نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

ديگران را به خود جذب كنيد !![طلسم محبت

دیگران را به خود جذب كنید !![طلسم محبت (هدیه ما به شما)
ارسال پستی : همه روزه و فوری به تمام نقاط ایران

این یك واقعیت انكار ناپذیر است** (لطفا این مطالب را كامل بخوانید و سپس با ما تماس بگیرید).فروشگاه ولیعصر عج
===========================
آیا درباره طلسم و كارهای اعجاز انگیز آن چیزی می دانید یا به آن اعتقاد دارید ؟
آیا می دانید كه دیگران تحت شرایطی خاص و نیروهایی كه بواسطه شما ساطع می شود جذب شما می شوند ؟
جذب محبت دیگران و پیوند دلهای آنها با شما به آسانی یك نیت پاك است و خواستن شما !!
همه اینها كه گفته شد در علم متافیزیك به اثبات رسیده است : كه به واسطه برخی اشیا و فلزاتی كه در لباس شما گاها قرار دارد و امواجی كه از آنها ساطع می شود و ما آنها را با چشم معمولی نمی بینیم در نحوه رفتار و برخورد دیگران با ما تاثیر بسزایی دارد .
و اما چگونه ؟...
دوست عزیز جهت جذب دیگران به خود و محبوبیت شما در قلبها ما پلاك زیبا و اعجاب انگیز و مجذوب كننده (آیه الكرسی شریفه) را به شما هدیه می دهیم . درباره كارآیی این پلاك و خواص آیه الكرسی :
- در آیه الكرسی اسم اعظم خداوند آورده شده است .
- اگر پلاكی یا چیزی كه بر آن آیه الكرسی نوشته شده است را در لیوانی آب فرو كرده و از آن آب بنوشید به عظمت این آیه درون شما روشن و از هر شیطانی پاك می شود و به احترام آن چهره شما نورانی می گردد.
- عبدالله بن عوف گفته است:" شبی خواب دیدم كه قیامت شده است و من را آوردند و حساب من را به آسانی بررسی كردند. آنگاه مرا به بهشت بردند و كاخ های زیادی به من نشان دادند. به من گفتند: درهای این كاخ را بشمار ؛ من هم شمردم 50 درب داشت.
بعد گفتند: خانه هایش را بشمار. دیدم 175 خانه بود. به من گفتند این خانه ها مال توست. آن قدر خوشحال شدم كه از خواب پریدم و خدا را شكر گفتم.
صبح كه شد نزد ابن سیرین رفتم و خواب را برایش تعریف كردم.
او گفت : معلوم است كه تو آیه الكرسی زیاد می خوانی. گفتم : بله ؛ همین طور است. ولی تو از كجا فهمیدی. گفت برای اینكه این آیه 50 كلمه و 175 حرف دارد. من از زیركی حافظه او تعجب كردم. آنگاه به من گفت : هر كه آیه الكرسی را بسیار بخواند سختی های مرگ بر او آسان می شود.
- و... بسیاری خواص دیگر كه باید با شرایط و دستوراتی خاص كه به شما همراه با این پلاك زیبا و نفیس ارائه خواهیم كرد جهت هر نوع مقصودی قابل استفاده است كه می توانید با سفارش و خرید این پلاك تمام استیل زیبا كه به آیه الكرسی شریفه منقش شده است دستور آنرا دریافت كنید و جهت مقاصد خیر و جلب محبت و دوستی باور نكردنی و همچنین افزایش رزق و روزی و بسیاری نعمت های بیكران این هدیه زیبا از آن استفاده كنید .
دوست عزیز همراه داشتن این پلاك اعجاب انگیز و فوق العاده با داشتن اعتقاد كامل به آن زندگی شما را دگرگون خواهد كرد! همین حالا اقدام كنید .
آیا به معشوقه خود فكر می كنید ؟ همین فكر شما طبق اصل اثبات شده متافیزیك باعث می شود موجی مدام از طرف شما بسوی او ارسال گردد كه او را به شما جذب می كند ! اكنون هم كه این مطالب را می خوانید مطمئن باشید كه به چنین چیزی فكر كرده اید كه همان موج شما را به این سایت راهنمایی كرده است . پس همین حالا اقدام كنید .

جهت خرید این پلاك نفیس به آدرس :
www.valiasrshop.com همین حالا مراجعه كنید .
===========================
طلسم - جذب محبت - مهره مار


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: farhad
ایمــیل:
تلفن:
موقعیت: كرمانشاه
آدرس: کرمانشاه
قیمت: توافقی
تاریخ ثبت آگهی:  یکشنبه 02 شهریور 1393
تاریخ انقضای آگهی:  جمعه 01 اسفند 1393
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 22 آذر 1394
بازديد: 679
 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: farhad
در مـورد: ديگران را به خود جذب كنيد !![طلسم محبت
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:

برو بالا
novintabligh.com