نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

آنتي ويروس تحت شبکه سيمانتک (Symantec endpoint protection)

آنتی ویروس تحت شبکه سیمانتک (Symantec endpoint protection)
آنتی ویروس Symantec Endpoint Protection نرم افزاربی نظیرامنیتی است که امکان حفاظت از کلیه اطلاعات سازمان شما را بر روی بسترهای مختلف فیزیکی و مجازی شامل آخرین ویرایش سیستم عامل های ارائه شده همچون windows 8.1وMac OS 10.9 را ایجاد می کند.
آنتی ویروس سیمانتک اند پوینت با بکارگیری از پنج لایه محافظتی مجزا و موتوری بسیار هوشمند جهت تشخیص سایر بد افزارهای مخرب وتروجان ها با به حداقل رساندن ریسک های امنیتی به یاری شما می آید تا بتوانید به کمک استفاده از کنسولی قدرتمند و بهره برداری از امکاناتی بی شمار ، پاسخگوی آنی نیازهای ضروری شبکه رایانه ای خود باشید.با آنتی ویروس سیمانتک شما سریعترین و موثرترین آنتی ویروس دنیا را در کنار خود خواهید داشت.
به دلیل اهمیت دسترسی سریع و صحیح به اطلاعات و امنیت داده ها ایجاد شبکه های پایدار و ساخت یافته که دارای ایمنی استاندارد باشند در جوامع کنونی بسیار مهم شده است. چنانکه کشور های صنعتی , نیمه صنعتی و در حال توسعه جهان موفقیت و پیشرفت خود را مرهون و در گرو سرمایه گذاری بیشتر و ارتقا سطح فن آوری اطلاعات در جوامع خود می دانند. بدین ترتیب برای آماده شدن و پیشگیری در مقابل تهدیدات گوناگون که روز به روز شکل تازه ای به خود می گیرند باید اولا دانش و اطلاعات خود را در این زمینه بالا برده و در مرحله بعد با توجه به نیازهای امنیتی هر شبکه بهترین راهکار امنیتی را گزینش نماییم.
بزرگترین هدف و آرمان آلماشبکه افزایش بهره وری و قرار دادن کسب و کار مشتریان خود در سایه ای از امنیت میباشد, چرا که امروزه در دنیای ارتباطات و تکنولوژی این امنیت و اعتماد است که سلامت تجارت و کسب و کار را تضمین می نماید, هم چنین توجه به نیاز مشتریان کیفیت خدمات و پاسخگویی سریع همواره سرلوحه این شرکت قرار داشته است.
آلماشبکه پرداز نماینده آنتی ویروس سیمانتک در ایران
معرفی نرم افزارSymantec در آلماشبکه
نرم افزار Symantec Endpoint Protection در3 لایه مهم کار می کند ، و هر کدام از این لایه ها کار خاصی را انجام می دهد.
Antiviruses and antispyware protection.
این لایه از نرم افزار ازورود ویروسها و بدافزارهای تروجان ودیگر نرم افزارها و تهدیدات جاسوسی جلوگیری می کند.
Proactive Threat Protection
این لایه از نرم افزار قسمت های زیادی از جمله کنترل بسیاری از سخت افزارها و نرم افزارهای نصب شده بر روی سیستم مثل بستن USB و اجرا شدن یا نشدن نرم افزار های مختلف و حفاظت از حملات شبکه ای مشکوک و ناشناخته ای که سیستم را مورد حمله قرار می دهد .
Network threat protection
همان firewall مربوط به Symantec endpoint protection می باشد که ورود و خروج اطلاعات در سیستم را کنترل می کند (inbound ،outbound) که بوسیله این لایه می توان ترافیک را کنترل کرد.
نصب آنتی ویروس سیمانتک در سیستم عاملهای 64 Bit and Server OS
در این نوع سیستم ها ویژگی Proactive threat protection پشتیبانی نمی شود و بهتر است در این نوع سیستم ها نصب را بصورت custom انجام داده و این ویژگی را غیر فعال سازید. در غیر این صورت شما پس از نصب این ویژگی را بصورت Off خواهید داشت .
نصب آنتی ویروس Symantecدر ویندوز7 و ویستا
در این نوع سیستم عاملها ابتدا باید از پوشه نصب فایل LUSETUP.EXE را نصب کرده و سپس سیستم را Restart کنید. پس از بوت شدن مجدد ویندوز روی فایل Setup.exe کلیک و نصب را کامل کنید.
نصب آنتی ویروس سیمانتک 12.1 روی ویندوز XP
در پوشه نصب روی فایل Setup.exe یا Symantec AntiVirus.msi کلیک کرده و نصب را کامل کنید. بر خلاف نسخه قبلی آنتی ویروس Symantec ، برای تمامی ویندوزها از یک نوع Package نصب استفاده می شود و دسته بندی سیستم ها فقط بر اساس 32 یا 64 بودن آنها می باشد.

دانلود فایل آپدیت شده از سایت سیمانتک
سازمان ها و شرکت هابرای دریافت فایل آپدیت از سایتSymantec به آدرس زیر میتوانند مراجعه کنند.
http://www.symantec.com/business/security_response/definitions/download/detail.jsp?gid=savce
رفع مشکلات احتمالی درنصب آنتی ویروس سیمانتک
در ویندوز هایی که از ورژن های قبلی آنتی ویروس Symantec استفاده می کنند هنگامی که عملیات نصب را در آن شروع می کنیم، در یک مرحله ابتدا آنتی ویروس قبلی حذف و سپس Endpoint به جای آن نصب می شود. گاهاً گزارش شده در این هنگام نصب ، آنتی ویروس قبلی حذف شده است ولی آنتی ویروس جدید به جای آن نصب نشده است و در صورتیکه دوباره Setup.exe اجرا شود
این اشکال به دلیل حذف ناقص آنتی ویروس قبلی است که ابتدا باید توسط یک نرم افزار دیگر به نام
Microsoft Windows Installer Cleanup.exe ، آن را بطور کامل حذف کرده و سپس Setup.exe را اجرا کنید.
آلماشبکه پرداز نماینده محصولات امنیتی سیمانتک در ایران با لایسنس های اورجینال ارائه دهنده آنتی ویروس
پیش نیازها و پیشنهادها برای نصب آنتی ویروس سیمانتک:
1- در صورتی که RAM سیستم پایین تر از 256 است، از نصب نرم افزار روی آن خودداری فرمایید.
2- قبل از شروع عملیات نصب بهتر است ابتدا هر گونه نرم افزار امنیتی که قبلا نصب کرده اید را حذف نمایید.
طریقه نصب کنسول مدیریت Symantec Endpoint Protection Manager
با استفاده از کنسول مربوطه می توان سیستم هایی را که در شبکه ، نرم افزار کلاینت Symantec endpoint protection نصب شده اند را از لحاظ مختلف کنترل و مدیریت نمود.
در ابتدا پیامی مبنی بر دانلود و نصب نرم افزار java Environment runtime برای شما ظاهر خواهد شد روی لینک مورد نظر کلیک کنید تا عملیات دانلود و نصب به اتمام برسد.
2 سوال برای نصب اکتیو ایکس

3 نصب نرم افزار JRE
4 بعد از نصب نرم افزار JRE
پس از اتمام نصب پیامی مبنی بر دانلود کنسول ظاهر خواهد شد ، روی آن کلیک کنید تا عملیات نصب کنسول انجام شود و Shortcut نرم افزار روی Desktop ایجاد شود .
در صورتی که مراحل نصب کنسول را در ویندوزی مانند Windows 7 or Vista انجام می دهید ، باید کنسول را تحت اکانت Administrator انجام دهید .
اجرای کنسول مدیریتی آنتی ویروس سیمانتک در آلماشبکه
با اجرای کنسول و وارد کردن user و passwordکه در نرم افزار مرکزی برای شما ایجاد و تنظیم خواهد شد می توانید به کنسول login کنید و از امکانات در اختیار گذاشته شده، برای مدیریت client ها استفاده کنید.
Login به کنسول مدیریتی سیمانتک درآلماشبکه
توجه داشته باشید که نام کاربری شما برای Login به کنسول ، به حروف بزرگ و کوچک حساس است. تمامی نام های کاربری که همان نام کاربری است.
طریقه آپدیت کردن نرم افزار Symantec Endpoint Protection
این نرم افزار بصورت اتوماتیک آخرین آپدیت ها و پالسی های موجود را از سرور محلی و با سرعتی بالا از طریق شبکه دریافت و نصب خواهد کرد. کاربران همچنین می توانند از طریق دکمه Live Update، نسبت به دریافت آخرین آپدیت ها از طریق اینترنت و سایت Symantec اقدام کنند.
اگر از نسخه ,Unmanaged استفاده می کنید وسیستم مورد نظر Join شبکه نیز باشد، با کلیک بر روی گزینه Live Update ، نرم افزار بصورت اتوماتیک آپدیت خواهد شده. اما در صورتی سیستم Join شبکه نباشد ،user و passwordاتصال به proxyرا از مسیر زیر وارد نمایید تا نرم افزار بتواند به شبکه متصل شده وpolicy آپدیت را دریافت نماید. ( در صورتی که از اینترنت دانشگاه استفاده می نمایید نیاز به انجام این تنظیمات است)
در کنترل پنل گزینه Live Update را اجرا کنید و به سر برگ HTTP بروید و تنظیمات مربوط به پروکسی را وارد نمایید. حال با کلیک روی دکمه Live Update در صفحه اصلی نرم افزار، می توانید آپدیت را شروع کنید.

جهت دریافت لیست قیمت و خدمات پشتیبانی آلماشبکه پرداز با واحد فروش نماینده سیمانتک در ایران تماس حاصل نمایید.
02166932688|| 02166932635|| 02166419334
آدرس سایت های تخصصی آلماشبکه :
www.almanet.ir
www.symantec-alma.com
www.almanetco.com
www.legrand-alma.com
www.trunking.ir
www.calwatt-alma.com
Telegram.me/alma_network
www.instagram.com/almanet.ir
آنتی ویروس سیمانتک


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: آلما شبکه پرداز
ایمــیل:
تلفن:
66419334 – 66932635 – 66932688
موقعیت: تهران
آدرس: تهران،خیابان کارگرشمالی،خیابان نصرت،نبش کوی بنده ای،شماره 2،واحد17
قیمت:
تاریخ ثبت آگهی:  یکشنبه 28 شهریور 1395
تاریخ انقضای آگهی:  جمعه 27 اسفند 1395
تاريخ بروز رساني:  شنبه 10 مهر 1395
بازديد: 2


 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: آلما شبکه پرداز
در مـورد: آنتي ويروس تحت شبکه سيمانتک (Symantec endpoint protection)
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:
ارسال به ايميل
ارسال به صندوق پيامها

آگهي هاي اين شخص

ايران سيمانتک|| 66932688


ايران سيمانتک|| 66932688آلما شبکه ارائه کننده انواع لايسنس سيمانتک در ايراننمايندگي سيمانتک در ايران – نماينده سيمانتک در ايرانSymantec Endpoint Protectionاز ويژگي هاي اين ...

تهران - 07/26

مناسب ترين قيمت آنتي ويروس سيمانتک در ايران || 66932635


مناسب ترين قيمت آنتي ويروس سيمانتک در ايران || 66932635آلما شبکه ارائه کننده نرم افزار هاي اورجينال سيمانتک با لايسنس معتبر همراه با 60 روز تست رايگان Trial VersionSymantec Endpoint ...

تهران - 07/26

مسدود کننده (ته بند )ترانکينگ پي کا اس PKS


مسدود کننده (ته بند )ترانکينگ پي کا اس PKS www.almanet.irترانکينگ، محفظه اي دربسته است که جهت انتقال کابلهاي شبکه و برق به کار ميرود و در دو نوع PVC و فلزي در بازار ارائه ...

تهران - 07/26

*معرفي رک 4 يونيت ديواري اچ پي آسيا HP Asia www.almanet.ir


*معرفي رک 4 يونيت ديواري اچ پي آسيا HP Asia www.almanet.ir4 يونيت مخصوص دي وي آر DVR پارت نامبر WM0445AR آلما شبکه نماينده انواع رک هاي دي وي آر DVR برند اچ پي آسيا HP ...

تهران - 07/26

*معرفي رک 6 يونيت ديواري اچ پي آسيا HP Asia WWW.ALMANET.IR


*معرفي رک 6 يونيت ديواري اچ پي آسيا HP Asia WWW.ALMANET.IR 6 UNITS***آلما شبکه نماينده رک هاي ايستاده و ديواري اچ پي آسيا HP Asiaبه رنگ مشکي/ آماده ارسال کالا به کليه ...

تهران - 07/26

فروش ويندوز سرور 2008R2 توسط آلما شبکه


فروش ويندوز سرور 2008R2 توسط آلما شبکهيک سيستم‌عامل از خانواده مايکروسافت ويندوز و از گروه ويندوز سرور توليد شده از شرکت مايکروسافت و براي سرور است. که با نام‌هاي ...

تهران - 07/26
 
سایر آگهیهای این شخص
 


برو بالا
novintabligh.com