نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

پذيرش و انتشار مقالات پزشکي و بهداشت در جورنال بين المللي

مجله علمی پژوهشی Electronic Physician یک مجله پزشکی است که با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران به انتشار مقالات علمی در کلیه شاخه های پزشکی و بهداشت می پردازد.
این مجله یک جورنال با محدوده انتشار بین المللی و به زبان انگلیسی منتشر می شود و در دیتابیس های معتبر مجلات آکادمیک نظیر Index Copernicus نیز نمایه شده است.
از کلیه پژوهشگران و دانشجویان و اساتید دانشگاهی که علاقه مند هستند مقالات خود را دراین جورنال منتشر کنند دعوت می شود که اصل مقاله را به زبان انگلیسی به آدرس ایمیل info [at] ephysician [dot] ir ارسال نمایند.
در این جورنال سعی بر این است که تمامی مقالات خوب را با انجام اصلاحاتی که از سوی داوران بین المللی پیشنهاد می شود در اسرع وقت منتشر کنیم.
برای پذیرش و انتشار مقالات شما هیچ هزینه ای از شما دریافت نمی گردد.
شما می توانید انواع مقالات خود را برای انتشار به این جورنال ارسال کنید. مقاله شما می تواند حاوی نتایج پژوهش شما یا پایان نامه شما باشد و یا حتی شما می توانید پروپوزال پژوهشی خود را در حدود سه صفحه انگلیسی ( حد اکثر ) تهیه کنید و به ما ارسال کنید تا بعنوان مقاله برای شما منتشر کنیم.
درصورتی که شما می خواهید برای ادامه تحصیل درمقطع دکترا به یکی از دانشگاه های معتبر خارج از کشور منتقل شوید خوب است که مقاله ای داشته باشید و حتی لازم است که یک پروپوزال پژوهشی در سه یا چهار صفحه تهیه و به آن دانشگاه ارسال کنید. ما توصیه میکنیم که همین پروپوزال را در مجله ما بصورت مقاله منتشر کنید و مقاله خود را به دانشگاه مورد نظر ارائه دهید که برای شما هم اعتبار بیشتری داشته باشد.
سایر انواع مقالات شامل مقالات آموزشی، مقالات مروری ، مقالات مروری کوتاه، و مقالات از نوع نامه به سردبیر نیز پذیرفته می شود.
شما حتی می توانید یکی از مقالات منتشر شده در جورنال ما را مطالعه کنید و نظر خود را که حاوی نظر نقادانه و یا یک کامنت بر روی آن مقاله می باشد در یک پاراگراف با حدود 150 تا 200 لغت انگلیسی یادداشت کنید و بعنوان یک مقاله به فورمت Letter to editor یا نامه به سردبیر به ما ارسال کنید و ما آن مقاله را به نام خودتان در جورنال منتشر می کنیم.
درصورتی که شما از نظر انگیسی ضعیف هستید می توانید به یکی از وب سایتهایی که مقاله فارسی شما را گرفته و در دو یا سه روز ترجمه می کنند مراجعه کنید و سپس مقاله خود را برای ما بفرستید.
جهت کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت جورنال بین المللی الکترونیک فیزیشن در آدرس زیر مراجعه کنید:

http://www.ephysician.ir

سردبیر جورنال: دکتر مهرداد جلالیان
ضمنا وب سایت رسمی سردبیر این جورنال نیز در آدرس زیر می باشد:

http://www.drmehrdad.com


Electronic Physician journal is an open access peer reviewed medical journal that publishes research works in all areas of medicine and health sciences.
visit us and submit your manuscript today at:
http://www.ephysician.ir
انتشار - ISI - مقاله - علمی - پژوهشی - فرهنگ لغت


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: مهرداد جلالیان
ایمــیل:
تلفن:
موقعیت: ایران
آدرس:
قیمت: رایگان
تاریخ ثبت آگهی:  یکشنبه 02 شهریور 1393
تاریخ انقضای آگهی:  جمعه 01 اسفند 1393
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 22 آذر 1394
بازديد: 20
 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: مهرداد جلالیان
در مـورد: پذيرش و انتشار مقالات پزشکي و بهداشت در جورنال بين المللي
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:

برو بالا
novintabligh.com