نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

مهره مار

همه چیزهایی كه از قدیم درباره مهره مار گفته شده درست است در فرهنگهای مختلف بخصوص شرق آسیا ضرب المثلی وجود دارد كه هر كس قابلیتهایی نظیر جذب جنس مخالف – جذب همنوع – خوش شانسی – خوشبختی در دل دیگران نفوذ كردن – موفقیت در كار و ... را داشته باشد.اصطلاحا می گویند مهره مار دارد خواصیتهای الكترومغناطیسی مهره مار باعث كشش خاص و ایجاد موارد ذكر شده بالا می شود همه واقعیتها برای كسی اتفلق می افتد كه به قوانین انرژی جهان هستی اعتقاد و باورد داشته باشد و اینكه هیچ موجودی و حتی دانه ای شن بدون حكمت آفریده نشده بلكه ما علم استفاده از آن را نداریم . متاسفانه عده ای از بی اطلاعی مردم سو استفاده كرده و با اغراق بیش از حد اجناس تقلبی و مهره های دریایی را به جای مهره مار اصلی با قیمت بالا می فروشند .
جنس مهره از مارهای خشكی بوده و اصل آن از كشور پاكستان است عربها خیلی به این مهره اعتقاد دارند و بنا به گفته خودشان نتایج آن را بارها دیده اند . محصول ما از نوع قدیمی آن و مربوط به پاكستان است . لازم به ذكر است روش تست مهره و دستور العمل كاربردی در اختیار شما قرار می گیرد.
100% اصلی
قیمت : 50000 هزار تومان
www.sgr20.com
مهره مار - مار - سنگ - طلسم مار - مهره ی مار اصل - مهره ی مار اصل - مهره ی مار اصل - مهره ی مار اصل - مهره ی مار اصل - مهره ی مار اصل


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: حميد علي اكبري
ایمــیل:
تلفن:
موقعیت: خراسان
آدرس:
قیمت:
تاریخ ثبت آگهی:  یکشنبه 02 شهریور 1393
تاریخ انقضای آگهی:  سه شنبه 01 مهر 1393
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 22 آذر 1394
بازديد: 150
 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: حميد علي اكبري
در مـورد: مهره مار
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:
ارسال به ايميل
ارسال به صندوق پيامها

برو بالا
novintabligh.com