نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

آخرين اجراي مايکل جکسون This is it

فیلم "This is it" یا "همین است" نام عجیب فیلم مستندی است که جماعت بسیاری را به سینماها کشانده چرا که برپایه تصاویر صدها ساعت تمرین "مایکل جکسون" برای آماده ساختن دوره کنسرتهای خداحافظی این خواننده که قرار بود از روز 13 ژوئیه 2009 آغاز شده تا بهار 2010 ادامه یابد، تهیه شده است.

ین فیلم که توسط طراح رقص، "کنی اورتگا" ادیت شده که سالها با "مایکل جکسون" همراهی می کرده است، بر خلاف فیلم های مستندی که از گروهها و خوانندگان دیگر ساخته شده و ما در آنها ارکستر را در حال کار می بینیم و سپس دوربین ما را به سراغ تماشاگران و نظر آنها می برد، روی خود هنرمند زوم می کند و او را در حال کار با اشتیاقی وافر، بسیار زیبا و برخوردار ازسلامتی کامل نشان می دهد.

دراین فیلم می بینیم چگونه "مایکل جکسون" همه چیز را کنترل می کند و علیرغم خرده گیری، موفق می شود از بار نگرانی ای که این طرح عظیم برای همکارانش به وجود آورده بکاهد.

فیلم با یک پیام انسان دوستانه با ترانه های "ارث سانگ" (ترانه زمین) و "مرد در آیینه" به پایان می رسد.

گفتنی است که برخی از علاقمندان "مایکل جکسون" تمام شب چهارشنبه را در برابر سینما "گران رکس" برای دیدن پیش نمایش این فیلم درساعت 8 صبح گذراندندو برخی دیگر با اولین قطارهای ساعت 5 صبح خود را به محل رساندند. البته از ساعت 7 صبح بهترین "کلیپ" های این هنرمند پخش می شد و به هنگام اعلام برنامه یکی از حاضران میکروفن را به چنگ آورد و گفت : " فراموش نکنید که "مایکل جکسون" به خاطر این فیلم کشته شد". و تماشاگر دیگری پاسخ داد که "مایکل جکسون" را این فیلم نکشت بلکه "پروپوفل" (داروی تزریق شده به "مایکل جکسون") و شاید پزشکش او را کشته اند. درعین حال همگی از این احساس تأسف کردند که حاصل این همه تلاش و کار نقش بر آب شده باشد. جالب اینجاست که 14 ساله ها طبیعتأ کمی ازپیرشدن او صحبت می کردند، اما می افزودند که به هرحال او حتا برای جوانان صد سال دیگر هم نقش "موتزارت" را بازی خواهد کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه فرمائید:

http://hesabimarket.com/produce/269/that_is_it/
فیلم - مستند - مایکل جکسون


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: فروشگاه حسابی
ایمــیل:
تلفن:
05118448138
موقعیت: خراسان
آدرس: مشهد-احمد آباد
قیمت: 30000 ریال
تاریخ ثبت آگهی:  یکشنبه 02 شهریور 1393
تاریخ انقضای آگهی:  پنجشنبه 20 آذر 1393
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 22 آذر 1394
بازديد: 13
 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: فروشگاه حسابی
در مـورد: آخرين اجراي مايکل جکسون This is it
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:

برو بالا
novintabligh.com