نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

فروش ups و انواع باطريشرکت پردازش گستران افتخار دارد با بهره گیری از متخصصان فن و همچنین با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا بهترین سرویسها در زمینه یو پی اس به مشتریان خود ارائه دهد. در صورت نیاز به هر گونه مشاوره و خدمات ، این شرکت بهترین و برترین سرویس را به شما ارائه خواهد داد


اطلاعاتی در مورد UPS و انواع آن
لوازم الکتریکی معمولا نسبت به نوسانات ولتاژ برق بسارحساس هستند.و همانطورکه می دانید نوسان ولتاژ دربرق شهر تقریبا یک امرروزمره است.کارخانجات تولیدکننده وسایل الکتریکی معمولا ازیک منبع تغذیه برای رفع این شکل استفاده می کنند.معمولا کاریک منبع تغذیه در این گونه وسایل جلوگیری ازنوسانات برق مخرب برای دستگاه می باشدولی زمانی که برق شهر قطع می شودازمنبع تغذیه هم کاری برنمی آید.اگر ازکامپیوتر تان زیاد استفاده می کنیداحتمالا تابحال برای شما هم پیش آمده که درهنگام کار با کامپیوتر تان برق قطع شده باشد.اگرانسان خوش شانسی هستید احتمالا هنوز کامپیوترتان درست کار می کند البته دربیشتر موارد حداقل مادربرد کامپیوتر آسیب می بیند.اگر CPU نسوخته باشدبایدگفت هنوز هم نسبتا انسان خوش شانسی هستید.

امروزه با وجود مادربردهایی که خیلی هم گران نیستندمی توانید ازروشهای ارزان قیمت مختلفی برای حفاظت مادربرد کامپیوتر دربرابر مشکلات منبع تغذیه ( برق شهر) استفاده کنید.ولی هیچ روشی مانند استفاده از UPS ( Uninterruptible Power Supplies) یایک منیع تغذیه بدون وقفه نمی تواند از مادربرد یاسایر وسایل گران قیمت شما دربرابر مشکلات برق حفاظت کند. زمانیکه شمایک سرور یا کامپیوتر گران قیمت داریداهمیت وجود UPS بیشتر می شود.

UPS برای فیلتر نوسانات ناخواسته برق ورودی وکنترل ولتاژ آن دارای مدارات خاصی است.وبرای حل مشکل قطع برق یا افت بیش از حد ولتاژ ( افت ولتاژ برای بسیاری تجهیزات مضر است یا سبب ازکارافتادن موقت آنها می شود)ازباتری استفاده می کند. که کل این مجموعه راتغذیه پشتیبان می گویند. اما چگونه می توان یک UPS خوب انتخاب کرد.درجواب این سوال باید گفت این موضوع کاملا بستگی به میزان توانایی شمادرپرداخت می باشدوUPS رابرای چه منظوری مورد استفاده قرار می دهید.مصرف انرژی آنچه محافظت می کنید عامل دیگری است که درخرید UPS نقش مهمی ایفا می کندواحدی که بوسیله آن ظرفیت UPS با مقدار انرژی که به شما می دهد بیان می شود عبارت است ازآمپر –ساعت

مثلا یک UPS پنچاه آمپرساعت می تواند دستگاه شمارا با جریان 2آمپر به مدت 25ساعت یابه جریان با 5آمپر به مدت10 ساعت تغذیه کند.توجه داشته باشید که میزان جریان را مصرف دستگاه تعیین می کندپس زمان تغذیه برای یک UPS مشخص به میزان مصرف دستگاه شمادارد.

بدیهی است درصورتی که زمان بحرانی که به یک منبع تغذیه ازUPS با آمپر – ساعت کمتر ودرنتیجه ارزانتر استفاده کنید.البته یک محدودیت هم در این زمینه وجود دارد وآن این است که جریان نامی UPS شماباید ازکل برق دستگاههای شما (به آمپر)بزرگترباشد.

نکته دیگری که باید به آن توجه کنید این است که هیچگاه ازیک محافظ لوازم برقی (مانند محافظ یخچال یا کامپیوتر) درخروجی یک UPS استفاده نکنید یابه عبارت دیگر زمانیکه ازUPS استفاده می کنید نبایداز محافظ ها به طور همزمان برای یک دستگاه استفاده کنیدچون باعث صدمه دیدن دستگاه شده وحتی ازنظر ایمنی شما هم می تواند خطرناک باشد.

معمولا قیمت UPS بازه ای بزرگ دارد تاکسانی که ازتوانایی مالی کمتری برخوردارند هم بتوانند آنرا تهیه کنند.البته طبیعی است که قیمت بالاتر کیفیت وامکانات بیشتری رابرای شما به همراه خواهدداشت.یو پی اس چیست؟


یو پی اس برگرفته از مجموعه کلمات UNINTERRUPTIBLE POWER SUPPLY ( منابع تغذیه بدون توقف ) است. به عبارت دیگر وجود یو پی اس در کنار یک کامپیوتر ( یا مصرف کننده برقی ) به معنای امکان ادامه کار در شرایط نرمال برای مصرف کننده به هنگام قطع و یا تغییرات شدید ولتاژ ورودی خواهد بود.


چرا به یوپی اس نیاز داریم؟

کیفیت غیر ایستا و متغیر برق میتواند بر روی عملکرد کامپیوترها موثر باشد.

در این راستا وجود یو پی اس نه تنها به عنوان یک منبع تغذیه بلاوقفه، که به عنوان محافظی در برابر تغییرات ولتاژ ورودی نیز بسیار مهم و قابل توجه خواهد بود.

و در نهایت وجود چنین خصوصیاتی است که میتواند از کاربر در مقابل رخدادهایی چون از بین رفتن و یا تخریب اطلاعات سیستم، حتی بدون حضور مستقیم وی ایمن سازد.

یو پی اس ها چند دسته اند؟

دسته بندی انواع مختلف یو پی اس غالبادر سه قسمت انجام می شود

OFF-LINE وON-LINEوLINE-INTERACTIVE


یو پی اس OFF-LINE چییست؟

این نوع از یو پی اس ها تنها به هنگام قطع برق و به عنوان منابع جایگزین فعال می شوند.


یو پی اس ON-LINE چیست؟
در شرایط طبیعی، تامین خروجی در این نوع یو پی اس ها پس از تصحیح ورودی (پاک سازی ورودی از انواع نویز و احیانا تصحیح سطح ولتاژ ورودی ) انجام می پذیرد. تنها در مواقعی چون بروز نقص فنی، سرریز بار یا افزایش خارج از رنج دما یو پی اس به مد BYPASS خواهد رفت.

یو پی اس LINE INTERACTIVE چیست؟

در شرایط عادی این یو پی اس ها ورودی از طریق BYPASS به ترنسفرماتور منتقل می شود. در این هنگام ترانسفورماتور به عنوان شارژر عمل می کند و در نهایت از همین طریق خروجی AC تامین می گردد.

روش انتخاب یک یو پی اس صحیح چگونه است؟

دانستن مشخصات فنی یو پی اس های موجود در رنج مورد نظر.

مشخصات کامل و صحیح مصرف کننده

در نظر گرفتن یک ظرفیت صحیح برای تغییرات ( افزایش ظرفیت ) مصرف کننده ها.

انتخاب صحیح تولید کننده و عرضه کننده.
خیابان جمهوری-بعد از تقاطع حافظ -خیابان 30 تیر -نبش مدبر پلاک 2 طبقه سوم واحد11
یوپی اس - ups - باطری - میزان مصرف انرژی در لوازم برقی - فروش منبع تغذیه - میزان مصرف انرژی در لوازم برقی - فروش منبع تغذیه - فروش منبع تغذیه - ups قیمت - قیمت انواع cpu


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: mohebbiebrahim
ایمــیل:
تلفن:
موقعیت: تهران
آدرس: خیابان جمهوری-بعد از تقاطع حافظ -خیابان 30 تیر -نبش مدبر پلاک 2 طبقه سوم واحد11
قیمت:
تاریخ ثبت آگهی:  یکشنبه 02 شهریور 1393
تاریخ انقضای آگهی:  جمعه 01 اسفند 1393
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 22 آذر 1394
بازديد: 25
 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: mohebbiebrahim
در مـورد: فروش ups و انواع باطري
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:

برو بالا
novintabligh.com