نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

پكيج كامل آموزش سواد مالي و راه اندازي بيزينسهاي رايگان

با 84edu.net از هیچ همه چیز بسازید.

آیا از دنبال پول دویدن خسته شده اید؟

آیا دردسر های مالی کلافه تان کرده است؟

آیا از انواع کلاه برداری های هرمی به ستوه آمده اید؟

آیا به دنبال راهی برای تضمین آینده مالی خود هستید؟

آیا به دنبال روشی برای کار کردن در منزل هستید؟ روشی که نیاز به سرمایه بالا نداشته باشد یا حتی کاملا رایگان باشد؟؟!!

آیا حاضرید برای دست یابی به موفقیت های مالی مطلوب به زندگی خود نظم بدهید؟

آیا...؟

آیا...؟

آیا...؟

رازهای غلبه بر دردسرهای مالی و حرکت به سوی موفقیت فاش شد...در این پکیج شما در قدم اول با دردسرهای مالی و اصلی ترین راه خلاصی از آنها آشنا خواهید شد، در ادامه فرا خواهید گرفت که چگونه از داخل منزل برای خود بیزینسهایی برای خلاصی از دردسرهای مالی راه اندازی کنید.

البته ذکر این نکته بسیار مهم است: هیچ بیزینسی بدون صرف زمان و انرژی شکل نمیگیرد... .

در این پکیج شما فرا خواهید گرفت که چگونه از درون منزل بدون اختصاص هیچ سرمایه ای، دقیقاً؛ بدون اختصاص هیچ سرمایه ای، بیزینسی برای خود پایه گذاری کنید که تا سالیان سال برای شما سوددهی داشته باشد.

پکیج ویژه 84edu.net رازهای مهم رهایی از دردسرهای مالی و حرکت به سوی موفقیت و آینده مالی مطمئن را به شما معرفی می کند.
مشکل اصلی ما در مسیر حرکت به سمت موفقیت های مالی معرفی می شود و پیبشنهادهایی نوین در مسیر رفع این مشکل و شروع حرکت به سمت موفقیتهای مالی ارئه می گردد.
راه حلهای این پکیج، مزیتی بسیار بزرگ دارند و آن اینکه می توان بدون هیچ سرمایه ای (پول) از آنها استفاده نمود و با استفاده از راهنمایی های درون پکیج و نیز کتب و مقالات موجود در کتابخانه سایت، که عضویت رایگان آن را نیز با خرید این پکیج به دست خواهید آورد، می توانید گامهایی استوار در مسیر رهایی از دردسرهای مالی خود بردارید.
در واقع شما با تهیه این پکیج، سرمایه گذاری استثنائی برای آینده خود انجام می دهید، سرمایه ای گرانبها که هیچ کجا نمونه آن پیدا نمی شود.
با پکیج ویژه 84edu.net فراخواهید گرفت که چگونه از هیچ، همه چیز بسازید...
آنچه در پکیج ویژه 84edu.net خواهید دید، تماماً تست شده است و از هر لحاظ تضمین می شوند.
اگر به دنبال راهی برای رهایی از دردسرهای مالی خویش می گردید و حاضرید بهای حرکت در این مسیر را بپردازید، این پکیج مطمئناً بهترین انتخاب برای شما خواهد بود. این پکیج همچون راهنمایی دلسوز گام به گام در مسیر پیشرفت همراه شما خواهد بود...
دردسرهای مالی و پیشنهادهای ما برای خلاصی از آنها:

همه ما قطعاً تجربه این را داشته ایم که هرچقدر میدویم، میدویم و میدویم باز هم به آخر ماه که میرسه، ته جیبامون شپش تنها چیزیه که باقی مونده!!! حالا شاید خیلیا زیاد همچین تجربه ای نداشتن اما خوب برای یک یا دو بار حتماً طعمشو چشیدن؛ به هر حال من که زیاد تجربه کردم این یکی رو... . مشکل اگه از میزان درآمد بود که خوب هیچ ثروتمندی نباید ورشکست میشد که! به نظر من مشکل جای دیگه هست؛ به نظر من مشکل اینجاست که ماها در مورد پول هیچی نمیدونیم و در واقع در اکثریت قریب به اتفاق مواقع از دونستن در مورد اون منع شدیم. توی هیچ دانشگاهی بهمون در مورد پول و نحوه کسب درآمد چیزی نمیگن.

بر همین اساس این پکیج طراحی شده تا اطلاعاتی به ما در مورد سواد مالی و نحوه کسب درآمد و انواع درآمدها و مدیریت مالی شخصی بده. میتونید این فرصت رو به خودتون بدید تا چنین اطلاعاتی رو توی زندگی مالی خودتون به کار ببندید.

معرفی و آموزش فروش مستقیم و نتورک مارکتینگ و دوری گزیدن از طرحهای هرمی:

آیا واقعاً گلدکوئست، کوئست، QI یا با هر نام دیگه ای که این شرکت رو میشناسید، یک شرکت نتورک مارکتینگ سالم و مناسب هست؟ آیا طرحهای مشابه این شرکت که در کشور فراوانند، موقعیتهایی سالم هستند؟ آیا می توان به آنها به عنوان منبع درآمد اطمینان داشت؟ ویژگیهای یک شرکت سالم نتورک مارکتینگ چیه؟ اصلاً خود نتورک مارکتینگ چی هست در واقع؟ چرا باید به نتورک مارکتینگ توجه بشه؟ جایگاه امروز نتورک مارکتینگ یا MLM در دنیا کجاست؟ نطرح هرمی چیه؟ فرق نتورک مارکتینگ با طرح هرمی چیه؟ چطور میشه فهمید یه طرح هرمی هست یا نه؟ چطور میشه هرم رو تعیف کرد؟ و سئوالاتی مشابه که برای تمامی آنها می توانید در پکیج ویژه 84edu.net جوابهای عقلانی و منطقی پیدا کنید.

معرفی و آموزش شاخه های اصلی کسب درآمد آنلاین:

در برخی مناطق جهان انقلاب دیجیتالی به وقوع پیوسته، در برخی در حال وقوعه و برخی کشورها هنوز در گیر و دار انقلاب صنعتی و صنعتی شدن هستند. به هر حال چیزی که مشخصه اینه که دیر یا زود، باید با انقلاب دیجیتالی روبرو شد و گریزی از آن نیست. همانطور که گریزی از صنعتی شدن نبود.
دقیقاً به سان انقلاب صنعتی، انقلاب دیجیتالی هم با خود مشاغل جدیدی به همراه خواهد آورد و می آورد که به نوبه خود در رفع مشکل بیکاری در کشورهای مختلف مؤثر است.
تنوع این مشاغل در انقلاب دیجیتالی بسیار بسیار زیاد است و قطعاً در بین فرصتهای مختلف کاری در این انقلاب، چیزهایی مناسب شما هم پیدا خواهد شد و می شود.
در پکیج ویژه 84edu.net این موقعیتها دسته بندی شده و هر یک به صورت مفصل معرفی می گردند و در مورد طریقه انجام آنها صحبت می شود.
انتخاب با شماست که به این انقلاب بپیوندید یا آن را نادیده و کوچک بشمارید... .

معرفی مفیدترین کتب در مسیر موفقیتهای مالی (که در کتابخانه در دسترس قرار خواهند گرفت):

هر چیزی نیاز به آموزش دارد و موفقیت و پیشرفت در زندگی هم از این قاعده مستثنی نیست. دقیقاً با همین هدف بهترین و جدیدترین کتب و مقالات در زمینه بیزینسهای آنلاین و موفقیت ترجمه شده و در کتابخانه آنلاین 84edu.net قرار گرفته که با خرید این پکیج، عضویت رایگان یک ساله این کتابخانه را نیز دریافت می کنید. در واقع باید اینطور گفت که کتابخانه، مکمل این پکیج و سایر محصولات سایت می باشد.


ارائه ساپورت کامل برای راههای پیشنهادی:

آنچه در پکیج ویژه 84edu.net تقدیم شما شده است، همگی در نوع خود جدید هستند و برای هر چیز جدیدی مشاوره هایی لازم است. به همین منظور بخش ساپورت در خدمت شماست تا هرگونه مشکلی که در اجرای بیزینسهای آنلاین خود داشتید (که البته می توانید این بیزینسها را از طریق روشهای آفلاین نیز توسعه دهید) را با کمک خودتان حل کند. جهت استفاده از ساپورت آنلاین رایگان می توانید از طریق بخش تماس با ما فرم قسمت «تعیین وقت برای ساپورت آنلاین رایگان» را تکمیل نموده و توجه داشته باشید که حتماً موضوع مورد نظر خود برای دریافت مشاوره را در متن پیام اعلام نمایید.

نکته آخر اینکه برای ساپورت آنلاین از یاهو مسنجر استفاده می شود.

به انضمام کتاب «نتورک مارکتینگ از نگاهی دیگر»:

این کتاب، نوشته خود من است که به انضمام این پکیج به صورت رایگان تقدیم خواهد شد تا تمامی سئوالات شما پیرامون نتورک مارکتینگ، فروش مستقیم، بازاریابی شبکه ای یا MLM به بهترین شکل ممکن پاسخ داده شود.

و نرم افزارهای ضروری جهت انجام بیزینسهای معرفی شده:

جهت هر یک از این پروسه ها به نرم افزارهایی نیاز است که بهترینهای آنها از اینترنت جمع آوری شده و به انضمام این محصول تقدیم شما خواهد گشت. نرم افزارهایی جهت مدیریت مالی شخصی (personal finances)، استفاده از منابع آنلاین، انجام بیزینسها به بهترین نحو و ... . ذکر این نکته الزامی است که این نرم افزارها، هیچ یک جهت سریع پولدار شدن و انواع تقلبهای رایج در اینترنت نمی باشند که همگی نرم افزارهایی هستند کاملاً کاربردی در مسیر موفقیت و پیشرفت. دقت داشته باشید که عامل موفقیت در دراز مدت فقط و فقط صداقت است... .

نرم افزارهایی که به عنوان هدیه در کنار این پکیج تقدیم خواهند شد:

1. personal finances جهت مدیریت مالی شخصی

2. CRM-Express Professional جهت مدیریت روابط با مشتریان، مدیریت موجودی محصولات و پیگیری وضعیت حساب مشتریان

3. power notes جهت مدیریت برنامه های روزانه

4. adobe reader جهت استفاده از اصلی ترین منابع آنلاین یعنی کتب الکترونیکی با فرمت pdf

5. آخرین نسخه های دو مرورگر گوگل کروم و فایرفاکس برای کار با سایتهای پرداخت در برابر کلیک به صورت چندگانه

اما این فقط بخشی از چیزی است که شما به دست می آورید:
با خرید این پکیج عضویت رایگان یک ساله کتابخانه آنلاین 84edu.net را به دست می آورید که خود به تنهایی ارزشی برابر 12000 تومان دارد. و البته یکی دیگر از محصولات استثنائی 84edu.net یعنی مدیریت روابط مشتری با CRMExpress Professional 2009 به همراه آموزش کاملاً فارسی نیز تقدیمتان خواهد شد.
ضمناً ارسال پکیج به سراسر نقاط ایران رایگان است.

پس وقت را از دست ندهید و با سفارش این پکیج از هدایای استثنائی همراه آن لذت ببرید نیز خود را آماده حصول دستاوردهایی عظیم در زندگی نمایید.

میتونستم خیلی ساده بیام بگم: «آهای مردم! بشتابید، بشتابید. راه رایگان کسب درآمدهای نجومی!!! » و با این کارها فروش خود را بالا ببرم و سود زیادی بکنم اما خوب ترجیح دادم با حقایق با شما صحبت کنم. توی این پکیج روشهایی که معرفی شده همگی برای موفقیت کار می برند اما این زحمت ارزش خواهد داشت چرا که راههایی برای کسب درآمد برای خود ایجاد می کنید که تا سالها برای شما سوددهی خواهند داشت البته با برنامه ریزی درست میتونم ادعا کنم که تا پایان عمر 1000 ساله تان! همچنان برای شما درآمدزایی خواهند نمود و البته که برای باقیاتتان نیز!!!
آموزش سواد مالی - موفقیت - كار در منزل - اینترنت - مقالات شبکه با ترجمه - بهترین سرمایه گذاری - کتاب رایگان در مورد اینترنت - کتاب رایگان در مورد اینترنت - کتاب رایگان در مورد اینترنت - کتاب رایگان در مورد اینترنت


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: بهروز مهندس زاده
ایمــیل:
تلفن:
09358031081
موقعیت: خراسان
آدرس: مشهد- امامت 1- پلاك 63
قیمت: 28000 تومان
تاریخ ثبت آگهی:  یکشنبه 02 شهریور 1393
تاریخ انقضای آگهی:  جمعه 01 اسفند 1393
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 22 آذر 1394
بازديد: 231
 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: بهروز مهندس زاده
در مـورد: پكيج كامل آموزش سواد مالي و راه اندازي بيزينسهاي رايگان
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:

برو بالا
novintabligh.com