نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

راه اندازي سيستم تبليغات کليکي

امکانات نرم افزارسیستم کلیکی هوشمند صباپی اچ پی

لیست امکانات سیستم کلیکی صبا پی اچ پی البته به صورت خیلی مختصر !!!!!

دارای سیستم قفل ای پی و کوکی : چنانچه فردی بیش از یک بار روی بنر کلیک کند سیستم ای پی فرد را برداشته و مانع از ایجاد کلیک های تقلبی می شود .به دلیل وجود نرم افزار های تغییر ای پی و ... امکاناتی به سیستم اضافه شد تا کلیک های تقلبی از سوی کاربران ثبت نشود .سیستم علاوه بر قفل ای پی از کوکی نیز استفاده می کند که مانع از ثبت کلیک تولید شده توسط نرم افزار تغییر ای پی شود . در ضمن چون تمامی ای پی های تولید شده توسط نرم افزار تغییر ای پی خارجی هستند سیستم این قابلیت را نیز داراست که ای پی های خراجی را هم قبول نکند . برای بالا بردن امنیت سیستم تمامی باگ ها کاملا بسته می باشد و تمامی عضویت ها به همراه کد امنیتی انجام می شود.

دارای قسمت زیر مجموعه گیری در بخش اگهی دهنده ها و نمایش دهنده ها :

نمایش دهنده به ازای معرفی هر نفر پورسانتی که از طرف مدیریت تعیین شده به حسابش اضافه میشود و هر کلیکی که از طرف زیر مجموعه انجام می شود مبلغ به عنوان پورسانت کلیک زیر مجحموعه به حساب فرد اضافه میشود .

نوع تبلیغات :

تبلیغات به دو صورت تصادفی و ثابت می باشد که تبلیغات ثابت به تازگی اضافه شده است.قالب ها :

دارای سه قالب .حرفه ای ، نیمه حرفه ای ، ساده :

قالب حرفه ای دارای چت روم و خدمات سئو عالی می باشد .قالب ها قابل ویرایش می باشد .

دارای پنل اگهی دهنده و نمایش دهنده

دارای سه نوع اگهی 120*240 و بنر 486*60 و اگهی لینک باکس

دارای بنر ثابت 120 و 468 "" جدبد ""

دارای بنرهای زیر مجموعه گیری در چهار اندازه "" جدید ""

دارای یک فروشگاه ساز قوی برای سیستم . "" جدید ""

در صفحه اصلی سایت : پشتیبانی انلاین از طریق یاهو مسنجر ، امار اعضای نمایش دهنده ، امار اعضای اگهی دهنده ، امار لینک ها ، امار بنرها ، چنانچه مدیر سایت بخواد به راحتی می تواند امار را غیر فعال کند ، قسمت ورود نمایش دهنده و اگهی دهنده .

صندوق پیام ها جدید :

صندوق پیامها برای پرسیدن سوال از مدیر به کاربر و بلعکس هم برای نمایش دهنده و هم برای اگهی دهنده در سیستم

امکانات قسمت ادمین یا مدیر سایت :

صفحه اصلی مدیریت که 5 سایت برتر و + سایت هایی که در روز کلیک داشته اند به همراه تعداد کلیه اگهی های متنی ، 486*60 و اگهی 120 * 240 را به همراه تعداد نمایش کلی و جزئی به همراه کلیک را نشان می دهد.در این قسمت تمامی سایت هایی که در روز کلیک داشته اند نیز ثبت میشود .

لیست آگهی دهندگان : لیست تمامی اگهی دهنده گان را نمایش می دهد. در این قسمت می توان مشخصات فرد ، مانده حساب و.. او را مشاهده کرد.برای شلوغ نشدن صفحه هر 25 عضو لیست شده و به صفحه بعدی می رود .یک کادر مانند کادر زیر قرار داده شده تا اگر مدیر خواست مشخصات کاربر را مشاهده کند سریعا او را در لیست پیدا کند .

کادر بالایی در قسمت لیست نمایش دهنده گان نیز وجود دارد .کاربران برای انتخاب نام کاربری نمی توانند از اعداد استفاده کنند .

دارای لیست نمایش دهندگان که می توان نمایش دهنده را حذف یا غیر فعال کرد و می توان درامد فرد و مشخصات او را دید و حساب او را افزایش داد. ارای شلوغ نشدن صفحه هر 25 عضو لیست شده و به صفحه بعدی می رود

لیست تایید نشده ها .در این قسمت نمایش دهنده های تایید نشده وجود دارد .در جلو ان امار هم وجود دارد تا مدیر متوجه شود .البته مدیر می تواند تعیین کند که نمایش دهنده بدون تاییدیه هم وارد سیستم شود .در این قیمت مدیر می تواند برای کاربر تایید نشده هدیه اضافه کرده بعد تایید کند ، ایمیل ارسال کند ، مشخصات فرد را ببیند ، او را حذف کند و....

لیست آگهی های تایید نشده در این قسمت لیست اگهی های تایید نشده به همراه کلیه مشخصات اگهی و اگهی دهنده درج شده است .مثلا نام اگهی ، تعداد کلیک های انتخابی برای اگهی ، تصویر بنر اگهی ، لینک بنر اگهی ، در این قسمت مدیر قادر است بنر را برای جلوگیری از سو استفاده کاربران ان را به هاست خود انتقال دهد .

لیست آگهی های تایید شده :در این قسمت لیست اگهی های تایید شده به همراه کلیه مشخصات اگهی و اگهی دهنده درج شده است .

لیست آگهی های متنی در این قسمت لیست اگهی های تایید نشده به همراه کلیه مشخصات اگهی و اگهی دهنده درج شده است .لینک اگهی ، متن اگهی ، نام اگهی ، تعداد کلیک های انتخابی و..

لیست فیش های دریافتی از اگهی دهنده گان : لیست فیش هایی که از سوی اگهی دهنده گان پرداخت شده است و از طرف انها ارسال شده است نمایش داده می شود .

لیست درخواست های واریز از نمایش دهنده گان یا همان به حد نصاب رسیده ها : اعضایی که به حد نصاب می رسند مبلغ خود را درخواست می دهند.

ارسال پیام به نمایش دهنده ها :: مدیر می تواند برای نمایش دهنده گان و اگهی دهنده گان پیام خصوصی ارسال کند .نمایش دهنده ها و اگهی دهنده ها دارای صندوق پیام هستند .

ارسال پیام به آگهی دهنده ها:::مدیر می تواند برای نمایش دهنده گان و اگهی دهنده گان پیام خصوصی ارسال کند .نمایش دهنده ها و اگهی دهنده ها دارای صندوق پیام هستند .

ثبت فیش بانکی واریز شده برای نمایش دهنده گان

شارژ موجودی آگهی دهنده ها: در این قسمت مدیر می تواند حساب اگهی دهنده را شارژ کند . در صورتی که مدیر سایت به اشتباه به جای 1000 ریال مبلغ 10000 ریال را وارد کرد دوباره از همین بخش مبلغی که زیادی زده است را به صورت منفی وارد می کند تا مبلغ برگردد.

گزارش کاری نمایش دهنده ها : امار دقیق کلیک ها و نمایش های امروز و کل اعم از اگهی گرافیکی 468 و 120 و اگهی لینک باکس

اضافه کردن شماره حساب مدیریت : در این قسمت مدیر می تواند شماره حساب خود را بگذارد تا اگهی دهنده گان از ان استفاده کنند .

اضافه کردن حساب سایت : در این قسمت مدیر می تواند نام بانک را مشخص کند که نمایش دهنده گان از ان استفاده می کنند .

ابدیت سیستم : در این قسمت می توانید سیستم خود را به روز کنید .ابدیت ها فعلا به صورت رایگان انجام میشود.

اضافه کردن اخبار:

مدیریت اخبار: شامل ویرایش و حذف خبر از سیستم است .

حساب داری کل سایت : در این قسمت تعداد کلیه کلیک ها و نمایش تمامی اگهی ها وجود دارد .علاوه بر این تمامی موجودی اگهی دهنده گان ، درامد مدیر سایت ، درامد کلی نمایش دهنده گان هم مشاهده می شود .

بهینه سازی بانک اطلاعاتی : برای بهینه سازی بانک اطلاعاتی استفاده می شود.

بک اپ گیری از دیتا بیس : این هم گرفتن نسخه پشتیبان برای حفظ اطلاعات سیستم

تغییر کلمه عبور مدیر سایت .

تنظیمات سایت : این قسمت مهمترین قسمت سیستم می باشد .در این قسمت مدیر می تواند قیمت کلیک برای نمایش دهنده و اگهی دهنده را مشخص کند .علاوه بر این می تواند سیتسم را به یک بانک اطلاعاتی دیگر تغییر دهد .مدیر در این قسمت می تواند تعیین کند که نمایش دهنده با تاییدیه فعالیتش را شروع کند یا بدون تاییدیه .البته اگر مدیر تاییدیه را واجب بداند کاربر وارد سیستم می شود و می تواند از کدهای سیستم استفاده کند ولی هیچ کلیکی برای فرد شمارش نمی شود تا زمانی که مدیر فرد را تایید کند .در این قسمت مدیر می تواند متن و لینک زیر بنرها و ایمیل خود را نیز مشخص کند .

امکانات نمایش دهنده ها :

صفحه اصلی مدیریت :در این قسمت موقعیت فرد درج شده است که ایا تایید شده یا خیر .علاوه بر این کاربر می تواند تاریخ عضویت و تاریخ اخرین روز ورود به سیستم ، قیمت کلیک اگهی ها ، حد نساب و.. درج شده است .

صندوق پیام ها : این قسمت برای دریافت پیام از مدیر سایت می باشد.

دریافت کد : در این قسمت فرد نمایش دهنده می تواند کد بنر مورد نظر را انتخاب کرده و در سایت خود قرار دهد.

گزارش کاری : در این قسمت تعداد کلیک ها و نمایش بنرهای 120*240 و 486 * 60 و تبلغات متنی و جمع کل درامد به صورت جزئی و کلی درج شده است .

در خواست واریز : اگر نمایش دهنده به حد نساب رسیده باشد می تواند درخواست خود را انحام دهد که می تواند توضیحاتی در مورد در خواست از مدیر بخواهد تا در امدش را به حساب اگهی دهنده اضافه کند تا اگهی بدهدو...

تغییر مشخصات : این هم برای ویرایش مشخصات....و تغییر پسورد می باشد .

در پایین سیستم یک قسمت امار و ارقام هم وجود دارد که تعداد کلیک های این ماه , تعداد پیام ها و.. را نشان می دهد .و...

امکانات قسمت اگهی دهنده گان :

صفحه اصلی مدیریت : در بالای این صفحه میزان شارژ اگهی دهنده درج شده است .در وسط صفحه نام تمامی اگهی ها ، تعداد نمایش د کلیک اگهی ها به همراه بازده (( % )) درج شده است.این بازده به صورت یک نمورده مستطیلی نمایش داده میشود.

صندوق پیام ها : برای دریافت پیام از مدیر سایت

اگهی جدید : برای دادن اگهی جدید که فرد می تواند تعداد کلیک های مورد نظر رو اگهی و ... را انتخاب کند .

ویرایش اگهی ها :در این قسمت فرد می تواند تمامی اگهی های خود را همراه نمایش انجام شده ، کلیک های انجام شده و کلیک های باقی مانده ببیند ، انرا ویرایش ، غیر فعال و یا حذف کند .

امور مالی : اگهی دهنده برای شارژ حساب خود میزان مبلغ واریز شده و شماره فیش و.. را برای مدیر ارسال می کند .

تغییر مشخصات : این هم برای ویرایش مشخصات....و تغییر پسورد می باشد .

در قسمت پایین صفحه تعداد پیام ها ، تعداد اگهی های فعال و غیر فعال و.. وجود دارد.

دموی سیستم

دموی سیستم :www.sbaclick.com

برای دیدن نمونه سایت های راه اندازی شده کلیک کنید ....

این سیستم هم سیستمی است که هم اکنون فعالیت دارد و اعضای اگهی دهنده و نمایش دهنده از ان استفاده می کنند .

www.sabaclick.com صبا کلیک

قیمت سیستم به همراه هاست و دامنه فقط 90 هزار تومان می باشد .

دوستان برای خرید اقساطی می توانند در دونوبت یک ماه 50 هزار تومان واریز کنند .50 هزار تومان اول قبل از راه اندازی سیستم و 50 هزار تومان دوم یک ماه بعد از راه اندازی سیستم .خرید نقدی 10 درصد تخفیف داده میشود که 90 هزار تومان میباشد.

نکته : این سیستم نال شده نمی باشد و توسط برنامه نویسان مجرب صباپی اچ پی برنامه نویسی شده .دوستانی که هاست و دامنه دارند مبلغ 90 هزار تومان را پرداخت کنند. در ضمن سیستم فقط روی هاستینگ نصب می شود و اسکریپت فروخته نمی شود.
سیستم کلیکی - تبلیغات کلیکی - سیستم تبلیغات


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: sabahy
ایمــیل:
تلفن:
09139627106
موقعیت: اصفهان
آدرس: http://sabaphp.com
قیمت: 900000
تاریخ ثبت آگهی:  یکشنبه 02 شهریور 1393
تاریخ انقضای آگهی:  جمعه 01 اسفند 1393
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 22 آذر 1394
بازديد: 22
 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: sabahy
در مـورد: راه اندازي سيستم تبليغات کليکي
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:

برو بالا
novintabligh.com