نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

سياحت غرب به روايت تصوير

سرنوشت انسان پس از مرگ . این مجموعه بر اساس نوشته های شخصی است كه زندگی پس از مرگ را به طور كامل تجربه كرده و دوباره به ابن دنیا بازگشته است. هنگامی كه من جان به جان آفرین تسلیم كردم دیدم ایستاده ام وبیماری بدنی كه داشتم ندارم وتندرستم وخویشان من دراطراف جنازه برایم گریه می كنند ومن ازگریهءآنها اندوهگینم وبه آنها می گویم من نمرده ام بلكه بیماریم رفع شده كسی گوش به حرف من نمی كند.
گویا مرا نمی بینندوصدای مرانمی شنوند.دانستم كه آنها ازمن دورندومن نظرآشنایی ودوستی به آن جنازه دارم. جنازه رابعدازغسل ودیگركارها به قبرستان بردندومن هم جزءآنها رفتم ودرمیان آنهابعضی از جانوران وحشی ودرندگانی میدیدم كه ازآنها وحشت داشتم ولی دیگران وحشت نداشتند وآنها نیز اذیتی نداشتند گویا اهلی وبه آنها ماءنوس بودند. جنازه راسرازیر گور نمودند ومن در گور ایستاده تماشا می كردم ودر آن حال مرا ترس ووحشت فرا گرفته بود بویژه وقتی دیدم در قبر جانورانی پیدا شدند وبه................
با دیدن روایت تصویری سیاحت غرب می توانید دید بهتر و وسیعتری به سرنوشت بعد از مرگ داشته باشید ..؟؟؟؟
سیاحت غرب یا سرنوشت ارواح بعد از مرگ به ماجراهایی می پردازد كه آقای قوچانی (ره) با محور قرار دادن شخصیت خودشان پس از مرگ ، از زمان دفن شدن تا رسیدن به شهر پیامبر در بهترین مكان برزخ رخ می دهد . داستان كاملاً مطابق با احكام و آیات قرآن بوده و از این لحاظ مورد تایید می باشد اما جالب آنكه سبك نگارش و قوه تخیل بالایی كه برای ثبت اثر به كار رفته برای ما نسل جوان چیزی برابر با ارباب حلقه ها تالكین می باشد . بدون شك اگر كتاب را مطالعه كرده باشید با نظر من موافق می باشد .
آقای قوچانی در این اثر ضمن رعایت مسائل شرعی و آموزش پنهان و آشكار برخی از ظرائف دین ، چگونگی نازل شدن جزا و عذاب و پاداش اعمال شخص در دنیا را كه به صورت موقت تا زمان روز قیامت ، در برزخ بر اشخاص وارد می شود را به بهترین شكل ممكن به تصویر در آورده و حتی استفاده از برخی تكنولوژی های پیشرفته را برای زندگی بهتر در شهرهای امامان و پیامبران در داستان گنجانده و در نهایت اوج داستان را با چگونگی نقش داشتن نیكان در به اشد رساندن عذاب بدخواهان امام زما ببینید پس از مرگ به چه سرزمینی قدم خواهید گذاشت
لحظات مرگ و پس از مرگ را با تمام جزئیات ببینید و بشنوید ن (عج) به تصویر در آورده است .
این مجموعه 2CD به شیوه تصویری بوده وقابلیت پخش برروی دستگاههای VCDخانگی وکامپیوتر رادارد.
خلاصه ای از زندگی ::.
آقا سید محمد حسن نجفی قوچانی در سال ۱۲۵۷ شمسی در روستای خسرویه قوچان به دنیا آمد . ایشان كه یكی از مشاهیر به نام و بی نظیر خطه قوچان می باشند ، تالیفات زیادی داشته اند كه معروفترینشان همین دو كتاب سیاحت شرق و غرب می باشد . ایشان به عنوان یك عالم و مجتهد برجسته نقش زیادی در توسعه مذهب و احكام دینی در زادگاه خود داشته و در زمان انقلاب مشروطه هم از آگاه سازی مردم كوتاهی نمی نمودند . سرانجام ایشان در حالی در سن ۶۸ سالگی به سال ۱۳۲۲ شمسی وفات یافتند كه آخرین اثرشان یعنی سیاحت غرب منتشر نشده بود . بعدها به همت آقایان ملائكه قوچانی و آقای علی خسروانی دو نسخه از روی نسخه اصلی نگارش شد تا حفظ شود و سرانجام در سال ۱۳۴۹ شمسی ، به همت آقای ر.ع شاكری این اثر گرانقدر برای نخستین بار چاپ شده و در دسترس عموم قرار گرفت .
قبل از گم کردن ما در این دنیای مجازی همین امروز سفارش خود را به ثبت برسانید.
تحویل درب منزل و محل کار سپس پرداخت هزینه به مامور پست.

قیمت: 2250 تومان

تعداد: 2 سی دی (CD)
سیاحت غرب - به روایت تصویر -


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: cdkhoone
ایمــیل:
تلفن:
09356776677
موقعیت: خراسان
آدرس: www.cdkhoone.com - سی دی خونه دات کام
قیمت: 2250 تومان
تاریخ ثبت آگهی:  یکشنبه 02 شهریور 1393
تاریخ انقضای آگهی:  جمعه 01 اسفند 1393
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 22 آذر 1394
بازديد: 236
 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: cdkhoone
در مـورد: سياحت غرب به روايت تصوير
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:

برو بالا
novintabligh.com