت‌های بعدی آن از ۲۴ آوریل ۲۰۰۸ شروع خواهد شد.در می ۲۰۰۷ اعلام شد که فصل‌های چهارم،‌پنجم و ششم این سریال پخش خواهد شد و تا می ۲۰۱۰، ۱۱۷ قسمت از آن تولید می‌شود.و حالا آخرین فصل پخش شده فصل ۵ است که شامل ۱۷ قسمت است.

خرید سریال گمشده Lost

داستان Lost دربارۀ عده ای از سرنشینان یه هواپیماس که در مسیر سیدنی به لوس آنجلس دچار سانحه می شه و سقوط می کنه. کسانی که زنده مونده ان منتظر کمک هستن اما بعد از گذشت چندین روز هیچ خبری نمی شه و ناچار می شن یه جوری از پس زندگی در یک جزیرۀ متروک بر بیان… اما ظاهرا جزیره متروک نیست و “دیگران” هم در این جزیره زندگی می کنن… شب ها صداهای وحشتناکی شنیده می شه و روزها اتفاقات عجیبی میفته.

این سریال در هاوایی تصویربرداری شده و طبعا مناظر بسیار زیبایی داره. البته نباید از هنر تصویربردار هم غافل بود که تونسته حس هر سکانس رو به بهترین شکل ممکن به بیننده منتقل کنه. تدوین در این فیلم یکی از کلیدی ترین ویژگی هاست اون هم به دلیل وجود داستان های موازی فراوان در زمان حال و گذشته. البته به نظر من کار تدوینگر در سری اول این مجموعه به مراتب بهتر از سری دوم و سومه.بازیگران از همون قسمت اول نقش خودشون رو به بهترین شکلی ایفا می کنن، خصوصا شخصیت جان لاک که اصلا میمیک صورتش جون می ده برای بازی کردن نقش آدم های مرموز. بازیگر نقش جک (نقش اول سریال) و سعید (بازیگر هندی الاصلی که در این سریال نقش یک عراقی رو بازی می کنه) هم خیلی خوب جا میفتن و بهشون علاقۀ خاصی پیدا می کنیم. جدای از تمام ویژگی های مثبت این سریال باید به موسیقی بسیار بسیار زیبای اون اشاره کرد که به ساده ترین شکل ممکن، تاثیرگذارترین لحظات رو خلق می کنه. تیتراژ پایانی که فوق العاده اس و هیچوقت از یاد نمی ره.

خرید سریال گمشده Lost
محبوبترین وزیباترین سریال جهان،محصول آمریکا،در۵ Season و ۹۹ قسمت،،زیرنویس فارسی و کیفیت عالی،قابل پخش درDVD Player های خانگی و کامپیوتر،ارائه روی۲۷دی وی دی

این سریال موفق به دریافت جوایز زیر شده است

- برنده جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل مرد از جوایز ALMA 2006
- برنده جایزه بهترین سریال تلویزیونی از جوایز ASCAP 2005
- برنده جایزه بهترین سریال تلویزیونی از جوایز ASCAP 2006
- کاندید بهترین سریال تلویزیونی ، بهترین بازیگر نقش مکمل زن و مرد

- بهترین بازیگر مرد در سال ۲۰۰۷
- “ماتئو فاکس” برنده جایزه بهترین بازیگر مرد در سالهای ۲۰۰۵-۲۰۰۶از آکادمی ASF امریکا
- کاندیدای بهترین بازیگر مرد در سال ۲۰۰۷ از اکادمی ASF امریکا
- برنده تدوین یک سریال تلویزیونی از “امریکن سینما ادیتور” ACE 2006 و …

این سریال داستان گروهی از بازماندگان انفجار پرواز Oceanic ۸۱۵ بر فراز جزیره‌ ناشناس در اقیانوس آرام است. سبک کلی سریال معما گونه‌است و با یافتن هر پاسخ چندین سوال نو بوجود می‌آید.
در این سریال از فلاش بک به شدت استفاده می‌شود، به صورتی که هر بار که شخصیتی در مرکز توجه قرار می‌گیرد، گذشته‌ای از او نمایش داده می‌شود که اطلاعاتی مربوط به دورهٔ قبل از سوار شدن به پرواز به ما می‌دهد.
داستان Lost دربارۀ عده ای از سرنشینان یه هواپیماس که در مسیر سیدنی به لوس آنجلس دچار سانحه می شه و سقوط می کنه. کسانی که زنده مونده ان منتظر کمک هستن اما بعد از گذشت چندین روز هیچ خبری نمی شه و ناچار می شن یه جوری از پس زندگی در یک جزیرۀ متروک بر بیان… اما ظاهرا جزیره متروک نیست و “دیگران” هم در این جزیره زندگی می کنن… شب ها صداهای وحشتناکی شنیده می شه و روزها اتفاقات عجیبی میفته.
…. اما این فقط شروع ماجرا بود ….

lost_6

برای اکثر ما دیدن یک قسمت از سریال گمشدگان مساوی بوده است با ”هفته ها بی خوابی” این مجموعه در “اوهایو” فیلم برداری شده به علت تعدد هنرپیشگان و لوکیشن خاص یکی از پرهزینه ترین سریالهای تلویزیونی است که تا بحال از تلویزیون های جهان پخش شده است و تازه نکته جالب این است که تا بحال چندین کتاب در مورد محتوای ادبی ، فلسفی ، جامعه‌شناسی و…این سریال به چاپ رسیده است تعداد بینندگان “فصل اول” این سریال “بجز ما و شما” تا این لحظه ” ۱۳۷ میلیون نفر ” بوده است حتما باور می کنیم که در مورد یک سریال آمار وحشتناکی می باشد!!

غیر ممکن است کسی این سریال را تماشا کند و حاضر نشود که راجع به بعضی از مسایل مورد بحث در سریال اطلاعاتی کسب کند و سوالاتی برایش پیش نیاید

این سریال آنچنان فکر انسان را درگیر می کند که اکثر افرادی که سریال را دیده اند

” شبها خواب می بینند ”

که در جزیره همراه با گمشدگان هستند و …

به دنبال راهی برای گریز از خطرات موجود می گردند

اگر می خواهیم تجربه ای متفاوت از تماشای یک سریال داشته باشیم

به تماشای این سریال بنشینیم
با فلاش بک هایی که در جاهای مختلف فیلم وجود داره با شخصیت و گذشتۀ تک تک کاراکترهای سریال آشنا می شیم. خیلی از بیننده ها این فلاش بک ها رو اضافی می دونن و ترجیح می دن بیشتر به حوادث زمان حال پرداخته بشه در صورتیکه خیلی از نکات و دلایل عکس العملی که شخصیت ها نشون می دن ریشه در حوادث گذشته داره.

این سریال در هاوایی تصویربرداری شده و طبعا مناظر بسیار زیبایی داره. البته نباید از هنر تصویربردار هم غافل بود که تونسته حس هر سکانس رو به بهترین شکل ممکن به بیننده منتقل کنه. تدوین در این فیلم یکی از کلیدی ترین ویژگی هاست اون هم به دلیل وجود داستان های موازی فراوان در زمان حال و گذشته. البته به نظر من کار تدوینگر در سری اول این مجموعه به مراتب بهتر از سری دوم و سومه.

lost_5

بازیگران از همون قسمت اول نقش خودشون رو به بهترین شکلی ایفا می کنن، خصوصا شخصیت جان لاک که اصلا میمیک صورتش جون می ده برای بازی کردن نقش آدم های مرموز. بازیگر نقش جک (نقش اول سریال) و سعید (بازیگر هندی الاصلی که در این سریال نقش یک عراقی رو بازی می کنه) هم خیلی خوب جا میفتن و بهشون علاقۀ خاصی پیدا می کنیم.

جدای از تمام ویژگی های مثبت این سریال باید به موسیقی بسیار بسیار زیبای اون اشاره کرد که به ساده ترین شکل ممکن، تاثیرگذارترین لحظات رو خلق می کنه. تیتراژ پایانی که فوق العاده اس و هیچوقت از یاد نمی ره.

هر قسمت این سریال دقیقا ۴۲ دقیقه هست.
تا بحال چهار سری از سریال Lost پخش شده (۲۰۰۴، ۲۰۰۶ و ۲۰۰۷) و ادامۀ اون – سری پنجم هم تازه پخش شده که الان برای شما آماده شده.

کلام آخر اینکه هر کی این سریال رو ندیده باشه ۶۲ درصد از عمرش بر فناست!

در آخر بگم که سریال لاست تا هم اکنون تا آخر فصل ۵ ازشبکه ABC آمریکا تولید و پخش شده و تا چندوقت دیگه شروع یه ساخت فصل ۶ داستان می کنن.
قیمت این مجموعه:10000تومان در دی وی دی12 قابل پخش در همه ی پلیر های خانگی و کامپیوتر

شما برای سفارش می توانید با شماره های:

09191566823

09355960003

تماس گرفته و محصول مورد نظر خود را سفارش دهید.


شماره حساب جهت واریز وجه:

0306201195009

شماره کارت جهت انتقال وجه:


۹۰۸۶ ۹۰۶۰ ۹۹۱۰ ۶۰۳۷
هر دو شماره مطعلق به آقای:

علی محمدیان

حساب به نام آقای:

حمدالله محمدیان میباشد هزینه ی ارسال به عهده ی خریدار می باشد
لاست - سریال گمشدگان - فصل 5 سریال لاست - سریال خارجی - - سر�ا� گ�شدگا� Lost فص� شش� - چاپ کاندید - سریال گمشدگان Lost فصل ششم - زیر نویس قسمت دوم سریال lost - فصل ششم فیلم lost


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: ali
ایمــیل:
تلفن:
09191566823-09355960003
موقعیت: تهران
آدرس: www.ironishop.blogfa.com
قیمت: 12000
تاریخ ثبت آگهی:  یکشنبه 02 شهریور 1393
تاریخ انقضای آگهی:  جمعه 01 اسفند 1393
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 22 آذر 1394
بازديد: 203
 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: ali
در مـورد: سريال لاست 5 فصل كامل 1000تومان
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:

برو بالا
novintabligh.com