نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

طب قرآني ( مجموعه سخنرانيهاي استاد جمشيد خدادادي)

مجموعه ای استثنایی از سخنرانی های استاد جمشید خدادادی به صورت MP3 در رابطه با مسایل پزشکی ارائه شده در قرآن و اسلام
بخشی از بیوگرافی استاد جمشید خدادادی از زبان خود ایشان:
بسم الله الرحمن الرحیم
اینجانب جمشید خدادادی در سال ۱۳۳۵ در تهران متولد شدم.

بعد از گذراندن كلاس اول ابتدائی شروع به مطالعه كردم، جالب توجه این كه كتابهای سال اول را بسرعت حفظ شدم و شور و اشتیاق فراوانی به مطالعه با این سن كم در من ایجاد شد و از خواندن لذت می بردم.

بعد از اتمام دوره ابتدائی وارد دبیرستان شدم، ازاین جا بود كه سر نوشت من ورق خورد و آن این بود كه این سوال در من ایجاد شد كه چرا من باید مسلمان باشم؟ چون در یك خانواده مسلمان بدنیا آمده ام!

از همان ابتدای دبیرستان به مطالعه كتب دینی همت گماشتم و تا به امروز هنوز هم ادامه دارد. ازهمان ابتدای دبیرستان ایام تعطیل را مشغول به كار می شدم وسعی می كردم كه به خود متكی باشم و در مجموع انسان خود ساخته ای بار آمدم. در حال حاضر متاهل هستم و دارای سه فرزند می باشم وعضو جامعه مخترعین و مبتكرین كشور هستم، دارای دو دیپلم افتخار یكی در صنعت هواپیمائی و دیگری در درمان بیماری آندومتریوز ( عامل نازائی در خانمها ) با رژیم غذائی ساده و روزمره هستم.

مبتكر و بنیان گذاز طب قرآنی در جهان هستم كه حقیقتاَ طبی است شگفت.


در تاریخ ۱ / ۳ / ۱۳۶۹ تحقیقات را شروع كردم. و قرآن را مورد مطالعه قرار دادم و به آیه ۲۲ سوره مباركه‌ بقره رسیدم و سپس به تفاسیر مراجعه كردم مطالب قابل ملاحظه ای را ندیدم و اولین مشكل از این جا شروع شد، به فكر فرو رفتم كه چه باید كرد؟ تصمیم گرفتم كه طب قدیم را مورد مطالعه قرار دهم، این طب بسیار جالب بود و سپس تصمیم گرفتم كه طب جدید را مورد مطالعه و بررسی قرار دهم، چرا؟

علت این بود كه اگر در محافل علمی می خواستم قرآن را به زبان علم روز بیان كنم حرفی برای گفتن داشته باشم. زیرا اكثر پزشكان عزیز از علم طب قدیم اطلاعات عمیقی ندارند. زیرا در طول دانشكده پزشكی آن را مورد مطالعه قرار نداده و جالبتر اینكه عده ای هم آن را به عنوان طب پویا و موثر قبول ندارند.

اما طب جدید امروزی مطالب ارزنده ای را در اختیارم قرار داد كه بنده از مطالعه آن لذت می برم و بعد از چهارده سال مطالعه و آزمایش و تلاش بی وقفه طب قرآنی را ابداع كردم، طبی است بی نظیر و شگفت!

بنده از اول زندگی وقتی كه خود را شناختم این جمله گهربار حضرت علی (ع) در ذهن من نقش بست و آن جمله این بود : مومن باید بی نیاز باشد. به همین خاطر بنده حقیر از فنون و توانائیهای قابل ملاحظه ای و هنرهای زیادی بر خوردار هستم كه كمتر كسی این چنین است. از این بابت و جهات گوناگون خداوند را شاكرم.

در حال حاضر به تحقیقات و مطالعه مشغول هستم و خیلی از علل بیماریها را كشف كرده به وسیله غذای روزمره آنها درمان شده اند از جمله تعدادی از دوستان پزشك.

از الطاف بیكران الهی نهایت سپاس و تشكر و شكر گذاری را دارم كه به بنده حقیر این لطف بی منتها را دادند.
با تشكر - جمشید خدادادی

قیمت: 2650 تومان

تعداد: 1 CD (سی دی)
طب قرآنی - ( مجموعه سخنرانیهای - استاد جمشید خدادادی)


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: cdkhoone
ایمــیل:
تلفن:
09356776677
موقعیت: خراسان
آدرس: www.cdkhoone.com - سی دی خونه دات کام
قیمت: 2650 تومان
تاریخ ثبت آگهی:  یکشنبه 02 شهریور 1393
تاریخ انقضای آگهی:  جمعه 01 اسفند 1393
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 22 آذر 1394
بازديد: 341
 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: cdkhoone
در مـورد: طب قرآني ( مجموعه سخنرانيهاي استاد جمشيد خدادادي)
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:

برو بالا
novintabligh.com