نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

بازي GTA IV 2009 : Grand Theft Auto IV PC Edition

بازی GTA IV 2009 : Grand Theft Auto IV PC Edition
بالاخره نسخه جدید GTA هم آمد. (Grand Theft Auto: IV)

ابتدا یک توضیح راجع به نسخه اون که 4 (IV) هستش بدم، چون شاید مقداری شک برانگیز باشه.

نسخه های آخر GTA یعنی GTA: Vice City و GTA: San Andreas که به اشتباه به نام های GTA4 و GTA5 معروف بودند، در واقع نسخه هایی از همان GTA: III بودند. یعنی با همان گرافیک، Engine، حالت ماموریت ها و ... که با تغییرات بسیار کمی ساخته شده بودند.

این بار نسخه GTA: IV یعنی همان 4 حقیقی با Engine بسیار قوی (که واقعا خیلی از سایت ها تعریف میکنند...)، گرافیک بالاتر، داستان بهتر و ... منتشر شد.

داستان بازی به این صورت است که شما در نقش فردی به نام NIKO هستید که در روسیه زندگی می کند ولی برای دیدن پسر عموی خود ROMAN به شهر نیویورک می اید.در ابتدا ROMAN شما را به کاردر اداره دعوت می کند ولی ما با قاطعیت به او می گوییم که از این کارای سوسولی من انجام نمی دهم!درنتیجه NIKO کم کم توسط بابای رومن وارد کارهای مافیایی می شود ولی بعد از چند مرحله دعوایی بین ما و عمویمان صورت می گیرد.که نتیجه اینکه ما عمویمان را از پا در می اوریم!بعد از مدتی با فردی به نام DIMITRI اشنا می شویم که او قبلا دوست نیکو در روسیه بوده.پس از انجام چند ماموریت اختلافات اساسی بین ما و او ایجاد می شود، او خانه ی مارا به اتش می کشد.در ادامه ما به دنبال این ادم می گردیم تا جایی که با فردی به نام PACKIE اشنا می شویم و با او و برادرانش بانکی را می زنیم و از اینجا تا پایان بازی همش با PACKIE و برادرانش که 4 نفر هستند ماموریت انجام می دهیم و در این راه دو نفر از انها را هم از پا در می اوریم.بقیه داستان را خودتان دنبال کنید!درکل داستان بازی بسیار جالب و در بعضی صحنه ها ناراحت کننده ودر بعضی صحنه ها کمدی است.مثلا پس از انکه بابای رومن را می کشیم،رومن از ترس توی سطل اشغال قایم می شود!!!و یک مثال ناراحت کننده اخر بازی است که در انتهای بازی در هنگام اتمام عروسی رومن ،یک ماشین می اید و یا KATE و یا خود رومن را می کشد.یه نکته ی بسیار مهم که دربازی وجود دارد دادن حق انتخاب به شما در بعضی مراحل می باشد.مثلا فردی به نام DWAYNE به ما می گوید که PLAYBOY X را از پا در بیار و PLAYBOY هم می گوید DWAYNE را!در اینجا سازندگان انتخاب را به شما داده اندکه کدامیک از ان دو را از پا در بیاورید.این قضیه در قسمت های مختلف بازی متفاوت است و گاه برروی داستان بازی تاثیر می گذارد چنانچه بازی در انتها به دو صورت گوناگون می توانید پایان پذیرد که همین کنجکاوی بسیاری را برای دوباره بازی کردن افراد را بر می انگیزد.بازی را پس از انکه به پایان بسپارید متوجه می شوید که فقط 60 بازی تمام شده است.40 درصد دیگر مربوط به کارهای فرعی می شود.مثلا حدودا بیست ادم با نام friend به صورت ناگهانی وقتی به انها نزدیک می شوید در نقشه ظاهر می شوند و هرکدام شخصیت های جالبی راتشکیل می دهند.علاوه براین در بازی 200 کفتر وجود دارد که در نواحی خاصی هرکدام هستند که با کشتن همه ی انها 2 درصد به بازی افزوده می شود.یک قسمت جالب دیگری هم در بازی وجود دارد و ان هم stunt jump هست.در بازی 50 مکان برای پرش وجود دارد که اگر با زیبایی بپرید کامل می شوند.لازم به ذکر است که اگر می خواهید این مکان ها را پیدا کنید باید بیش از 120 ساعت در بازی بگردید!!!ولی یک سری به تالار گفتمان بزنید چون مکان های همه ی انها مشخص است.

تفریحات (10/10) : در این شماره بازی های جدید تری همانند دارت و بولینگ افزوده شده اند و شما به صورت تنهایی یا با دوست تان با هم مسابقه می دهید.ولی شاید یک سوال برای شما ایجاد شود که چگونه با دوست خودمان قرار بگذاریم و جواب هم موبایل است.موبایل برای اولین بار در صنعت بازی در دنیا اینگونه دقیق در یک بازی کار شده است.شما برای انجام بسیاری از مراحل نیاز حتمی به گوشی تان دارید و باید با ان تماس برقرار کنید.گاهی اوقات هم دوستانتان به شما SMS ارسال می کنند که حاوی مطالب مهمی است.تمامی کسانی که شما در بازی با انها سروکار دارید شماره ی انها در گوشی ذخیره شده است.علاوه براین اگر کمی بازی را پیش ببرید با گوشی بهتری برخورد می کنید که حتی قابلیت عکس گرفتن هم دارد یعنی توی یک بازی با گوشی از جایی عکس بگیرید!تازه می توانید زنگ ان را نیز تغییر دهید و یا تن هایی را از اینترنت دریافت کنید. علاوه براین می توانید تم هم بخرید و تم های جالبی را در گوشی تان قرار دهید. منظور من از اینترنت،شبکه ی جهانی است که در بازی وجود دارد.شما هر موقع که خواستید می توانید به کافی نت بروید و در دنیا INTERNET بازی GTA گشت و گزاری بزنید.البته در بعضی مواقع اینترنت بسیار اجباری است چون باید به EMAIL های خودتان سری بزنید.البته کارهای دیگه مثل دوست یابی هم می توانید انجام دهید.علاوه بر موارد بالاCOMEDY CLUB و تلویزیون هم به تفریحات شما افزوده شده است.یعنی یک موقع اگر حوصله تان سر رفت یه سری به تلویزیون بزنید و به مشاهده ی برنامه های گوناگون ان مشغول شوید.البته با این حال پس از مدتی همگی تکراری می شوند ولی اگر هم تکراری شدند زنگی به یکی از دوستانتان بزنید و با هم به COMEDY CLUB بروید.در این مکان فردی به روی سن می اید وشروع به جک تعریف کردن می کند.البته باید انگلیسی قوی داشته باشید وگرنه باید الکی بخندی!!!

صداگزاری و موسیقی (10/10) : اخه من نمی دونم چرا نمی شود ازاین بازی مشکلی گیر اورد.این بخش واقعا بی نظیر است.صدای شخصیت ها همگی با دقت کامل طراحی شده ولی موسیقی در بازی یک چیزه دیگر است.کافی است که یک دفعه در ماشین خودتان به رادیو دقت کنید.بیش از 20 رادیو هست که هرکدام یک نوع موسیقی برای شما می گذارند.مثلا یکی از انها اهنگ راک،پاپ و... است.جالب اینجااست که تعدادی از اهنگ ها معروف را نیز گه گاه ممکن است به گوشتان برسد ولی لیسانس شده نیستند و به همین دلیل کمی با اهنگ اصلی تفاوت دارند.

صدای تفنگ ها نیز همگی حرفه ای و دقیق کار شده است و جای عیب و ایرادی را اصلا به جا نمی گذارد. درکل خود این بخش مدت ها شما را سرگرم می کند.

گرافیک (10/10) : برای اولین بار گرافیک این بازی به قدری بالا بود که بسیاری را حیران و متعجب گذاشت.اول به محیط ببپردازیم.همانطور که گفتم شهر LIBERTY CITY همان نیویورک است و تمامی ساختمان ها حرفه ای کار شده است.شما با کمترین دقت شاهد بافت های دقیق این ساختمان ها خواهید بود.این قضیه فقط در مورد ساختمان ها نیست بلکه در تمامی موارد صدق می کند.مثلا جاده ها را اگر با دقت ببینید شاهد ریزترین جزییات ان خواهید بود و وقتی بارندگی می شود واقعا هیچ تفاوتی میان بازی و واقعیت نمی بینید.زمین به طرز خارق العاده ای خیس می شود و بازتاب نور جالب زیبایی ان را دو چندان می کند. فیزیک قضیه ای بود که تا قبل از این در بازی GTA در حد حرفه ای دیده نمی شد ولی این دفعه اگر با ماشین خود تصادف کنید برحسب میزان و شدت ضربه و مقاومت ماشین ماشین خراب می شود. چهره ها همگی با دقت تمام کار شده از خود ما(نیکو) گرفته تا افراد توی خیابان ها و راننده تاکسی ها.البته همه معتقدند که نیکو خیلی زشت است ولی ادم باحالیه! حالا می رسیم به یک قسمت مهم گرافیک.اب در بازی بی نظیر است و می شود اظهار نمود که حتی از اب بازی فوق العاده BIOSHOCK هم زیبا تر کا شده است و شک نکنید که هیچ تفاوتی با واقعیت ندارد.یکی از عوامل مهم گرافیکی بودن اب بازی وجود سایه اجسام محیط در اب است که بسته به زاویه تابش خورشید متغیر است!حالا فکر کنم با من هم عقیده باشید که اب دراینده نمی تواند از این بهتر شود چون این واقعیت است!

علاوه بر اب،اتش هم خیلی خوب کار شده و براحتی می شود اظهار نمود که بعد از بازی ALONE IN THE DARK بهترین اتش ساخته شده در بازی ها به شمار می اید.ولی به نظرتان یک چیز مهم فراموش نشده.انفجارها عجیب قشنگ درست شده اند و این پاسخ مناسبی است به فیزیک قوی بازی.یک بار نارنجکی را بیندازید و نظاره گر انفجار ان باشید.وقتی انفجار رخ می دهد اگر خیلی نزدیک باشید که حتما می میرید ولی اگه فاصله هم داشته باشید موج ایجاد شده از انفجار شما چندین متر به عقب می اندازد و این موج تاثیر خود را روی تمامی اجزای موجود در بازی می گذارد.


Minimum System Requirements
• OS: Windows XP/Vista
• Processor: Intel Core 2 DUO @ 1.8 GHz/AMD Athlon 64 X2 @ 2.4 GHz
• Memory: 1.5 GB
• Hard Drive: 16 GB Free
• Video Memory: 256 MB (nVidia GeForce 7900/ATI Radeon X1900)
• Sound Card: DirectX Compatible
• DirectX: 9.0c
• Keyboard & Mouse
• DVD Rom Drive

Recommended System Requirements
• OS: Windows XP/Vista
• Processor: Intel Core 2 QUAD @ 2.4 GHz/AMD Phenom X3 @ 2.1 GHz
• Memory: 2 GB (2.5 GB for Vista)
• Hard Drive: 18 GB Free
• Video Memory: 512 MB (nVidia GeForce 8600/ATI 3870)
• Sound Card: DirectX Compatible
• DirectX: 9.0c or 10
• Keyboard & Mouse

سفارش تلفنی : 09153054238


آدرس سایت:
http://hadafshop.com/index.php?app=view_catalog&id=324
بازی GTA IV 2009 - Grand Theft Auto IV PC Edition - دوست یابی تلفنی - دوست یابی با شماره - دوست یابی با شماره - دوست یابی با شماره - دوست یابی با شماره - دوست یابی با شماره - دوست یابی با شماره - دوست یابی با شماره


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: reza zarghani
ایمــیل:
تلفن:
09153054238
موقعیت: خراسان
آدرس: http://hadafshop.com/index.php?app=sub_category&id=9
قیمت: 4500 تومان
تاریخ ثبت آگهی:  یکشنبه 02 شهریور 1393
تاریخ انقضای آگهی:  جمعه 01 اسفند 1393
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 22 آذر 1394
بازديد: 243
 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: reza zarghani
در مـورد: بازي GTA IV 2009 : Grand Theft Auto IV PC Edition
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:

برو بالا
novintabligh.com