نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

به همين راحتي پولدار شويد...

در آمد زایی میلیونی
rich 2010

سلام به تمام دوستان عزیز

امروز چشمم به چیزی خورد كه باورش برام سخت بود اما گفتم معرفی كنم شاید به درد خورد
از دوستان عزیز هم اگر اطلاعی در مورد سایت دارن خواهش می كنم در اختیار دوستان بذارند
البته چیزی كه توجه من رو جلب كرد فیش پرداختی بود كه در ادامه مطلبم هست


باور كنید جهت زندگیتون عوض میشه اگه یه بار و فقط یه بار مطالب این وبسایت رو كامل و دقیق بخونید . هیچ غل و غشی در كار نیست. ذهنیت بد رو از خودتون دور كنید و شروع كنید به خوندن. دقیقا" همون كاری كه من كردم و الان از تصمیمم فوق العاده راضیم !


آ
سایت Green Horse یكی از سایت های بسیار ثروتمند و مورد اعتماد دنیا است و دولت های خارجی(خصوصا دولت امریكا) نیز از آن حمایت می كنند.
كلاهبرداری ؛ آری یا خیر ؟!!
ثبت نام در این سایت رایگان است و پولی از شما نمی گیرد، پس در این صورت نمی تواند و اصلا" نمی شود كه كلاهبرداری باشد !


این كار در سه مرحله ساده انجام می گیرد:
۱- ثبت نام با لینك دعوت (با كلیك روی لینك آدرس عضویت و پر كردن فرم ثبت نام .البته توجه كنید شما هیچ پولی نمی پردازید ولی می توانید تا ماهیانه ۹۲۰۰۰۰۰۰ تومان حقوق دریافت نمائید.)
۲- دانلود ticker bar ( یه فایله ۵۰۰ كیلو بایتیه كه پایین تر راجع بهش توضیح داده شده)
3- معرفی اعضاء و دریافت حقوق ماهیانه

مزایای این سایت :
1- شما در این سایت استخدام می شوید .
2- حقوق ماهیانه دریافت می كنید.
3- دوستانتان فقط از طریق لینك دعوت شما می توانند عضو شوند .
4- درآمد شما به صورت تصاعدی بالا می رود.
5- این سایت تنها سایتی است كه سقف درآمد بالایی دارد. سقف درآمد این سایت ماهیانه مبلغ 100000 دلار ( چیزی در حدود ۹۰ میلیون تومان . اونم در ماه !) است.
6- رشد زیر مجموعه های شما به صورت تعادلی نیست كه یكی از امتیازات این سایت است كه در كمتر سایتی دیده می شود .
7- ثبت نام دراین سایت رایگان است كه بهترین مزیت آن است .

این سایت براساس جذب زیر مجموعه به شما پورسانت می دهد كه پورسانت آنها مثل حقوق است یعنی دائمی است .
توجه كنید دوستان یا افرادی را كه شما عضو می كنید باید حتما از طریق لینك دعوت شما عضو شوند تا ثبت نام آنها كامل باشد .طریقه پورسانت دهی در این سایت به صورت زیر است:
مراحل ( تعداد افراد مورد نظر و پورسانت حاصله از این تعداد افراد) :
level1 یا مرحله اول: 10نفر پورسانت1 دلار در ماه
level2 یا مرحله دوم: 100نفر پورسانت 10 دلار درماه
level3 یا مرحله سوم: 1000نفر پورسانت 100 دلار درماه
level4 یا مرحله چهارم 10000 نفر پورسانت 1000 دلار درماه
level5 یا مرحله پنجم 100000 نفر پورسانت 10000 دلار درماه
level6 یا مرحله ششم 1000000نفر پورسانت 100000 دلار درماه

خوب ممكن است این سوال برای شما پیش بیاید كه پول ما چگونه پرداخت می شود؟ بله . چه سوال خوبی ! پول شما به وسیله چك به آدرستان ارسال خواهد شد و چك را می توانید به راحتی با بانكهای طرف قرار داد آن كه ( بانك ملی و بانك رفاه ) است بدون هیچ دردسری نقد كنید ( پیشنهاد من بانك رفاه است) باید بگویم این چك ها را به وسیله پست كلاس یك ایالت متحده برای شما می فرستند همچنین ماموران پست در ایران خدمات خودشان را ارائه می كنند و چك شما را به آدرستان می آورند و هیچ پولی از شما دریافت نمی كنند چون شركت هزینه های پست آن را تقبل كرده است. پس مطمئن باشید كه چك تان به دستتان خواهد رسید. البته باید آدرستان را دقیق بنویسید كه در ادامه نیز به طریقه صحیح نوشتن آدرس محل سكونت اشاره خواهیم كرد .

واسه اینكه خیالتون رو از بابت رسیدن چك به دستتون راحت كنم ، ببینید این عكس را :شما می توانید بعد از این كه 90 دلار كسب كردید تقاضای چك بكنید تا آنها چك را برای شما ارسال كنند.


سقف پورسانت: یعنی بالاترین پورسانت شركت، كه معادل ۱۰۰ هزار دلار یا 90میلیون تومان در ماه می باشد. توجه كنید كه اگر شما به كمترین پورسانتی هم برسید شما آن را ماهیانه دریافت می كنید. پس اینجا روشن می شود كه چرا ما میگوییم شما استخدام می شوید.
Payoutحداقل: یعنی كمترین مقدار پورسانتی كه شما باید گرفته باشید تا بتوانید درخواست چك كنید. كه برای امریكاییان 60$ و برای سایرین 90$ می باشد.

طریقه ثبت نام :
درابتدا روی لینك زیر كلیك كنید تا وارد سایت شوید
http://tickerbar.info/join_now.ghc?r=251373531خوب حالا كه كلیك كردید و صفحه ای باز شد در صفحه باز شده باید اطلاعات خواسته شده را به انگلیسی بنویسید در ضمن باید كل مشخصاتتان را كامل بنویسید . فرم ثبت نام را باید همانند پایین كامل كنید .
Email Address : شما باید آدرس ایمیل خودتان را دراین قسمت بنویسید
First Name : در این قسمت شما نام خود را بنویسید .
Last Name : فامیل خود را بنویسید.
Birthday : تاریخ تولد را به میلادی بنویسید نگران نباشید برای به دست آوردن تاریخ تولدتان به میلادی كافی است به تقویم مراجعه كنید معادل میلادی روزی كه شما به دنیا آمده اید همون تاریخ تولد تان به میلادی است مثلا كسی كه متولد 1 فروردین ماه است تاریخ تولدش به میلادی می شود 21 مارس . برای به دست آوردن تاریخ تولد هم به مثال روبرو توجه كنید مثلا اگر شما متولد۱۳۶۶ هستید سن شما 21 سال می باشد ، تاریخ تولدتان به میلادی می شود 198۷ . نحوه محاسبش هم كه اظهر من الشمسه ! از ۲۰۰۸ ، ۲۱ رو كم می كنیم .
Gender : كه برای آقایان باید گزینه Male به معنی مرد و برای خانم ها باید گزینه Female به معنی زن انتخاب شود .
Own Credit Card : از آن جایی كه ما در ایران زندگی می كنیم و كارت اعتباری بین المللی نداریم شما باید گزینه No را انتخاب كنید .
Country : در این قسمت باید كشور ایران را انتخاب كنید .
Do you Agree With The Terms Of Service: شما باید در این قسمت گزینه Yes را انتخاب كنید .

سپس روی Go To Step2 كلیك كنید تا به مرحله بعدی بروید اگر اطلاعات را درست وارد كرده باشید به مرحله بعدی می روید .

Password: در این قسمت شما باید یك رمز برای خودتان بنویسید (حداقل 6 حرف . حداكثر ۱۰ حرف)
Confirm: در این قسمت همان رمزی كه در قسمت Password وارد كرده اید را دوباره وارد كنید .
سعی كنید رمزی را كه انتخاب می كنید را فراموش نكنید و قابل حدس زدن نیز نباشد
Password Question: از آنجایی كه شما ممكنه رمز عبورتان را فراموش كنید سایت برای حل این مساله یك راهی را پیش روی شما گذاشته و آن هم این است كه شما در موقع ثبت نام یك سوال به دلخواه خودتان برای خودتان مشخص می كنید بعد هم یك جواب به سوال خودتان می دهید این برای این است كه اگر شما یك موقع رمز عبور خودتان را فراموش كردید سایت می یاد و اون جوابی را كه در موقع ثبت نام وارد كرده بودید را از شما می پرسد و در این صورت كمپانی رمز عبور شما را در اختیار شما قرار می دهد مثلا من در پایین نام شهر خودم را از خودم سوال كرده ام
What Is My Name City كه مثلا این می شود. یك سوال كه باید نوشته شود .
Password Answer: در این باید جواب سوالی را كه از خودتان پرسیده اید را بدهید مثلا در بالا كه از خودتان نام شهر را سوال كردید در این قسمت نیز باید جواب آن را مثلا Tehran بدهید .
ولی آسانترین راه اینه كه اگر رمز عبورتونو فراموش كردید از گزینه Forgot Password استفاده كنید و پس از وارد كردن ایمیلتون (كه همون ایمیلی هست كه موقع ثبت نام وارد كردید) و تائید رمزتون به آدرس ایمیلتون ارسال می شه.
در بخش بعد شما باید ساعت محل سكونت خودتان را برای سایت مشخص كنید برای ما ایرانی ها باید گزینه Middle East Time انتخاب شود. اگر در كشور دیگری به غیر از ایران زندگی می كنید كافی است كه داخل گزینه ها را ببینید كه كدام یك از ساعت ها با ساعت فعلی شما یكی است و آن را انتخاب كنید
Phone Number :در این قسمت شماره تلفن خودتان را وارد می كنید. دقت كنید كه شماره را درست مشخص كنید چون ممكن است قبل از ارسال پول از طرف كمپانی با شما تماس بگیرند توجه كنید كه باید به ترتیب از چپ به راست ابتدا كد كشور بعد كد شهر بعد هم شماره تلفن منزلتان را بنویسید مثلاً
Spoken Language: در این قسمت از شما زبان گویش اولتان را سوال می كند كه شما باید گزینه Persian را انتخاب كنید .
Secondary Language: در اینجا زبان دومی كه با ان آشنا هستید را انتخاب می كنید كه باید گزینه English انتخاب شود.
Street Address: این بخش مهم است دقت كنید. در صورت اشتباه بودن آدرس تضمینی برای دریافت چك وجود ندارد. اگر آدرس منزلتان عوض شد، مشكلی نیست. قابلیت ویرایش پروفایل را دارا می باشد. نحوه ی درج آدرس به انگلیسی به صورت زیر میباشد:
(پلاك = no (پلاك 17 = no17) / واحد = Unit / طبقه = Floor / ساختمان = Bldg / كوچه = Alley / خیابان = St / خیابان بزرگ = Ave / بلوار = Blvd / میدان = Sq / چهارراه = Cross / بعد از = After / قبل از = Before / شرقی = East / غربی = West / شمالی = North / جنوبی = South / جاده = Rd)
بطور نمونه: ( توجه داشته باشید كه درج آدرس به زبان انگلیسی برعكس است. یعنی ابتدا طبقه و سپس پلاك و همین طور تا آخر )
خیابان علوی - نرسیده به مرتضوی - كوچه علمداری - پلاك 12 - طبقه 2
Flat 2, No. 12, Alamdari Alley, Before Mortazavi Ave., Alavi Ave.
(لازم به ذكر شهر و استان نیست.)
City/Region: در این قسمت هم نام شهر خودتان را بنویسید .
State/Province: نام استان شما .
Zip Postal Code: كد ده رقمی پستی خودتان را بنویسید(ایران)
در قسمت بعد هم نوع حرفه تان سوال می شود : مثلا دانشجو یا دانش آموز Education/Training و اگر هم نمی خواهید مشخص كنید گزینه Other به معنی دیگر را انتخاب كنید
Income: در این قسمت میزان درآمدتان را انتخاب كنید كه می توانید گزینه ,999 را انتخاب كنید .

حالا روی گزینه Go To Final Step كلیك كنید تا به قسمت آخر بروید.

قسمت سوم: روی گزینه Active Account كلیك كنید تا اكانتتان یا همان جایگاهتان فعال شود خوب ثبت نام تمام شد

ثبت نام به پایان رسید . شما هم اكنون اولین گام را به سوی موفقیت برداشته اید!

خب بعد از این كه ثبت نام تمام شد از طریق گزینه Member Login می توانید وارد صفحه خودتان شوید یعنی بعد از كلیك بر روی Member Login در قسمت Address Email آدرس ایمیلی كه در فرم ثبت نام را وارد كرده بودید در اینجا وارد كنید و در زیر آن یعنی قسمت Password رمز عبوری كه در فرم ثبت نام وارد كرده بودید را در این قسمت وارد كنید و بعد روی Login كلیك كنید .
در صفحه ای كه باز می شود اطلاعاتی در مورد تعداد زیر مجموعه ها در آمد شما در ماه و ... داده شده است در پایین همین صفحه یك لینك شبیه همین لینكی كه شما برای عضو شدن روی آن كلیك كرده بودید وجود دارد كه بالای ان نوشته شده است:

http://tickerbar.info/join_now.ghc?r=251373531


بعد از ثبت نام :
بعد ثبت نام شما باید برنامه مخصوص این سایت را دانلود كنید برای این كار شما پس از وارد شدن به صفحه مخصوص خودتان باید در سمت چپ صفحه روی گزینه Download Ticker Bar كلیك كنید بعد از دانلود باید برنامه آن را نیز نصب كنید كه خود برنامه نصب یا Install به صورت خودكار بعد از دانلود جلوی شما ظاهر می شود كه باید روی آن كلیك كنید ونصب آن فقط ۱0 ثانیه طول می كشد! (در ضمن برای نصب باید به اینترنت وصل باشید)
طبق سیاست سایت این برنامه حتما باید روی كامپیوتر شما نصب باشد و هنگام استفاده از اینترنت باید حتما آن را اجرا كنید حتما بعد از این به اینترنت وصل شدید اول برنامه ticker bar را اجرا كنید اگر شما برنامه را دانلود و نصب و هنگام استفاده از اینترنت اجرا نكنید سودی به شما تعلق نمی گیرد این مساله را به افرادی كه عضو می كنید بگویید . شما باید هنگامی كه وارد اینترنت می شوید این برنامه را نیز اجرا كنید تا به عنوان عضو فعال شناخته شوید البته فقط كافی است كه این برنامه را اجرا كنید و دیگر لازم نیست روی آن كلیك كنید و كار دیگری انجام دهید.


خوب حالا وقتی وارد صفحه یا همان اكانتتان می شوید با بعضی گزینه ها در سمت چپ روبه رو می شوید كه شما را با این گزینه ها آشنا می كنم:
User Information: شامل اطلاعات شخصی شماست شما با كلیك بر روی این گزینه وارد اطلاعات شخصی خودتان می شوید و اگر خواستید آنها تصحیح كنید .
Delete Account: این گزینه باعث حذف شدن اكانت شما می شود! به شما توصیه می كنم كه هیچ وقت روی این گزینه كلیك نكنید چون در صورت حذف شدن اكانت شما تمام پولهایی راكه به دست آورده بودید نیز از بین می رود .


نكات مهم :
1- میتوانید هنگام چت كردن به تبلیغ بپردازید كه بسیار هم موثر می باشد . ۲- همچنین می توانید وبسایتی همانند وبسایت من درست كنید و مطالب من را كپی كنید و به جای لینك دعوت من لینك دعوت خودتان را در آن قرار دهید . 3-سعی كنید از كافی نت عضو نشوید زیرا اگر فرد دیگری از همان كامپیوتر عضو شود اكانت شما باطل میشود.

مزیت های Green Horse نسبت به گلد كوئست ( و امثال آن ) ( توجه به این نكته لازمه كه هیچ شباهتی بین این دو سیستم وجود نداره . در واقع فقط به حرف نحوه كار هردوشون Network Marketing ه . ولی این كجا و اون كجا !! من این قسمت رو واسه این اضافه
كردم كه انحراف ذهنیتون رو بطور كامل نابود كنم ! )
-شما برای ثبت نام در گرین هورس هیچ پولی نمی پردازید وعضویت در گرین هورس رایگان است ولی در گلد كوئست شما باید مبلغ زیادی را بابت عضویت بپردازید تازه باید افراد را به صورت حضوری معرفی كنید و به این امید باشید كه آیا طرف قبول بكند یا نه .
-شما با عضویت در سایت Greenhorse به اقتصاد كشورتان نیز كمك می كنید چون كه باعث می شوید ارز وارد كشور شود .
-در Greenhorse شما زودتر می توانید زیر گروه یا عضو جمع كنید چون عضویت كاملا رایگان است و ممكن است ظرف مدت 1یا 2 ماه level 1- level 2 -level 3 شما كامل شود و شما ماهیانه 100000 تومان حقوق بگیرید البته اگر فعال باشید بیشتر هم می شود ولی در گلدكوئست شما باید بنشینید و ساعت های فراوان را صرف توضیح دادن یا همان معرفی كردن بكنید تا شاید طرف قبول بكند یا نه .

خوب به نكات زیر توجه كنید :
چكی كه از طرف سایت (greenhorse) برای شما می آید را می توانید در بانك ملی یا بانك رفاه نقد كنید البته برای نقد كردن احتیاج به داشتن حساب ارزی ندارید كه این خود یك مزیت خیلی بزرگ است . البته بانك مبلغ 4 دلار (معادل 3600تومان) را برای كارمزد بر می دارد كه زیاد هم مهم نیست.
این سایت حتما پول شما را می پردازد و اصلا سایت كلاه برداری نیست چون سایت Greenhorse یكی از سایت های بسیار ثروتمند و مورد اعتماد دنیا است و دولت های خارجی(خصوصا دولت امریكا) نیز از آن حمایت می كنند پس این گونه خیالات را از سرتان بیرون كنید و به جمع كردن زیر مجموعه بپردازید.
نكته بسیار مهم : هیچ وقت در یك كامپیوتر بیش از یك بار ثبت نام نكنید چون این سایت به نرم افزار های فوق پیشرفته مجهز است و در صورتی كه شما بیش از یك بار ثبت نام كنید اكانت شما با همه پول هایتان باطل می شود .
شما باید برنامه tickerbar را حتما دانلود ونصب كرده باشید و هنگام استفاده از اینترنت آن را اجرا كنید چون اگر برنامه را نصب نكنید و هنگام استفاده از اینترنت آن را اجرا نكنید هیچ سودی به شما تعلق نمی گیرد .
ا

از شما خواهش دیگری دارم و آن این است كه یا عضو نشوید و یا اگر عضو شدید حتما ان را جدی بگیرید كه 100% جواب ان را می گیرید .

ers in your downline: به این معنی كه شما هنوز زیرمجموعه ندارید.

وسط صفحه را نگاه كنید:

TickerBar™ Referral ID: این گزینه آی دی شما در گرین هورس را نشان میدهد .

Your Total Earnings: مجموع كل پورسانتهای گرفته شده را نشان میدهد.
This Years Earnings: میزان درآمد شما در سال جاری.
This Months Earnings: میزان درآمد شما در ماه جاری.
Today’s Earnings: میزان درآمد شما در امروز.
Total Amount Paid: مجموع پورسانتهای پرداختی به شما.
Account Balance: میزان پورسانتهای باقیمانده كه هنوز دریافت نكردید.
People in your downline: تعداد افراد زیرمجموعه شما.
Your Automatic Referral URL is: لینكی كه باید به دیگران عرضه كنید تا دیگران با كلیك روی آن و ثبت نام زیرمجموعه شما شوند.
جدول آبی رنگ پایین صفحه هم نشان دهنده ی موقعیت افراد زیر مجموعه شماست. مثلاً اگر كسی زیرمجموعه شما شود در خانه 1 قرار میگیرد و اگر كسی زیرمجموعه ی زیرمجموعه شما شود در خانه 2 قرار میگیرد كه نفر دوم زیر مجموعه شما نیز می باشد.
سمت چپ صفحه را نگاه كنید:
Account information: اطلاعات مربوط به اكانت شما شامل میزان پورسانت و تعداد زیرمجموعه ها و ... (همین صفحه ای كه در آن هستید)
FAQ: سوالات متداول كاربران. (نسخه فارسی در وبسایت موجود می باشد)
TickerBar™ options: تنظیمات برنامه تیكر بار ( انتخاب نوع تبلیغاتی كه می خواهید ببینید)
Download TickerBar™: دانلود برنامه تیكربار به حجم ۵۰۰ كیلوبایت.
Webmasters: در این قسمت مدیران سایت یا وبسایت میتوانند بنرهای گرین هورس را بگیرند كه مقصد این بنرها لینك مربوط به ثبت نام از طریق شماست. البته میتوانید هر آدرس دلخواه دیگری به آن بدهید.
User Information: اطلاعات پروفایل شما. مثل آدرس منزل و شماره تلفن و ... اگه هركدام از مشخصات شما مثل آدرس تغییر كرد، از طریق این میتوانید آن را اصلاح كنید.
Delete account: اكانت شما را حذف میكند. (استعفا!)
Logout: خارج شدن از فضای كاری.
Home: سایت گرین هورس.

قوانین گرین هورس :
1) كسی به هیچ عنوان حق ثبت نام بیش از یك بار از طریق یك كامپیوتر را ندارد و مبادرت در این كار به معنای حذف همیشگی اكانت و آی پی شما از سیستم گرین هورس خواهد بود. پس خواهر و برادر شما نمی توانند كه از طریق كامپیوتر شما عضو شوند.
2) دانلود و اجرای برنامه تیكربار جهت معتبر شدن اكانت شما الزامی است. مكان مورد استفاده از برنامه مهم نیست یعنی برنامه را میتوانید در هر كامپیوتری اجرا كنید. ( این برنامه فقط برای شماست .به عبارتی منحصر به فرد است )
3) به كسانی كه به تنهایی عضو شده اند پورسانت تعلق نمی گیرد.
4) كلیك بر روی آگهی ها به معنای افزایش پورسانت نخواهد بود.
5) مهلت برای پیدا كردن 10 نفر 60روز خواهد بود.
6) مشخصات باید صحیح و مطابق شناسنامه وارد شود.
7) به ازای هر یك ساعت اتصال تیكربار به اینترنت شما 1 سنت دریافت میكنید. البته در آمد شما از این راه نیست ! پورسانت به ازای جذب زیرمجموعه راه اصلی در آمد زایی شماست . پس ذهن خود را متوجه این موضوع كنید.
Cool برای جذب زیرمجموعه باید لینكی كه از شركت میگیرید به روشهای گوناگون به دیگران عرضه كنید.
9) برای دریافت حقوق، باید پورسانت هایتان به حد نصاب برسد. یعنی برای امریكاییها 60$ و برای دیگر مردم جهان 90$. آنگاه لینك مربوط به سفارش چك برای شما فعال خواهد شد.
10) چكها متعلق به بانك CHASE MANHATTAN BANK میباشد كه شما میتوانید در بانك ملی یا رفاه آن را پاس كنید


http://tickerbar.info/join_now.ghc?r=251373531

پول - کسب در آمد - رایگان - مجانی - راحت - آدرس سایتهای دانلود رایگان نرم افزار - آدرس سایتهای دانلود رایگان نرم افزار - marketing email دانلود - آدرس سایتهای دانلود رایگان نرم افزار - آدرس سایتهای دانلود رایگان نرم افزار


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: علیرضا انوری
ایمــیل:
تلفن:
09360497968
موقعیت: ایران
آدرس: http://tickerbar.info/join_now.ghc?r=251373531
قیمت: رایگان
تاریخ ثبت آگهی:  یکشنبه 02 شهریور 1393
تاریخ انقضای آگهی:  جمعه 01 اسفند 1393
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 22 آذر 1394
بازديد: 185
 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: علیرضا انوری
در مـورد: به همين راحتي پولدار شويد...
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:

برو بالا
novintabligh.com