نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

نرم افزار Readiris11 Pro فارسي

OCR چیست؟ فرض كنید كه ما متنی را روی كاغذ داریم و می‌خواهیم آن را وارد رایانه كنیم. اولین روشی كه به ذهن می‌رسد این است كه متن را به تایپیست بدهیم تا با كامپیوتر تایپ كند. اما آیا می‌شود عین همان متن را وارد رایانه بكنیم تا نیازی به تایپ نباشد؟ البته دستگاه اسكنر می‌تواند تصویری از آن متن را وارد رایانه كند، تا اینجا بخشی از مشكل ما حل شده است. اما رایانه كه نه عقلی دارد و نه زبان می‌فهمد، نمی‌تواند حروف و كلمات را از هم تشخیص دهد. مثلاً اگر از كامپیوتر بخواهیم به ما بگوید كه در متن اسكن‌شده كلمه (یانگوم) چند بار آمده است، بی‌آنكه شرمنده شود، می‌گوید نمی‌توانم تشخیص بدهم! در واقع این تصویر دیجیتال‌شده باید به تصویر قابل پردازش تبدیل شود. موضوع اصلی OCR همین است.
نرم افزار Readiris یكی از قویترین نرم افزارهای OCR است، تاكنون در سراسر جهان بیش از 10 میلیون نسخه از این نرم افزار به فروش رفته است، نسخه جدید این نرم افزار كه مخصوص كشور های خاور میانه عرضه شده است علاوه بر زبان های لاتین از زبان های عربی ، فارسی ، اردو و ... نیز پشتیبانی میكند و شما میتوانید با اسكن كردن صفحات كتاب ها و مجلات مورد نظرتون آن ها را به متن تبدیل كنید.
راهنمایی هایی برای بهره مندی بهتر از این نرم افزار
- پس از نصب ، اسكنر خود را در نرم افزار تنظیم كنید و عملیات اسكن كردن متون را توسط همین نرم افزار انجام دهید.
- برخی از فونت های غیر استاندارد فارسی با شكل های پیچیده هندسی ممكن است توسط این نرم افزار قابل شناسایی نباشند.
- این نرم افزار بهترین انتخاب برای پرداخت نكردن بهای بالا نرم افزارهای OCR تولید داخل كشور است، و البته ممكن است در برخی موارد دارای نقص هایی باشد كه این گونه نقص ها در نرم افزارهای ایرانی نیز كاملاً مشاهده میشود.
نرم افزار Readiris11 Pro فارسی -


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: فروشگاه نوین تبلیغ
ایمــیل:
تلفن:
موقعیت: ایران
آدرس:
قیمت:
تاریخ ثبت آگهی:  یکشنبه 02 شهریور 1393
تاریخ انقضای آگهی:  جمعه 01 اسفند 1393
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 22 آذر 1394
بازديد: 571
 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: فروشگاه نوین تبلیغ
در مـورد: نرم افزار Readiris11 Pro فارسي
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:

برو بالا
novintabligh.com