نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

مرکز تلفن پيشرفته VOIP PCIT

مرکز تلفن پیشرفته VOIP PCIT

مراکز تلفن شبکه ای ، نسل جدید PBX ها هستند که بدلیل تنوع خدمات و راحتی استفاده از آنها بسیار مورد توجه قرار گرفته اند . امکاناتی از جمله عدم وابستگی کاربر به محل و امکان استفاده از سرویس های تلفن داخلی در نقطه از دنیا ، خدمات صندوق صوتی ، انتقال مکالمه ، کنفرانس ، پاسخگوی خودکار ، منشی هوشمند ، قرائت خودکار متن برای مخاطبین ، خدمات فکس بر روی شبکه ، خدمات Messenger ، خدمات پست الکترونیک محلی ، امکانات متنوع گزارشی از نحوه و میزان تماس ها در سیستم ، امکان اتصال به سرویس دهندگان خارجی برای برقراری مکالمات خارجی از طریق اینترنت با هزینه ای اندک ، ضبط خودکار مکالمات و ده ها امکان دیگر با رابط کاربری تحت وب میتواند تمامی نیاز های تلفنی یک مجموعه کوچک ، متوسط و بزرگ را پوشش دهد.
این سیستم با قابلیت های متعدد میتواند ارتباطات چند رسانه ای را میان همه کاربران یک سازمان تسهیل نماید. با ادغام عملکرد چندین سخت افزار مجزا در یک سیستم پیشرفته و کارآمد و نیز بکارگیری فن آوری VOIP این سیستم گزینه مناسبی را برای تسهیل مناسبات اداری اقتصادی و اجتماعی پیش رو قرار می دهد علاوه بر این مزایا راه اندازی ، استفاده و نگهداری این سیستم بسیار آسان است . بعلاوه برای استفاده از این پکیج به کابل کشی مجزا نیازی نیست و از بستر شبکه برای ارتباطات فکس و تلفن و ویدئو نیز استفاده می شود.
با استفاده از امکانات منحصر بفرد مرکز تلفن پیشرفته PCIT ، همه کاربران ، در هر مکانی که باشند تنها با متصل شدن به اینترنت ، در شبکه تلفن مرکزی سازمان در دسترس خواهد بود. به عبارت دیگر ارتباط مستقیم میان همه کاربران ، صرف نظر از موقعیت آنها در ساختمان ، شهر و یا در هر جای دیگر به سادگی میسر است . کاربران این سیستم می توانند از اداره ، منزل شعب دیگر سازمان و یا حتی در حال سفر ، وارد این سیستم شده ، همه قابلیت هتی آن بهده مند شوند.
همه کاربران ، صرف نظر از رده سازمانی ، در مکالمات تلفنی از کیفیت بالای صدا و ابزار های کارآمدی برخوردار هستند که در حد اقل زمان بهینه سازی فعالیت های آنان را در پی دارد. این سیستم قابلیت های کارآمدی را مانند ارسال پیام فوری ، کنفرانس تلفنی ، تهیه لیست مکالمات ، تماس و پاسخگویی اتوماتیک ، برای کاربران به همراه دارد. برای استفاده از این پکیج نیازی به صرف هزینه برای گوشی تلفن نیست و می توان از تلفن های نرم افزاری بهره برد.

 مدیریت آسان کاربران
 کنفرانس تلفنی
 یکپارچگی تلفن های داخلی در سازمان های چند دفتری
 انتقال خطوط بین دفاتر مختلف
 افزایش خطوط ورودی کاربر بدون سیم کشی
 پاسخگوی خودکار (منشی هوشمند)
 صندوق صوتی
 موزیک انتظار
 افزایش خطوط تلفن ورودی به سیستم
 افزایش شماره های داخلی بدون محدودیت و سیم کشی
 اتصال به VoIP Gateway
 ایجاد محدودیت تماس مبداء و مقصد
 تعیین زمان انتظار
 سرویس فکس در شبکه
 لیست انتظار
 سیستم مسنجر محلی

www.pcitco.com

تلفن تماس 22862354 و 22859951 الی 3
شماره همراه 09195093950- 09123137601
آدرس ایمیل info@pcitco.com
مرکز تلفن - مدیریت - Voice Over IP – تلفن - مرکزتلفن - پیشرفته - نحوه سیم کشی داخلی ساختمان - اینترنت رسانه


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: مجتمع فناوری اطلاعات پارس مایان پرداز PCIT
ایمــیل:
تلفن:
22859951-3
موقعیت: تهران
آدرس: تهران سید خندان خیابان شقاقی پلاک 6 واحد7
قیمت:
تاریخ ثبت آگهی:  یکشنبه 02 شهریور 1393
تاریخ انقضای آگهی:  جمعه 01 اسفند 1393
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 22 آذر 1394
بازديد: 25
 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: مجتمع فناوری اطلاعات پارس مایان پرداز PCIT
در مـورد: مرکز تلفن پيشرفته VOIP PCIT
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:

برو بالا
novintabligh.com