نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

کانون حقوق بشر و روابط بين الملل ال ياسينکانون حقوق بشر و روابط بین الملل ال یاسین نهادی است مردمی که فارغ از هرگونه برخوردهای فکری ، فرهنگی و قومی و عقیدتی به فعالیتهای خود در راستای احقاق حقوق والای انسانی و احیای آزادی های حقه بشری و مقابله با نقض گسترده حقوق بشر در ایران می پردازد . این کانون مجموعه ایست ازمتخصصین ، متفکرین، نویسندگان ، دانشجویان ، بانوان، معلمان و پژوهشگران و قربانیان نقض حقوق بشر ایرانی، که با هدف احیای عدالت و آزادی گرد هم جمع آمده و در تلاش است تا با شناخت عاملان نقض حقوق بشر و با بررسی ریشه های ظلم و بی عدالتی در ایران به دفاع از حقوق زندانیان و قربانیان نقض حقوق بشر و برخوردهای غیر انسانی بپردازد. مجموعه تلاش های اعضای این کانون تا به امروز بیش از 15 جلد کتاب در زمینه حقوق بشر ، راهبرد و برنامه ریزی بیش از 40 پروژه تحقیقاتی وپژوهشی در زمینه های مرتبط ، انجام تعاملات گسترده بین المللی و تهیه مجموعه گزارشات و دهها مستند تصویری در راستای افشای ماهیت ناقضین حقوق بشر و... بوده است .
کانون حقوق بشر و روابط بین الملل ال یاسین در شرایط خاص و بنا به تحولات روز لازم می داند تا دیدگاه خود را اعلام کند که تعدادی از آنها در بخشهای فارسی و انگلیسی سایت کانون به آدرس www.ayahra.org
موجود می باشند.کانون حقوق بشر و روابط بین الملل ال یاسین از همه هموطنان، با هر فكر و عقیده و مذهب، در هر کجای جهان، می خواهد كه با پیوستن به فعالیت های کانون در جلوگیری از نقض گسترده حقوق بشر، احیای آزادی و اندیشه و همبستگی های ملی و در راستای مقابله با طالبانیسم مذهبی و القاعده فرهنگی به سردمداری دایره مذاهب اطلاعات در ایران، همت كنند. همكاری و همیاری شما هموطنان عزیز در بهبود فعالیت های کانون حقوق بشر و روابط بین الملل ال یاسین بسیار ارزشمند خواهد بود.
در همین راستا کانون حقوق بشر و روابط بین الملل ال یاسین اعلام می دارد که در مقطع فعلی قصد دارد تا با تهیه و انتشار مستندات مصادیق نقض حقوق بشر خصوصا در ارتباط با عاملان برخوردهای صورت گرفته اخیر اعم از جمعیت ها فرهنگی و معنوی ، گروهها و اقلیت های قومی و مذهبی ایرانی به بهانه ها و برچسب های مختلف؛ مجموعه ای مستند را منتشر نماید لذا از کلیه عزیزان دعوت می شود تا با ارسال خاطرات ، تصاویر ، گزارشات ،و مستندات خود ما را در با نجام رساندن هرچه کامل تر این طرح یاری نمایند.
فراخوان همراهی:
شما عزیزان همچنین می توانید با ارسال:
اخبار، مقالات، تحلیل ها ، مشاهدات، مدارک و حتی شرح شکایات و مسائل خود و نیز با ارسال طرح ها نظرات و پیشنهادات خود علاوه بر رساندن فریاد حق خواهی ایرانیان به گوش رهبران جهان و مجامع بین المللی ما را نیز در جریان بانجام رساندن هرچه بهتر مسئولیت سنگینی که در قبال ایران و ایرانی بر عهده داریم یاری کنید و با عضویت در کانون علاوه بر برخورداری از خدمات این کانون ، به عنوان یکی از اعضای فعال مایه دلگرمی هرچه بیشتر مدافعان آزادی و عقیده و قربانیان نقض حقوق بشر در سراسر جهان باشید.

کانون حقوق بشر و روابط بین الملل ال یاسینلوگوی کانون جهت استفاده در وب سایت ها یا وبلاگ های هموطنان عزیز در سرتاسر دنیا :
با قرار دادن این لوگو در وبلاگ یا وب سایت خود گام بزرگی در راستای احقاق حقوق بشر در ایران بر می دارید پیشاپیش از همراهی شما عزیزان، سپاسگزاریم و دست یاری تان را برای داشتن ایرانی آزاد به گرمی می فشاریم
کانون حقوق بشر و روابط بین الملل ال یاسین
حقوق بشر - بین الملل - کانون - - طرح جلد کتاب - طرح جلد کتاب


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: shabnamsabze
ایمــیل:
تلفن:
موقعیت: مازندران
آدرس:
قیمت:
تاریخ ثبت آگهی:  یکشنبه 02 شهریور 1393
تاریخ انقضای آگهی:  جمعه 01 اسفند 1393
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 22 آذر 1394
بازديد: 123
 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: shabnamsabze
در مـورد: کانون حقوق بشر و روابط بين الملل ال ياسين
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:
ارسال به ايميل
ارسال به صندوق پيامها

برو بالا
novintabligh.com