نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

خريد پستي بازي کامپيوتري 2 Diablo

داستان Diablo درباره جنگ بین بهشت و جهنم هست. شهر tristram مورد حمله شیاطین قرار گرفته و شما باید با از بین بردن خدای وحشت (Lord of Terror) یعنی دیابلو (Diablo) این شهر و در واقع جهان رو از دست شیاطین نجات بدید. همچنین شما با این کار انتقام خانوادتون رو که به دست Diablo کشته شدن رو از او میگیرید. در طول بازی هم وقتی شما وارد سایچاله ها میشید یه چیزایی از گذشته جنگ بین بهشت و جهنم دستگیرتون میشه.


Diablo، یا خدای وحشت یکی از سه شیطان اول جهنم هست. مدت ها قبل از وقایع بازی یک انسان از فرقه مجوسیان (کسانی که پیرو زردشت بودند و 4 قرن پیش از میلاد توانایی خواندن ستاره ها و پیشگویی آینده و کار های دیگه ای رو داشتن) به نام Horadrim، سه شیطان رو در سنگ هایی (soulstone) زندانی میکنه. سنگ قرمز Diablo در اعماق شهر tristram دفن شد. بعد از نسل ها Diablo و سنگی که باید در اون زندانی میموند به فراموشی سپرده شدن. بعد از قرن ها قدرت سنگ کاهش یافت تا این که Diablo تونست به قدرت های محدودی درون سنگ دست پیدا کنه. اون تونست که به شکل ذهنی در شهر Tristram ساکن بشه و به شکل روحی با وزیر لازاروس (Archbishop Lazarus) ارتباط برقرار کنه. اون برای ترک سنگ نیاز به یه میزبان داشت. Diablo به وسیله لازاروس بار ها سعی کرد که کنترل پادشاه لوریک (king Leoric) رو به دست به بگیره ولی به خاطر ضعفی که در قدرتش داشت نتونست که بر Leoric غلبه کنه.بعد از اون تلاش ها،Lazarus رو مجبور به دزدیدن فرزند Leoric یعنی پرنس Albrecht کرد.Diablo وحشت زیادی در روح اون پسر دمید تا این که مرز های بین دو دنیا شکسته شد و قسمت هایی از جهنم در دنیای فانی نمایان شد. سپس Diablo صبر کرد تا زمان خوبی برای حمله به دست بیاره و کار خودشو شروع کنه.
کمی بعد پادشاه Leoric به خاطر از دست دادن فرزندش دچار دیوانگی شد. با تشویق Lazarus، پادشاه Leoric کار احمقانه ای کرد و به سپاهش دستور داد که به یک همسایه قوی که در مرز های دور قرار داشت حمله کنند، این کار ها به خاطر این بود که Lazarus مطمئن بشه که تمام جنگجویان پاک و قهرمانان پادشاه به این جنگ فرستاده میشن. این جنگ جز یک خودکشی بزرگ نبود و دیگه تنها چیزی که برای پادشاه مونده بود مشورت ها و پیشنهاد های دروغین Lazarusبود. سپس Leoric به شکل وحشیانه ای شروع به محاکمه و نابودی چیزایی کرد که یه روزی از اونا محافظت میکرد و به همه در مورد دزدی فرزندش مشکوک بود.Lazarus گروهی از مردم بیگناه رو به بهانه پیدا کردن پرنس به راه ها و تونل های پیچ در پیچ زیر شهر Tristram فرستاد ولی هدف واقعی او از این کار به کشتن دادن مردم بیگناه و دادن اون ها به شیاطین بود. در این زمان تعداد بسیار کمی از سپاهی که به فرماندهی شاهزاده Lachdananبه جنگ رفته بودن زنده مونده به شهر خودشون برگشتن. Leoric فوراً دستور به محاکمه اونا داد ولی Lachdanan وقتی که روح آزرده ی leoric رو دید برای آزاد کردن اون از این شکنجه ها پادشاه رو کشت. Leoric قبل از مردنش اطرافیانشو نفرین کرد و گفت که اون ها در برزخ به شوالیه های اندد (undead :دی) تبدیل خواهند شد و به او خدمت خواهند کرد.

کمی بعد قهرمانی که شما کنترلش رو به عهده دارید از راه میرسه که باید 16 مرحله رو از یه سیاهچال معمولی تا غار های تاریک و در آخر جهنم انجام بده که در جهنم به یه دروازه (portal) می رسه و به وسیله اون به مکان Lazarus دست پیدا میکنه و اون رو میکشه و سپس با Diablo میجنگه، در آخر بازی شکل دنیایی Diablo رو از بین میبره و دوباره اون رو در سنگش زندانی میکنه. قهرمان به امید این که Diablo دیگه به این دنیا برنگرده و تا ابد در اون سنگ زندانی بمونه سنگ رو در درون سر خودش قرار میده. این دقیقاً همون چیزی بود که Diabo میخواست ، حالا اون میتونست به جای یه بچه از یه قهرمان استفاده کنه. در Diablo II هم مشخص میشه Diablo جسم همون کسی که اون رو کشت رو به تسخیر در اورده.
داستان Diablo 2 بعد از شماره یک اون اتفاق میفته. Diablo به وسیله یه جنگجو ناشناس نابود میشه و اون قهرمان برای این که بتونه با قدرت خودش Diablo رو تو سنگش حبس نگه داره سنگ Diablo رو تو پیشونی خودش قرار میده ولی قدرت Diablo بسیار زیاد هست و اراده اون قهرمان نمیتونه جلوشو بگیره پس روح او آلوده میشه و به تسخیر Diablo در میاد. شما در این بازی نقش یه ماجرا جو رو به عهده میگیرید بازی از جایی شروع میشه که Diablo شروع به نابودی دنیا کرده. این قهرمان تلاش میکنه که دلیل اصلی این خرابی ها رو پیدا کنه. در طول بازی اطلاعاتی رو دربازه سه شیطان اول جهنم و دلیل این وقایع به دست میاره. Diablo دو شیطان دیگه رو یعنی Mephisto (Lord of Hatred) و Baal (Lord of Destruction) رو از soulstoneهاشون آزاد کرده و آنها شروع به آلوده کردن دنیا رو به وسیله Izual فرشته رانده شده کردن. در آخر قهرمان به Mephisto میرسه و با کشتنش Tyrael رو نجات میده (ما که نفهمیدم این بابا کی بود،اگه کسی بگه ممنون میشم)، بعد سنگ mephisto رو بر میداره و به جهنم میره تا کار Diablo رو هم تموم کنه،بعد از کشتن Diablo سنگ Diablo و mephisto رو نابود میکنه.
ادامه داستان در بسته مکمل Lord of Destruction اتفاق میفته و baal به سرزمین های سرد شمالی حمله میکنه و شما مخفی گاه اونو پیدا میکنید و بعد از کشتن ارتشش خودشو نابود میکنید.
دیابلو یه یازی با سبک action role playing game هست که مثل بازی های RPG تو اون میتونید level up بشین، کلاس کاراکترتون رو انتخاب کنید، از جادو ها یا سلاح های ترکیبی استفاده کنید و ... و جنگ ها هم به شکل همزمان مانند یک بازی اکشن انجام میشه. دوربین بازی از نوع ایزومتریک هست و در زمانی که بازی عرضه شد از نظر گرافیکی وضع خوبی داشت.
گیم پلی بازی بر اساس یه سری ساهچاله های پر از هیولا های مختلف نزدیک شهر Tristram قرار گرفته. در شهر شما میتونید استراحت کنید،سلاح و تجهیزات بخرید یا اونا رو تعمیر کنید. کلا 16 سیاهچال متفاوت وجود داره که به چهار قسمت تقسیم شدن و در نزدیکی شهر Tristram قرار گرفتن. هر ساهچال دو ورودی داره و در ابتدای بازی دسترسی شما به همه اون ها ممکن نیست، شما باید راه هر سری رو از درون سری قبلی باز کنید تا بتونید وارد سری جدید بشید.
چیزی جالبی که وجود داره اینه که هر سیاهچال دارای دشمنان و موسیقی متن خاصی هست و در هر سیاهچال دشمن ها و ایتم ها به شکل راندوم انتخاب میشن.
از بین مأموریت های بازی فقط 3 تای اون ها بر اساس داستانی اصلی هستن و بقیهشون در مورد اتفاق های حاشیه ای بازی میباشن ولی در هر صورت شما برای به دست اوردن XP و ایتم ها و خیلی چیزای دیگه که اونا رو برای انجام اون 3 مأموریت نیاز دارید باید اونها رو به اتمام برسونید.
شما میتونید کاراکتر خودتون رو از بین سه کلاس warrior،rogue و sorcerer انتخاب کنید. Warrior دارای قدرت (strength) زیاد و rogue دارای چالاکی (dexterity) زیاد هست. Sorcerer هم بیشتر با جادو سر و کار داره.

Warrior: یه جنگجو که در استفاده ار سلاح های مختلف استعداد خاصی داره و مقاومتش در برابر حملات از دو کلاس دیگه بیشتره،به شکل تن به تن میجمگه و از بربر ها سرزمین های شمال هست.

Rogue: از بهترین کماندار های world of Sanctuary (منظور همون دنیای بازی هست) به حساب میاد که میتونه بیشتر از warrior از جادو استفاده کنه ولی بازم قدرت sorcerer رو نداره. اون عضو گروهی به اسم Sisterhood of the Sightless Eye هست.

Sorcerer: یک استاد هنر ها ماورایی هست که میتونه بهترین استفاده رو از جادو ها کنه به همین خاطر دیگه نیازی به استفاده از سلاح های فیزیکی رو نداره. اون از قبیله جادوگری Vizjerei میاد و هدف اصلیش از اومدن به Tristram پیدا کردن کتاب های جادویی هست که زیر کلیسای شهر دفن شدن.

بر خلاف بازی های دیگه که در اونها تفاوت های زیادی بین کلاس های مختلف وجود داره در این بازی مهارت های یک کلاس فقط مال خودش نیست، یه warrior میتونه از همون جادویی استفاده کنه که یه sorcerer داره یا این که یه sorcerer میتونه از تبر ها وسلاح های دیگه هم استفاده کنه. همچنین میزان XP لازم برای لول آپ شدن همه کلاس ها با هم برابر هست. در طول بازی هم هیچ ایتمی وجود نداره که مخصوص کلاس خاصی باشه. ولی در کل مهارت هایی که هر کلاس در شروع بازی دارن با هم فرق میکنه و مقدار max افزایش هر مهارت در هر کلاس با هم متفاوت هست.

چهار مهارت بازی (strength،magic،dexterity،vitality) نوع جنگیدن کارکتر شما و در نتیجه میزان قدرتمند بودن اون رو مشخص میکنه. با هر بار level up شدن به شما اجازه داده میشه که چهار مهارت اصلیتون رو تا مقدار محدودی افزایش بدید. همچنین موتونین این مهارت ها رو با استفاده از اکسیر ها و معبد های جادویی افزایش بدین. بعضی از ایتم های جادویی هم هستن که به هنگام استفاده اونا مقدار مشخصی به بعضی قدرت هاتون اضافه میشه. در بازی ایتم هایی وجود دارن که برای استفاده از اون ها باید بعضی مهارت هاتون به مقدار مشخصی زیاد شده باشه.

کاراکتر ها می تونن جادو های مختلف رو از کتاب جادو هایی که در طول بازی پیدا میکنن یاد بگیرن و اونها رو وارد کتاب جادو خودشون بکنن و بعد از اون اگه دارای مانای کافی بودن میتونن پی در پی از اونا استفاده کنن و همه جا رو بتر*****ن :دی . هر جادو رو میتونید با یاد گرفتن مراحل بعدی همون جادو پیشرفت بدید ولی با پیشرف این جادو ها مانای بیشتری احتیاج خواهید داشت. همچنین هر کلاس دارای یه قابلیت مخصوص به خودش هست، warrior میتونه ایتم ها رو تعمیر کنه (البته نه به خوبی آهنگر سهر یعنی Griswold)، rogue میتونه تله هایی رو کار بذاره و Sorcerer میتونه اون ایتم هایی رو که دارای خاصیت محدود جادویی هستند رو دوباره شارژ کنه.

در این بازی دشمن ها شامل سه گروه هستن،اندد ها (undead monstrosities)،حیوانات وحشی (vicious nocturnals) و شیاطین (demons)، با پیش روی در بازی دشمن ها از نوع اول به نوع سوم کم کم تغییر میکنن و البته بسیار قوی تر میشن،با کشتن هر چه بیشتر از یک نوع شما در مورد اون دشمن ها اطلاعات بیشتری مثل میزان قدرت، مقاومت و نقطه ضعف هاشون به دست میارید.

در Diablo همچنین دشمن ها بر اساس سه شیطان برتر یعنی mephisto،baal و Daiblo تقسیم میشن.پیروان mephisto که اسکلت و زامبی ها هستن، حیوانات و موجوداتی که روحشون با شیاطین آمیخته شده و به تکامل نرسیدن و تا ابد در رنج و عذابن میشه . همچنین شیاطینی که از گدازه های سوزان ساخته و در اثر جاری شدن خون mephisto در جهنم به وجود اومدن از افراد اونن.

پیروان baal موجوداتیَن که فقط به دنبال نابودی دنیا و ایجاد آشوب و ویرانی هستن.
و در آخر پیروان Diablo ترس انسان ها در یک قالب دنیایی هستن! که ترجیح میدن بیشتر در سایه ها مخفی باشن و از همون جا (جهنم و اعماق سیاهچاله) دنیا رو نابود کنن.
به طور کل هر گروه میتونه از انواع خاصی اسلحه استفاده کنه و در نتیجه قدرت های مختلفی داشته باشه.
ایتم های مختلف رو میتونین از راه های مختلفی به دست بیارید. خرید ایتم ها از فروشنده های شهر، جمع آوری ایتم هایی که بعد از کشتن دشمنان روی زمین میفته، صندق ها و کوزه ها و جعبه هایی که در اعماق سیاهچاله ها قرار دارن یا ایتم هایی که به طور عادی رو زمین افتادن. ایتم ها انواع مختلفی دارن.

طلا: برای خرید وسایل و چیز های مورد نیاز از فروشنده های شهر استفاده میشه و وقتی طلا به دست بیارید یک واحد رو به خودش اختصاص میده، هر واحد تا حداکثر 5000 طلا میتونه داشته باشه.

ایتم های مأموریت ها: که در حالت singleplayer انواع مختلفی دارن. ممکنه که با به دست آوردن یکی از اونا در طول بازی یکی از مأموریت هاتون شروع بشه یا اینه مجبور باشید اونا رو در طول مأموریت حمل کنید تا بتونید در موقعیت خاصی ازشون استفاده کنید یا پس از اتمام مأموریت اون ها رو به عنوان مزد بگیرید

Consumables: که شامل ایتم هایی میشن که میتونید فقط یک بار ازشون استفاده کنید مثل: potion )دارو)، elixir (اکسیر)، scroll (طومار) و spellbook (کتاب سحر). از potion ها میتونید برای باز گردوندن سلامتی یا مانا از دست رفتتون ، ازelixir ها میتونید برای افزایش مهارت هاتون، از scroll ها برای استفاده از جادو ها بدون نیاز به مانا و از spellbook ها برای یاد گیری جادو های جدید استفاده کنید، در بازی شما هشت مکان خالی دور کمربندتون دارید که میتونید برای استفاده سریع از این ایتم ها اون ها رو توی این جا ها قرار بدید که هر کدوم از اونها دارای شماره خاصی هستن و میتونید از اون در هنگام جنگ و ... استفاده کنید.

هر کاراکتری میتونه از هر تجهیزاتی استفاده کنه ولی باید مهارت لازم (strength،dexterity،magic) رو داشته باشه. ولی نمیتونه 2 اسلحه رو با هم یا همراه با یه سلاحی که اونو باید با دو دست بگیره از یک سپر استفاده کنه. (در hellfire این مشکل برطرف میشه)

اسلحه ها و زره ها یه مقاومت مشخصی دارن که هنگام استفاده و در جنگ کاهش پیدا میکنن و در نتیجه قدرتشون کاهش پیدا میکنه، وقتی یک سلاح توام مقاموتشو از دست بده نابود میشه و برای تعمیر سلاح هاتون میتونید از آهنگر شهر یا معبد های مذهبی استفاده کنید یا اگر warrior بودید خودتون میتونید تا حدی سلاح هاتون رو تعمیر کنید. هر چه یک ایتم قوی تر باشه برای تعمیر اون به مهارت بیشتری احتیاج دارید.
در بازی چوب دستی هایی هم وجود داره که از اونها باید با دو دست استفاده کنید،معمولاً از این چوب دستی ها به خاطر قدرت های جادوییشون استفاده میشه، با هر باز استفاده از اونا مقداری از قدرت هاشون کاسته میشه که مانند سلاح ها باید یا برای شارژشون پول بدید یا این که اگه sorcerer بودیدی خودتون شارژش کنید، همچنین چوب دستی ها آسیب فیزیکی هم میبینن که میتونید اونها رو مثل سلاح ها تعمیر کنید.

همچنین در Diablo سیستم دیگه هم وجود داره که در اون استفاده از سلاح های مرتبط باعث افزایش قدرتشون میشه. سلاح های خاص و جادویی در اسمشون دارای پیشوند ها و یا پسوند هایی هستن که وقتی این پیشوند ها و پسوند ها در چند سلاح و زره و ... یکی باشن اون سلاح ها مرتبط هستن و در واقع یک کلکسیون به حساب میان که استفاده همزمان از اون ها قدرت زیادی رو به وجود میاره.
در بازی تجهیزات شامل سه گروهن:

معمولی (normal) که اسمشون با رنگ سفید نشون داده میشه و اونا رو میتونید از فروشنده ها بخرید یا در طول بازی پیدا کنید ولی این ها هیچ قدرت جادویی ندارن و فقط برای جنگ عادی مورد استفاده قرار میگیرن.

جادویی (magic) که اسمشون با رنگ آبی نشون داده میشه و حداکثر یک پیشوند و یک پسوند دارن.این وسایل دارای قدرت جادویی هستن که معمولا یک تا سه قدرت جادویی مختلف دارن و اون ها رو باید در طول بازی پیدا کنید و نمیتونید از فروشنده ها خریداری کنید. این ایتم ها رو وقتی که پیدا میکنید ناشناخته (Unidentified) و غیر قابل استفاده هستن که وقتی اون ها رو شناسایی میکنید میتونید ازشون استفاده کنید.

بی همتا (unigue) که اسمشون با رنگ طلایی نشون داده میشه و واقعاً بیهمتا هستن، دارای پیشوند و پسوند های زیادین و حتی میتونن شش قدرت جادویی مختلف داشته باشن و در طول بازی به ندرت پیدا میشن و معمولاً از کشتن bossها به دست میان. این ها هم مثل ایتم ها های جادویی ناشناخته هستن و برای استفاده و پی بردن به قدرت هاشون باید شناسایی بشن.


بزرگترین سایت و فروشگاه آنلاین بازی های کامپیوتری در ایران
http://shop.eshooop.com
با خرید پستی و خدمات پس از فروش
بازی های رایانه ای . قیمت مناسب خرید پستی را با ای شاپ تجربه کنید
فروشگاه اینترنتی بازی های رایانه ای
آرشیو بازی های قدیمی و با عناوین جدید ترین بازی های روز دنیا
http://shop.eshooop.com
خرید پستی - بازی کامپیوتری - 2 Diablo - انواع راههای نزدیکی - انواع کنترل دسترسی ها - سایت پیشگویی آینده - انواع راههای نزدیکی - انواع راههای نزدیکی - انواع راههای نزدیکی - کتاب


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: jafarzadeh
ایمــیل:
تلفن:
موقعیت: گيلان
آدرس:
قیمت:
تاریخ ثبت آگهی:  یکشنبه 02 شهریور 1393
تاریخ انقضای آگهی:  جمعه 01 اسفند 1393
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 22 آذر 1394
بازديد: 150
 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: jafarzadeh
در مـورد: خريد پستي بازي کامپيوتري 2 Diablo
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:

برو بالا
novintabligh.com