نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

گروه اموزشي تضميني(گات)

گروه آموزشی تضمین (گات) تقدیم می ¬کند:
به اطلاع کلیه داوطلبان شرکت کننده در آزمونهای کارشناسی ارشد و کارشناسی می ¬رساند که مجموعه کامل جزوات آموزشی در رشته¬ های آناتومی، اقتصادبهداشت، بیوشیمی، مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی، فیزیولوژی، پرستاری، مامایی، ژنتیک، بیوتکنولوژی، آموزش بهداشت، میکروبیولوژی، زبان انگلیسی و... توسط رتبه ¬های برتر رشته¬ های مربوطه و مدرسین دانشگاه و آموزشگاههای سطح شهر تهران تهیه شده است.
از ویژگی ¬های قابل توجه این جزوات؛ داشتن نکات بسیارکلیدی درسی، توضیح کامل مطالب و تست¬های مهم مربوط به هر درس به عنوان ضمیمه می¬ باشد.(همچنین، می¬توانید جهت برنامه ریزی و مشاوره آزمون جهت کسب اطلاعات بیشتر به وبلاگ گروه آموزشی تضمین (گات) به آدرس tazmin.blogfa.com و یا با شماره¬ های 09124935972 و 09127583804 تماس حاصل نمایید).

گروه آموزشی تضمین (گات) تقدیم می¬کند:
به اطلاع کلیه داوطلبان شرکت کننده در آزمونهای کارشناسی ارشد و کارشناسی می¬رساند که این گروه آموزشی به منظور افزایش آمادگی داوطلبان، در نظر دارد مشاوره رایگان توسط رتبه¬های برتر رشته¬های مربوطه و مدرسین دانشگاه و آموزشگاههای سطح شهر تهران در مورد نحوه¬ی مطالعه¬ و شیوه¬های صحیح تست زنی و بروزترین اطلاعات در مورد رشته¬های مختلف علوم پزشکی را به داوطلبان محترم ارایه نماید.
داوطلبان می¬توانند جهت دریافت مشاوره و کسب اطلاعات تکمیلی به وبلاگ گروه آموزشی تضمین (گات) به آدرس tazmin.blogfa.com مراجعه کرده و یا با شماره¬های 09124935972 و 09127583804 تماس حاصل نمایند.
کارشناسی ارشد - اقتصاد بهداشت - کنکور - مدیریت


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: vahida
ایمــیل:
تلفن:
موقعیت: ایران
آدرس:
قیمت:
تاریخ ثبت آگهی:  یکشنبه 02 شهریور 1393
تاریخ انقضای آگهی:  جمعه 01 اسفند 1393
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 22 آذر 1394
بازديد: 22
 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: vahida
در مـورد: گروه اموزشي تضميني(گات)
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:

برو بالا
novintabligh.com