نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

حساب پي پال 49 و 150 هزار توماني PayPal

حساب پی پال 150 هزار تومانی کاملا تضمینی:

این نوع حساب پی پال توسط حساب بانکی ، کارت اعتباری و آدرس آمریکا ، ترکیه یا هند به انتخاب شما وریفای میشود. تمامی مشخصات آن واقعی بوده و به صورت اکانت اختصاصی برای متقاضیان به مبلغ 150 هزار تومان میباشد. همچنین به دلیل واقعی بودن مدارک برای رفع مشکل لیمیت هیچ مبلغی از شما دریافت نمیشود و مبلغ اولیه برای خدمات بعدی کفایت میکند. (تحویل حساب پس از دوازده روز کاری)


در صورتی که از حساب های وریفای شده با آدرس هند استفاده نمایید، ما میتوانیم کارت فیزیکی مخصوص پی پال را نیز برای شما صادر کنیم، که در این صورت مبلغ 188 هزار تومان به صورت مجزا از شما دریافت خواهد شد.

توجه: تمامی حسابهای پی پالی که از ما تهیه میکنید با حداقل موجودی برای شما افتتاح میگردد، لذا جهت افزایش موجودی خود میتوانید به صرافی ها و سایتهای صرافی مراجعه نمایید و یا در صورت تمایل از طریق ما اقدام به شارژ اعتبار حساب خود نمایید.

--------------------------------------------------------------------


اکانت پی پال 49 هزار تومانی:

این نوع اکانت پی پال مخصوص افرادی است که در سایت های تجارت الکترونیک فعالیت میکنند و میخواهند درآمد خود را از این سایتها به حساب پی پال خود انتقال داده و از طریق بانکهای تبدیل ارز یا توسط صرافیها در آمد کسب شده را تبدیل به وجه فیزیکی نمایند، که به مبلغ 49 هزار تومان با آدرس ترکیه یا هند به متقاضیان عرضه میشود و تنها کاربرد آن انتقال پول بین حسابهای پی پال است.(تحویل اکانت پس از هفت روز کاری)
در صورتی که از طریق این حساب خرید اینترنتی انجام دهید و یا با آی پی ایران وارد حساب شوید و یا به هر دلیلی اکانت لیمیت شود، مبلغ 150 هزار تومان بابت ارائه ی مدارک به پی پال و ارتقای سطح اکانت به حساب پی پال کاملا تضمینی از شما دریافت میشود.
--------------------------------------------------------------------
توجه مهم:در صورتی که تمایل به افتتاح حساب پی پال به نام و مشخصات شخصی خود را داشته باشید، مبلغ 60 هزار تومان به صورت مجزا بابت صدور کارت شناسایی ( گواهینامه بین المللی رانندگی ) با اعتبار بین الملی از شما دریافت می شود. این کارت شناسایی به نام شخص شما ثبت میگردد و در تمامی حسابهای الکترونیکی (پی پال ، آلرت پی ، مانی بوکرز و ... ) کاربرد دارد.

--------------------------------------------------------------------

جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید وارد سایت هیواهاست شوید.

بخش فروش: 66525002-021

پشتیبانی فنی: 66558553-021 66558552-021

آدرس سایت:www.hiwahost.ir

اکانت پی پال - پی پال - پیپال - پی پل - اکانت پی پل - خرید پی پل - خرید پی پال - خرید اکانت پی پال - خرید اکانت پی پال - تجارت الکترونیک


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: IranPersian
ایمــیل:
تلفن:
بخش فروش: 66525002-021
موقعیت: تهران
آدرس: آدرس شرکت: تهران، خيابان ستارخان، خيابان زارع، پلاک 70، واحد 3
قیمت:
تاریخ ثبت آگهی:  یکشنبه 02 شهریور 1393
تاریخ انقضای آگهی:  دوشنبه 06 تیر 1418
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 22 آذر 1394
بازديد: 215
 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: IranPersian
در مـورد: حساب پي پال 49 و 150 هزار توماني PayPal
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:

آگهي هاي اين شخص

حساب پي پال 49 و 150 هزار توماني PayPal


حساب پي پال 150 هزار توماني کاملا تضميني:اين نوع حساب پي پال توسط حساب بانکي ، کارت اعتباري و آدرس آمريکا ، ترکيه يا هند به انتخاب شما وريفاي ميشود. تمامي مشخصات آن ...

تهران - 09/22

افتتاح حساب بانکي آلرت پي تضميني


افتتاح حساب آلرت پي کاملا تضميني:افتتاح حساب آلرت پي اختصاصي با آدرس و مدارک هند به همراه ارائه ي اسکن قبض تلفن و صدور گواهي نامه ي رانندگي هندي به نام و مشخصت شما به ...

تهران - 09/22


برو بالا
novintabligh.com