نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

آموزش گيتار به سبک پاپ وکلاسيک

اولین خود آموز گیتار به سبک پاپ وکلاسیک

شناخت نت ها روی ساز,آموزش تئوری موسیقی,آموزش بیش از 200آکورد,آموزش چند آهنگ معروف دنیا,یادگیری آسان حتی برای سنین پایین

این مجموعه اموزشی گیتار به صورت سه ترم می باشد که هر ترم شامل 10 جلسه که مجموعا 30 جلسه می باشد.
جلسه اول: شما در جلسه اول طریقه صحیح گرفتن گیتار و اجزای گیتار را یاد می گیرید.

جلسه دوم: در این جلسه با اسامی اکوردها از لحاظ نوشتاری و گفتاری اشنا می شوید. و ضرب های گرد،سفید،سیاه و چنگ و زدن ریتم 4/3 والس و گرفتن آکورد Am را یاد می گیرید.

جلسه سوم: در این قسمت آکورد Em را یاد می گیرید و همچنین با طریقه عوض کردن آکورد Am و Em همراه با زدن ریتم 4/3 و یک حرکت انگشت گذاری آشنا می شوید.

جلسه چهارم: در این جلسه گرفتن آکورد Dm و زدن ریتم 4/4 ساده را یاد می گیرید.

جلسه پنجم: در این قسمت شما با گرفتن آکورد C و زدن آرپ 4/4 آشنا می شوید و همچنین حرکت انگشت گذاری را به صورت رفت و برگشت یاد می گیرید.

جلسه ششم: در این جلسه ریتم 4/4 رومبا را یاد می گیرید و با حرکت انگشت گذاری از باره 5 تا 1 اشنا می شوید.

جلسه هفتم: با ریتم 4/4 رومبا همراه با زدن تکنیک آپوگاندو(خف) اشنا می شوید و طریقه عوض کردن اکوردهای Am،EmوC را یاد می گیرید.

جلسه هشتم: گرفتن آکورد D و زدن آرپ 4/4 پیشرفته را یاد می گیرید.

جلسه نهم: در این جلسه با گزفتن آکورد A و طریقه عوض کردن آکوردهای D،EmوA آشنا می شوید.

جلسه دهم: آکورد E و زدن حرکت انگشت گذاری عنکبوتی را یاد می گیرید.

جلسه یازدهم: این قسمت با نت های سردسته گیتار(باره اول،دوم و سوم)

آشنا می شوید و همچنین نت های سازنده و اصلی آکوردهایی که تا جلسه دهم گفته شده را یاد می گیرید

جلسه دوازدهم: در این جلسه آرپ 4/4 حرفه ای و آکوردهای(کل باره)F،F#وg را یاد می گیرید و همچنین با یک تمرین برای قوی تر شدن انگشت 1 برای آکوردهای کل باره آشنا می شوید.

جلسه سیزدهم: در جلسه سیزدهم ریتم 4/4 slow همراه با تکنیک آپوگاندو را یاد می گیرید.

جلسه چهاردهم: در این جلسه آکوردهای (کل باره) G#، A، A#، B و C را یاد می گیرید و همچنین با طریقه عوض کردن آکوردهای G، F و E آشنا می شوید.

جلسه پانزدهم: در این جلسه با گرفتن آکوردهای (کل باره) Fm، F#m، Gm، G#m، Am، A#m، Bm و Cm آشنا می شوید و عوض کردن آکوردهای Am، G و F همراه با ریتم 4/4 رومبا را یاد می گیرید.

جلسه شانزدهم: در این قسمت آکوردهای (کل باره) A#m، Bm، Cm، C#m، Dm، D#m، Em و Fm آشنا می شوید و عوض کردن آکوردهای Bm، G، Em و F# همراه با ریتم 4/4 رومبا را یاد می گیرید.

جلسه هفدهم: در جلسه هفدهم با آکوردهای (کل باره) C#، D، D#، E، A#، B و C آشنا می شوید و زدن ریتم 4/2 و 8/6 را یاد می گیرید.

جلسه هجدهم: در این قسمت با آکوردهای (seven) E7، A7، D7، G7، F7 و B7 آشنا می شوید.

جلسه نوزدهم: در این جلسه با چند آکورد (bemol) Bb، Eb و Ab آشنا می شوید و همچنین زدن ریتم 4/4 رومبا و گرفتن و عوض کردن آکوردهای Gm، Cm، Eb و D7 را یاد می گیرید.

جلسه بیستم: در جلسه بیستم ملودی سلطان قلبها که به روش تبلچر (TAB) آموزش داده شده را یاد می گیرید.

جلسه بیست و یکم: با ریتم 4/4 FOX آشنا می شوید و زدن ریتم 4/4 FOX همراه با عوض کردن آکوردهای Bm، A، G و F# را یاد می گیرید.

جلسه بیست و دوم: در این جلسه با گام Do ماژور و ریتم 4/3 slowrock آشنا می شوید و زدن این ریتم همراه با عوض کردن آکوردهای Cm، Gm، G# و A# را یاد می گیرید.

جلسه بیست و سوم: در این قسمت با ریتم 8/6 لنگ و تکنیک راسگوادو آشنا می شوید.

جلسه بیست و چهارم: در این جلسه با زدن ریتم 8/6 slow آشنا می شوید و همچنین زدن ریتم 8/6 slow و عوض کردن آکوردهای Am،A،Dm،G،G7و C را یاد می گیرید.

جلسه بیست و پنجم:در جلسه بیست و پنجم نت های روی خطوط حامل و جایگاهشان روی دسته گیتار را یاد می گیرید.و با ریتم 8/6 dance (لوندی) آشنا می شوید.

جلسه بیست و ششم: در این جلسه با میزان و میزان نما و نت های mi،fa وsol سیم اول و si،do وre سیم دوم گیتار روی خطوط حامل و جایگاه آنها روی دسته گیتار آشنا می شوید و همچنین سمفونی نهم Beethoven به نام ode to joy و قطعه زیبای Gingle bell را یاد می گیرید.

جلسه بیست و هفتم: در این جلسه با دو نت sol و la سیم سوم و همچنین جایگاه آنها روی خطوط حامل آشنا می شوید و قطعه جذاب lezgi را یاد می گیرید.

جلسه بیست و هشتم: در این قسمت با سه نت re،mi و fa سیم چهارم و جایگاه آنها روی خطوط حامل آشنا می شوید و همچنین قطعه دل نشین مزار را یاد می گیرید.

جلسه بیست و نهم: در این جلسه با سه نت la،si و do سیم پنجم و جایگاه آنها روی خطوط حامل آشنا می شوید و قطعه رمانتیک رومنس را یاد می گیرید همچنین علامتهای سکوت در خطوط حامل آموزش داده می شود.

جلسه سی ام: در جلسه آخر با سه نت mi،faوsol سیم ششم و جایگاه آنها روی خطوط حامل آشنا می شوید و همچنین قطعه زیبای (Asturias)را یاد می گیرید…….

برای کسب اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه فرمائید:

http://hesabimarket.com/produce/297/guitar_teach_pop_clasic/
گیتار - موسیقی - پاپ


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: فروشگاه حسابی
ایمــیل:
تلفن:
05118448138
موقعیت: خراسان
آدرس: مشهد-احمد آباد
قیمت: 80000 ریال
تاریخ ثبت آگهی:  یکشنبه 02 شهریور 1393
تاریخ انقضای آگهی:  پنجشنبه 20 آذر 1393
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 22 آذر 1394
بازديد: 209
 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: فروشگاه حسابی
در مـورد: آموزش گيتار به سبک پاپ وکلاسيک
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:

برو بالا
novintabligh.com