نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

شرکت موج گويا پارس

شرکت موج گویای پارس فعالیت خود در بازارشبکه را با محوریت واردات معتبرترین برندهای مرتبط بازار ایران و توزیع محصولات در سراسر کشور، از سال 1383آغاز نموده است .
گفتنی است که نتایج فعالیت موج گویای پارس در این حوزه بسیار درخشان بوده است. به طوری که شرکت توانست در این چند سال، سهم بزرگی از بازار را در زمینه فروش تجهیزات شبکه و نصب و راه اندازی به دست آورده و به یکی از موفق ترین فعالان بازار تبدیل شود .
در عین حال، اگرچه موفقیت موج گویای پارس در به دست آوردن یک سهم چشمگیر از بازار، به خودی خود دستاورد بسیار بزرگی برای شرکت محسوب می شود، اما در عین حال تجربه بیش از یک دهه فعالیت در این حوزه، شرکت را به سطحی از هوشمندی ارتقاء داده است که به وقایع صورت گرفته در بازار جهانی احاطه کامل داشته و بتواند تحولات را تشخیص داده وبازاررا پیش بینی نماید .
با تکیه بر این ویژگی، شرکت توانست در هر مرحله، چرخش های عمده صورت گرفته در بازار را شناسایی و متناسب با آن ها تصمیمات راهبردی مناسبی را اخذ نماید .
از جمله ،شرکت همزمان با تحولات اساسی بازار شبکه در جهان و سهم چشمگیری که این تجهیزات از بازار تصاحب کرده اند ،تصمیم به یک تغییر مهم و راهبردی گرفت وفعالیت خود را به عنوان یکی از اصلی ترین ارائه دهندگان محصولات شبکه و وایرلس با برند های معتبر آغاز نمود .
در این راستا شرکت موج گویای پارس با اتخاذ رویکردی نوین در بازار شبکه با بکارگیری نیروی انسانی متخصص و با تجربه و الگوبرداری از شرکت‌های موفق و برتر، توانست رشد سریع، مناسب و قابل توجهی را رقم بزند..
رویکرد فرآیندی، تفکر سیستمی و برنامه‌ریزی استراتژی محور در موج گویای پارس، نقش مهمی در ارتقاء سطح کیفی و کمی فروش در ایران داشت که قطعا و بدون شک، بزرگترین دستاورد آن،ادامه فعالیت شرکت به عنوان نماینده فروش برندهای برتر جهان بوده است.
مطالعه و نیازسنجی بازار ایران و استخراج خواسته‌ها و حساسیت‌های مشتریان ایرانی، مبنای جهت‌گیری و تصمیم‌گیری‌های استراتژیک موج گویای پارس بوده است که از آن جمله می‌توان به راه اندازی فروشگاه آنلاین شبکه اشاره نمود.
ما کیفیت را به عنوان عاملی تعبیر کرده ایم که منافع مشتریان را در بر دارد و انتظاراتشان را برآورده می سازد و از آن نیز فراتر می رود و همواره امکان دستیابی به فرصت های جدید را بوجود می آورد.
هم اکنون، موج گویای پارس با تفکری نو و عملکردی نوین و با شناخت هوشمندانه فرصت‌های جدید، ‌رشد و توسعه پایدار را در سازمان نهادینه ساخته و آن را جزیی پیوسته از فرآیندهای عملیاتی خود نموده است .
چشم انداز ما ; صداقت اخلاقی و حرفه ای ، وفاداری و رعایت انصاف با مشتریان و موضع گیری شفاف در بازار است .
موج گویای پارس همواره متعهد است که فراتر از عرف و سنت بازارشبکه در ایران، با هم اندیشی و همدلی و بهره گیری از استراتژی‌های جدید، متعالی اندیشیده و متفاوت عمل نماید .


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: موج گویای پارس
ایمــیل:
تلفن:
02188104622
موقعیت: تهران
آدرس: تهران-خیابان شهید بهشتی -وزرا -کوچه8-پلاک26
قیمت:
تاریخ ثبت آگهی:  چهارشنبه 23 تیر 1395
تاریخ انقضای آگهی:  دوشنبه 20 دی 1395
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 27 تیر 1395
بازديد: 4


 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: موج گویای پارس
در مـورد: شرکت موج گويا پارس
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:
ارسال به ايميل
ارسال به صندوق پيامها

آگهي هاي اين شخص

شرکت موج گويا پارس


شرکت موج گوياي پارس فعاليت خود در بازارشبکه را با محوريت واردات معتبرترين برندهاي مرتبط بازار ايران و توزيع محصولات در سراسر کشور، از سال 1383آغاز نموده است .گفتني ...

تهران - 04/27


برو بالا
novintabligh.com