نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

آموزش رازهاي فتوشاپ كاملترين و ارزانترين

آموزش -> كامپیوتر

آموزش رازهای فتوشاپ كاملترین و ارزانترین

پروژه های DVD 1

Movie Poster Credits( طراحی پوستر فیلم ) : دراین پروژه شما با نحوه درست نمودن یك بلوك اعتباری یا همان Credit Block واقعی جهت پوستر فیلم های خود آشنا می شوید.
Dark Faces(طراحی چهره های ترسناك) : در این پروژه شما با خلق تصاویر ترسناك آشنا می شوید كه كاربرد این افكت در شكل های دیگر در مجلات و تصاویر تبلیغاتی زیاد می باشد.

Breaking Apart (خرد شدن تصویر): در این پروژه با افكتی كه پیش تر آن را در فیلم های هالیوودی مشاهده نموده اید آشنا می شوید با این افكت شما قادر به ایجاد تصویری از صورت فردی هستید كه صورتش درحال خُرد شدن به ذارات كوچكتر می باشد.
Dream Scene (خلق تصاویر تركیبی خیالی): در این پروژه شما با نحوه ی مونتاژ و ایجاد یك فیل پرنده در دنیای فوق مدرن مجازی آشنا می شوید كه با نكاتی كه از نحوه ی مونتاژ در این پروژه و دیگر پروژه های این مجموعه فرا می گیرید هنر مونتاژ را بخوبی فرا می گیرید.
Stone Portrait (تبدیل عكس به مجسمه): با مشاهده ی این آموزش شما قادرید تصویر هر فردی را تبدیل به مجسمه ی سنگی قدیمی نمایید.
Surreal Images (جلوه های ویژه ویژه عكاسان): با استفاده از آموزش این پروژه شما قادرید به روی تصاویر و مناظر خود یك جلوه مه آلود رویایی ایجاد نمایید.

Dream Skin (طراحی پوست خیالی بر روی چهره): دراین پروژه كاربران با نحوه ی ساختن یك زن خیالی با پوست رویایی و زیبا با استفاده از هنر Henna آشنا می شوید و به راحتی قادر به اعمال این هنر زیبا به روی تصاویر دلخواه خود می باشید.
Special Effects (ایجاد اشعه های نور و شهابهای آتشین ): در این پروژه كاربران با ساختن كره ها و شهاب های آتشین موجودات دوست داشتنی و زیبایی مثل چتر دریایی و تركیب این افكت های تصویری با تصویر دلخواه خود آشنا می شوند.


Movie Poster Design I (مونتاژ پوستر شماره 1): در این پروژه شما با هنر مونتاژ تصاویر افراد كه یكی از بارزترین كارها در ساخت پوستر فیلم های سینمایی می باشد آشنا می شوید.
Movie Poster Design II (مونتاژ پوستر شماره 2): دراین آموزش شما مشاهده می كنید كه چگونه با تصاویری بسیار ساده و فقط با اعمال افكت ها و تركیب تصاویر با یكدیگر پوستر فیلم بسیار حرفه ایی طراحی می شود.

> پروژه های DVD 2

Painting a Portrait (تبدیل عكس به نقاشی بصورت حرفه ای): در این پروژه شما با هنر نقاشی دیجیتالی از روی تصاویر دلخواه آشنا می شوید كه با نحوه ی اعمال رنگ و سایه به زمینه ی نقاشی به صورت كاملاً اصولی آشنا می شوید.
Swapping Faces (میكس تصاویر در كنار هم): با مشاهده این آموزش شما قادر به انتقال و عوض نمودن صورت تصاویر از یك تصویر به تصویر دیگر می شوید به طوری كه بیننده اصلاً متوجه این موضوع نمی شود.

Pop Art (تكنیك تبدیل عكس به پاپ آرت): این هنر كه یك سبك رایج و محبوب در نیمه 1950 بوده و حال شما با ترفند های این آموزش و هنر نرم افزار فتوشاپ قادر به اعمال این سبك هنری بروی تصاویر خود می باشید.
Applying Tattoos (تكنیك خالكوبی و Tattoo): با مشاهده ی این آموزش شما قادر به اعمال خالكوبی و Henna به روی پوست كاراكتر دلخواهتان در تصاویر می شوید.

Masking Fur (تكنیك روتوش و میكس حرفه ای): یك آموزش پربار و زیبا با كاربرد فراوان جهت عكاسان و آتلیه داران و كلاً افرادی كه قصد روتوش نمودن تصاویر خصوصی خود را دارند، می باشد در این آموزش شما با نحوه ی عوض نمودن زمینه تصویر، عكسی كه در آن دو حیوان پشمالو وجود دارد آشنا می شوید كه با ترفند های این آموزش شما قادر به روتوش تصاویر افراد با حالت موی طبیعی بدون ایجاد بریدگی و نافرمی در حالت موها می شوید.
Vanishing Point (تكنیك روتوش تصویر): با استفاده از این تمرین شما قادر خواهید بود با استفاده از امكانات پرسپكتیو بخش مختلفی از تصویر مورد نظر خود را حذف كنید . در این آموزش ، یك دوچرخه از تصویر حذف می شود .

Web Graphics (گرافیك وب): این پروژه نیز همانطور كه از نامش پیداست در زمینه گرافیك وب می باشد كه شامل چند آموزش مختصر در مورد ساخت دكمه های زیبا و یا ساخت Header سایت و مطالبی در مورد ساخت لوگو و ... می باشد.
Shattered Type (تكنیك شیشه شكسته): در این پروژه شما با افكت زیبایی كه به روی نوشته اعمال می شود آشنا می شوید این افكت به نوشته ی شما حالتی مانند شیشه شكسته شده را می دهد.

Flower Greeting Card (طراحی كارت پستال): در این آموزش شما با نحوه ی كار كردن با ابزار وكتور در فتوشاپ آشنا می شوید و كه در این آموزش با این ابزار یك كارت تبریك ظریف و زیبا طراحی می شود.
Creating DVD Covers (طراحی جعبه دی وی دی): در این پروژه شما با نحوه ی طراحی اصولی یك قاب DVD آشنا می شوید. كه به صورت كاملاً اصولی در مورد نحوه ی چینش نوشته ها و تصاویر و دقت در رعایت فاصله ها بحث می شود.

> پروژه های DVD 3

Flying out of Bounds (تكنیك پرتاب از مانیتور): با مشاهده ی این آموزش شما با عملكرد ماسك ها در فتوشاپ به خوبی آشنا می شوید و ضمناً با یك سبك زیبای تبلیغاتی نیز آشنا می شوید و آن سبكی كه شاید داخل پوستر ها زیاد مشاهده كردید كه یكی از عناصر از چهارچوب مربوطش خارج شده است مثلا در این آموزش اسكی باز از چهارچوب تعریف شده خارج شده است.
Reaching out of Bounds (ایجاد تصاویر حرفه ای خیالی): در این پروژه سعی شده با ترفندها و اندكی رِندی در طراحی یك اثر فریبكارانه خلق شود طوری كه پس از پایان پروژه دیگران تصور می كنند كه واقعاً این تصویر واقعی است نه تركیب چند عكس با یكدیگر!

Chocolate Milk Frog (تكنیك قورباغه شكلاتی): در این پروژه و به عبارتی از این آموزش به بعد به قدرت جادویی نرم افزار فتوشاپ با تمام وجود ایمان می آورید! در این آموزش سطح بدن یك قورباغه پوشیده از شكلات می شود به طوری كه تصور می كنید از فنجان خارج شده !
Covered with Wax (تكنیك موم): این پروژه در ادامه پروژه قبلی می باشد و شما پس از مشاهده ی این آموزش به راحتی قادرید یك لایه از جنس موم نرم را به هر شیئ ای كه مایل بودید اعمال كنید.

Grunge Look (طراحی پس زمینه): در این پروژه شما با یكی از مهم ترین كارها در زمینه طراحی آشنا می شوید و آن درست كردن یك زمینه یا همان Back Ground است و مشاهده می كنید كه چطور با تصاویری به ظاهر به درد نخور چه پس زمینه های زیبایی ایجاد می شود.
Square Fruit Play (تكنیك میوه های مكعبی): در این پروژه نیز شما كمی غافلگیر می شوید پس از مشاهده این آموزش شما به راحتی قادر به تغییر شكل میوه ها هستید بدون اینكه اصالت و طبیعت مادریشان به هم بخورد! در این آموزش شما مشاهده می كنید كه چطور یك سیب از حالت كروی با همان حالات طبیعی تبدیل به حالت مكعبی می شود!

Invisible Man (تكنیك مرد نامرئی): در این آموزش با قدرت فتوشاپ، فرد را ناپدید شده و فقط لباس هایش باقی می ماند البته این كار به صورت كاملاً حرفه ای پیاده سازی شده و این آموزش حاوی نكات قابل توجهی می باشد.
Metal Collage (خلق تصاویر فلزی): پس از مشاهده آموزش فوق شما قادرید یك ربات ایجاد نموده و در دنیای جدیدی كه آن را نیز خودتان خلق كرده اید قرار دهید كه این كار نیز از تلفیق تصاویر به ظاهر ناكار آمد به علاوه اندكی خلاقیت امكان پذیر می باشد.

Morphing Creatures (تكنیك تركیب تصاویر): در این آموزش شما می آموزید چگونه دو آبجكت مختلف را به هم متصل كنید بطور مثال تركیب یك آفتاب پرست و یك اسب آبی !
Using Layer Comps (تكنیك لایه ها)


> پروژه های DVD 4

Vector Art (تكنیك تبدیل عكس به وكتور): در این پروژه شما گام به گام با نحوه ی ایجاد تصاویر وكتور و در واقع رسم این گونه تصاویر زیبا آشنا می شوید.
Dreamy Background (خلق پس زمینه های دیجیتالی): این پروژه آموزش ساخت یك پس زمینه - Back Grand زیبا و رویایی به صورت كاملا مختصر و كاربردی بیان شده است.


Liquid Metal (تكنیك لایه فلزی): پس از مشاهده ی پروژه فوق شما قادرید به روی متون و اجسام دل خواه خود لایه ای از فلز مذاب براق اعمال نمایید كه افكت بسیار زیبا و كم نظیری را به متون و اجسام شما می دهد.
Smoke (تكنیك ایجاد دود در صحنه): یكی از زیبا ترین آموزش های این سری می باشد در این پروژه ابتدا نحوه ساختن دود آموزش داده می شود و سپس نحوه اعمال آن دود به روی تصویر مورد نظر آموزش داده می شود.

Soap Bubbles (تكنیك طراحی حباب): در این پروژه شما نحوه ی ایجاد حباب ها زیبا را آموزش دیده و سپس نحوه ی به كار گیری آنها نیز آموزش داده می شود.
Water Bubbles (تكنیك طراحی حباب در آب): این پروژه نیز شبیه آموزش قبلی می باشد البته در این پروژه شما با نحوه ی ایجاد حباب هایی كه زیر آب تشكیل می شوند آشنا می شوید و در كل با اعمال این حباب ها به پروژه های خود قدرت تخیل را به روح پروژه های خود اضافه می كنید.

Underwater Scene (تكنیك خلق تصاویر زیر آب): در این آموزش زیبا شما به راحتی و فقط با ابزار فتوشاپ قادر به خلق دنیای ناشناخته زیر آب، با تمام زیبایی های نهفته در آن خواهید بود. این پروژه حاوی نكات بسیار مهم و كاربردی زیادی بوده است كه در حین مشاهده ی فیلم و سپس اجرای آن به این نكات شگرف پی می برید.
Swap Animal Skin (عوض نمودن سطح اجسام): امروزه در دنیای طراحی و تبلیغات همیشه طرح هایی بیشتر جلوه و اثر گذارتر بوده كه به نوعی خاص باشند هدف این پروژه نیز غیر از نكات كاربردی نهفته در آن همین می باشد در این پروژه شما با نحوه ی عوض نمودن پوست حیوانات با یكدیگر اشنا می شوید.

Stylized Character (تكنیك نقاشی و رنگ آمیزی با فتوشاپ): این پروژه برای علاقمندان به نقاشی و رنگ آمیزی با فتوشاپ بسیار كاربردی می باشد در این پروژه نحوه ی رنگ آمیزی یك طرح اولیه یا همان Sketch مرحله به مرحله آموزش داده می شود.
Masking Mastery (تكنیك ماسك): در انتها نیز چند آموزش ویژه در مورد نحوه ی انتخاب اشیا با ابزار مختلف در فتوشاپ قرار داده شده است.

> پروژه ی DVD 5

این دی وی دی كه بصورت هدیه بر روی این بسته رازهای فتوشاپ عرضه می گردد ویژه ی كلیه علاقه مندان به هنرهای دیجیتالی دوره آموزشی FANTACY PORTRAIT می باشد. این دوره به همراه نرم افزار Adobe Photoshop CS3 ME در یك دی وی دی گردآوری شده است، كه در این پروژه ی آموزشی مالتی مدیا شما به طور كامل با نحوه ی تبدیل عكس به نقاشی پرتره و رنگ آمیزی آن مرحله به مرحله آشنا می شوید.


فتوشاپ - فتوشاپ - فتوشاپ - - امكانات فراوان - پوستر هنری - جلوه های ویژه


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: www.persiandisk.com]
ایمــیل:
تلفن:
09125550590
موقعیت: مركزي
آدرس: www.persiandisk.com
قیمت: 6000
تاریخ ثبت آگهی:  یکشنبه 02 شهریور 1393
تاریخ انقضای آگهی:  جمعه 01 اسفند 1393
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 22 آذر 1394
بازديد: 111
 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: www.persiandisk.com]
در مـورد: آموزش رازهاي فتوشاپ كاملترين و ارزانترين
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:

برو بالا
novintabligh.com