نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

آموزش آهنگ سازي ارگ

آموزش آهنگ سازی ارگآشنایی قدم به قدم آهنگ سازی ارگ

آشنایی با تمام نکات آهنگ سازی

درس های فصل بندی شده در محیط نرم افزاری

تاریخچه و توضیحاتی در مورد ارگ:

کمی پیش از مسیحیت هوشمندی هلنیستی تحولی دوران ساز در مکانیسم سازهای بادی که تا آن هنگام بسیار ساده بود ، به وجود آورد. نگه داشتن فشار هوا همیشه یکی از سختی های بزرگ در نواختن اَئولوس بود و تنها راه حل شناخته شده آن از سده ششم به بعد، بهره بردن از نگهدارنده چرمی بود که تا دور دهان نوازنده بسته می شد. یک سفالینهً اسکندریه ای از سده یکم پیش از میلاد در دست است که گروهی تک نفره را نشان می دهد:نوازنده نی های بزرگی را در دست چپ نگه داشته است و با بازوی چپ خود کیسه ای را فشار می دهد که یک نی از آن بیرون زده است. او این نی را با دست راست نگه داشته است؛در اینجا بی تردید با یک نی انبان کاملا پیشرفته روبرو هستیم. هیچ سازی بیش از این به عنوان منشاء نی انبان که بعدها به یکی از پشرفته ترین و رایج ترین سازهای محلی مبدل شد، شهرت نیافته است. با این حال این ساز همواره یک ساز محلی باقی ماند و در دوران رومیان جایش در میخانه بود نه در قصر؛ این ساز هرگز در حیطه موسیقی علمی پذیرفته نشد البته اصول نخستین آن به طرز درخشانی توسط دانشمندان اسکندریه تعمیم یافت تا سازی پدید آید که در سده چهارم میلادی نام گرفت که به معنای ساز درخشان است. با این همه خاستگاه ارگ به اندازه نب انبان نا مشخص است. از دوران حکومت اسکندر سوروس بود که گوشه هایی از کهن ترین ارگ به جای مانده،در آ*****یکوم نزدیک بوداپست یافته شد؛ ارگی خانگی و بسیار کوچک با چهار ردیف سیزده تایی از نی های فلوتی که سه ردیفشان بسته و یکی باز بوده و در نتیجه سیزده قطعه مکانیکی به همراه کلید دارد، که هر ردیف برای نواختن هارمونیومی جداگانه است. بزرگترین نی آن بیش از سی و سه سانتیمتر طول ندارد.

ارگ از سازهای صفحه کلید دار که نتهای آن به وسیله هوا تولید می شود. این ساز از قدیمی ترین سازها در فرهنگ اروپایی است ودر اجرای موسیقی مذهبی و کلیسایی از دیرباز به کار میرفته است. در منابع عربی و فارسی قدیم به این ساز ارغنون میگفتند.

ارگ امروزی دو نوع اصلی دارد: ارگ بادی و ارگ برقی(الکترونیک). ارگ بادی از یک ردیف لوله با اندازه های مختلف تشکیل شده است که صدا از نوسان هوا در این لوله های صوتی تولید می شود.

در ارگ برقی مدارهای الکترونیک نوسان می سازند و بلندگویی صدا را به گوش می رساند.


بازدید کننده گرامی جهت خرید محصول لینک زیر را در مرورگر خود باز کنید:

http://eshopland.ir/?p=39
آموزش - آهنگ - سازی - ارگ - نکات - درس - فصل - بندی - محیط - نرم


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: سعید سجادی
ایمــیل:
تلفن:
09176414516
موقعیت: فارس
آدرس: http://eshopland.ir/?p=39
قیمت: 3500 تومان
تاریخ ثبت آگهی:  یکشنبه 02 شهریور 1393
تاریخ انقضای آگهی:  جمعه 01 اسفند 1393
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 22 آذر 1394
بازديد: 14
 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: سعید سجادی
در مـورد: آموزش آهنگ سازي ارگ
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:

آگهي هاي اين شخص

آموزش کم نظير ترفندهاي ورق بازي!!


در اين مجموعه ديدني با انواع ترفند هاي جادويي جالب بازي با ورق آشنا خواهيد شدوقتي با دوستان و فاميل دور هم نشستيد و داريد بازي ميکنيد بد نيست شما هم يه چند تا هنر ...

فارس - 09/22

پزشك خانواده با مجوز وزارت بهداشت و درمان


مجموعه بسيار مفيد پزشک خانواده يا دکتر در خانه با مجوز وزارت بهداشت و درماناين نرم افزار داراي امکانات بسيار متنوعي است در عين حال کار کردن با آن بسيار آسان و راحت ...

فارس - 09/22


برو بالا
novintabligh.com