نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

مجموعه کامل سريال خواهر زن من 19 سالشه ( My Sister-in-Law is 19 ) با فرمت DIVX قابل پخش در پلير هاي

ها ای وون دختر چهار ساله ای كه همراه با پدر و مادرش زندگی خوبی دارد اما با تصادف پدر و مرگ ناگهانی مادر وی دو زن همسایه او از فرصت استفاده كرده و پولی كه مربوط به آینده اوست میدزدند و ها ای وون را به داخل قطاری میگذارند تا برای همیشه از دست او راحت شوند . دوست دوران كوچكی ها ای وون دختری هم سن و سال او با نام چوی سو جی شاهد این ماجرا میشود و علیرغم سن كمش بخوبی آنها را در یاد دارد .سال ها میگذردبر حسب بازی روزگار ها ای وون بزرگ میشود و با اسم یو مین عاشق پسر یكی از این دو زن میشود روزشاپ كه دكتری جوان و خوش قیافه میباشد . كانگ مین جائه دختری را از سال ه اقبل دوست دارد كه ناگهان ناپدید شده ولی به اصرار مادرش برای اینكه از ازدواج با دختری با نام هاجیونگ فرار كند با یو مین قرار میگذارد كه نقش نامزد اورا بازی كند.


مجموعه کامل سریال خواهر زن من 19 سالشه ( My Sister-in-Law is 19 ) با فرمت DIVX قابل پخش در پلیر های خانگی و کامپیوتر (زیر نویس فارسی)

برای خرید کالا بر روی آدرس زیر کلیک کنید:
http://1.yourstore.ir/p40

4 DVD - قیمت : 5000 تومان

خلاصه داستان:

آنها قرارداد میذارن كه اگر در این مدت عاشق هم شد ن نامزدیشان را دائمی کنند. در این میان پسر دیگر آن زن با نام سیونگ جا هم عاشق یو مین میشود اما قضیه بسیار سخت تر میشود جایی كه آن زن متوجه میشود یو مین فقط نوزده سال دارد وتمام اینها نقشه بوده . او با تندی با یو مین برخورد میكند و یو مین كه ناراحت شده از آنها جدا میشود و هیچ اثری از خود بجای نمیگذارد.5 سال از این ماجرا میگذرد و عشق قدیمی با دیدار دوباره این مثلث آغاز میشود با این تفاوت كه پدر یو مین كه تصادف كرده و حافظه خودش را از دست داده بود بدنبال دخترش میگردد و سو جی دوست قدیمی یو مین به دروغ به او میگوید كه دخترش ده سال پیش مرده . ظاهرا همه چیز به نفع شخصیت های منفی داستان پیش میرود اما آفتاب حقیقت هیچ وقت پشت ابر پنهان نمیماند...

مجموعه کامل سریال خواهر زن من 19 سالشه ( My Sister-in-Law is 19 ) با فرمت DIVX قابل پخش در پلیر های خانگی و کامپیوتر (زیر نویس فارسی)


خرید پستی و اینترنتی( به همین سادگی )

در خانه خرید کنید - در خانه تحویل بگیرید - در خانه پرداخت کنید

تحویل در تمام نقاط کشور با همکاری شرکت پست جمهوری اسلامی ایران

برای خرید کالا بر روی آدرس زیر کلیک کنید:
http://1.yourstore.ir/p40

4 DVD - قیمت : 5000 تومان
مجموعه کامل سریال خواهر زن من 19 سالشه ( My Sister - in - Law is 19 )


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: yourstore.ir
ایمــیل:
تلفن:
09351165086
موقعیت: ایران
آدرس: http://1.yourstore.ir/p40
قیمت: 5000
تاریخ ثبت آگهی:  یکشنبه 02 شهریور 1393
تاریخ انقضای آگهی:  جمعه 01 اسفند 1393
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 22 آذر 1394
بازديد: 181
 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: yourstore.ir
در مـورد: مجموعه کامل سريال خواهر زن من 19 سالشه ( My Sister-in-Law is 19 ) با فرمت DIVX قابل پخش در پلير هاي
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:

برو بالا
novintabligh.com