نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

آموزش ويولن

آموزش ویولن

آموزش قدم یه قدم ویولن نوازی

آشنایی با تمام نکات ویولن

درسهای فصل بندی شده در محیط نرم افزاری

نحوه گرفتن ساز

آموزش روش های مختلف نواختنتاریخچه و توضیحاتی در مورد ویولن:

تاریخچه ویولن در اروپا به قرن 9 میلادی باز می گردد. بسیاری معتقدند که ویولن نمونه تکمیل شده ساز رباب است.رباب سازی که بعدها وقتی به اروپا آورده شد و تغیراتی در آن به وجود آمد به نام ربک در اروپا شهرت یافت . برخی در این باورند که ساز ویولن متعلق به یک امپراطوری هند در 5000 سال قبل از میلاد بوده است و برخی دیگر ریشه آن را در آفریقا و حتی کشورهای غربی می دانند.فرمهای اولیه دارای سوراخی بودند که بر روی ساز قرار داشت اما بعدها این سوراخ از بدنه سازها حذف شدند و این ساز با چهار سیم سرآغاز ساز ویولن تکامل یافته در سالهای آینده شد.در اروپا از قرن 11 ما میتوانیم ساز ویولن را به صورت تکامل یافته تر بیابیم.
از اولین سازندگان ویولن میتوان به گاسپاروبرتونولی ایتالیایی نام برد ،که برخی اوقات او را مخترع این ساز می دانند.از شاگردان مشهور گاسپارو برتونولی اندره اماتی بود که او هم بهترین سازنده وبولن در سطح جهان یعنی انتونیو استرادیواری ایتالیایی را پرورش داد. تا کنون کسی در جهان پیدا نشده که نه تنها بتواند هنر او را تکمیل کند بلکه قادر نبوده ویولنی بسازد که از حیث زیبایی و صوت بتواند با ویولن های انتونی استرادیواریوس برابری نماید. جلا و ظاهر خوش ویولن استرادیواریوس چیزی در حد کیفیت خورشید که روی پوست ابریشمی تابیده شده باشد است و همچنین نرمی و لطافت خاص و منحصر به فرد یا میتوان گفت پختگی.
یکی از کارهای استرادیواریوس ایجاد ویولن کنسرت است که با طنین نیرومند خود در کنسرتها مقام ارجمند دارد و موسیقی بیشتر از این لحاظ مدیون استرادیواریوس می باشد.
تا کنون بیش از سه سده از اختراع اولین نمونه ویولن توسط گاسپارو برتونولی می گذرد و در این مدت وجودی که کشفیات جدیدی در علوم فیزیک و شیمی نموده اند نه تنها نتوانسته ایند در ساختمان تغییری بدهند بلکه از رموز کار سازندگان قدیم نیز چیزی درک نکرده اند.


بازدید کننده گرامی جهت خرید محصول لینک زیر را در مرورگر خود باز کنید:

http://eshopland.ir/?p=42
آموزش - ویولن - نکات - درس - فصل - بندی - محیط - نرم - افزار - روش


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: سعید سجادی
ایمــیل:
تلفن:
09176414516
موقعیت: فارس
آدرس: http://eshopland.ir/?p=42
قیمت: 3500 تومان
تاریخ ثبت آگهی:  یکشنبه 02 شهریور 1393
تاریخ انقضای آگهی:  جمعه 01 اسفند 1393
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 22 آذر 1394
بازديد: 10
 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: سعید سجادی
در مـورد: آموزش ويولن
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:

آگهي هاي اين شخص

آموزش کم نظير ترفندهاي ورق بازي!!


در اين مجموعه ديدني با انواع ترفند هاي جادويي جالب بازي با ورق آشنا خواهيد شدوقتي با دوستان و فاميل دور هم نشستيد و داريد بازي ميکنيد بد نيست شما هم يه چند تا هنر ...

فارس - 09/22

پزشك خانواده با مجوز وزارت بهداشت و درمان


مجموعه بسيار مفيد پزشک خانواده يا دکتر در خانه با مجوز وزارت بهداشت و درماناين نرم افزار داراي امکانات بسيار متنوعي است در عين حال کار کردن با آن بسيار آسان و راحت ...

فارس - 09/22


برو بالا
novintabligh.com