نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

افزايش فروش و سود با CRM

CRM در واقع مخفف Customer Relationship Management و به معنی مدیریت روابط با مشتری است. تمامی واحدهای اقتصادی تمایل دارند با مشتریان خود ارتباط قابل قبولی برقرار نمایند. واحدهای مختلف اقتصادی جهت حفظ مشتریان خود به اصل مدیریت بر مشتری روی آورده اند. بر همین اساس با مشتریان و در موارد دقیق تر با تك تك آنان وارد ارتباط می شوند. چنین ارتباطی در عصر صنعتی هزینه بسیار بالایی در برداشت اما امروزه به لطف پیشرفت تكنولوژی، برقراری چنین ارتباطی نیز ارائه خدمات ویژه به مشتریان، بسیار ارزانتر شده است.

آرتور ام. هیوز در نظریه خود به 5 مورد اشاره می كند كه در مدیریت روابط با مشتری مؤثرند:1. واحدهای اقتصادی باید فرآیند بازاریابی مشخصی داشته باشند.

2. باید بتوانند به آدرس، مشخصات و ترجیحات مشتری دسترسی داشته باشند.

3. اطلاعات مربوط به تكرار خرید هر مشتری باید بلافاصله در اختیار واحد اقتصادی قرار گیرد.

4. واحدهای مختلف اقتصادی باید توانایی ایجاد بانكهای اطلاعاتی مربوط به مشتریان را داشته باشند.

5. واحدها باید بتوانند برنامه های تشویقی ارائه كنند كه هر دو طرف از آن بهره ببرند.

با توجه به اطلاعات حاصل از چنین تحقیقات و بررسی هایی، واحدهای اقتصادی باید توجه خود را بر مشتریانی كه ارزش بیشتری دارند، متمركز نمایند. آنها باید برای برقراری ارتباط با چنین مشتریانی تا 3 برابر بیش از سایر مشتریان هزینه كنند.

راههای متفاوت و متنوعی برای جمع آوری این اطلاعات (اطلاعات مربوط به هر مشتری) وجود دارد كه هر یك مزایا و معایب خاص خود را دارند اما نرم افزار CRMExpress Professional در نوع خود یكی از بهترین هاست. با كمك این نرم افزار می توانید اطلاعات متفاوت در مورد هر مشتری خودتان را جمع آوری نموده و از آنها در ارئه خدمات برتر به وی بهره گیرید و در نهایت او را تبدیل به مشتری برتر و وفادار خود نمایید؛ با این ترتیب شاهد افزایش فروش و در نتیجه درآمد و در نهایت سود خود خواهید بود.

پس،

اگر به دنبال افزایش فروش خود هستیداگر به دنبال افزایش سود خود هستیداگر به دنبال راهی برای وفادار نمودن مشتریان خود میگردیداگر برای برقراری ارتباط منظم با مشتریان خود مشكل داریدو اگر در برابر هربه های تبلیغاتی خود، نتیجه قابل توجهی نمیگیرید؛دوای درد شما، CRMExpress Professional است كه می توانید این نرم افزار استثنائی را با آموزش كامل از ما دریافت نمایید.اما این محصول مناسب چه كسانی هست؟

با توجه به آنچه كه ذكر شد، مشاهده می شود كه تمامی افرادی كه به نوعی با فروش سر و كار دارند، قطعاً به چنین ابزاری برای حضور قدرتمندانه یا ادامه حضور قدرتمندانه در بازار نیاز خواهند داشت.

برای مثال می توان از صاحبان مشاغل زیر نام برد:

* فروشندگان مستقیم و نتورك ماركترها
* بازاریابان
* مغازه داران
* فروشگاه داران اینترنتی
* و هر كس دیگری كه به نوعی با فروش كالا یا خدماتی خاص در تماس است.
افزایش فروش - مدیریت روابط با مشتری - مشتری وفادار


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: بهروز مهندس زاده
ایمــیل:
تلفن:
09358031081
موقعیت: خراسان
آدرس: مشهد- امامت 1- پلاك 63
قیمت: 7000 تومان
تاریخ ثبت آگهی:  یکشنبه 02 شهریور 1393
تاریخ انقضای آگهی:  جمعه 01 اسفند 1393
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 22 آذر 1394
بازديد: 32
 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: بهروز مهندس زاده
در مـورد: افزايش فروش و سود با CRM
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:

برو بالا
novintabligh.com