نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

دستگاه پرواکستندر اکستندر لارجرباکس گلدن ارکت

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه سفارش و دریافت مشاوره در زمینه خرید بهترین محصولات به سایت
Jensiat.com
Jensiat.net
مراجعه نمائید و یا با شماره 09194072282 یا 09329136377 (از 9 صبح الی 10 شب) تماس حاصل فرمایید.


دستگاه X4 Extender یا Golden Erect XL یا LargerBox یا Proextender یا andromedical

جدیدترین دستگاه دراروپا جهت افزایش قطر , درازا و سایز کلی آلت(بزرگ کردن وکلفت کردن آلت تناسلی مردان)، درمان ناتوانی جنسی ، واصلاح انحراف آلت تناسلی مردان
موارد درمانی دستگاه اکستندر :
بلندتر شدن آلت بدون جراحی ، اصلاح انحرافات آلت بدون جراحی ، درمان بیماری پیرونی (PEYRONI) معالجه پس ازعمل جراحی جهت اصلاح و بافت سازی میباشد.
توجه : برای کسانی که دچار انـزال زودرس یا عـدم نعــوظ هـستند و احتیاج به تقـویت بافت اسفـنجـی آلت دارنــد ، دستگاه (X4 Extender) باعـث بوجــــود آمـدن عـــروق جدیـد مـیشــود (که اصـطلاحــا" این امـــــر Revascularization تلقی میگردد) که موجب بهبود جریان خون و در نتیجه نعوظ بیشتر میشـود . بوسیله استفاده از دستگاه (X4 Extender) و یکسری درمانهای تکمیلی قادر به بهبود مکانیزم اثر نعـوظ و انزال خود خواهید بود . (این روشها و درمانها به همراه سی دی مخصوص برای شما ارسال خواهد شد.)
مزایای اصلی دستگاه بصورت زیر میباشد :
افزایش طول عضو تناسلی 4 تا 5 سانت بصورت دائمی
افزایش قطر 1.5 تا 2 سانت بصورت دائمی
درمان زودانزالی (شل بودن کمر) از طریق اصلاح تحریک پذیری آلت
درمان بیماری پیرونی (انحراف یا شکستگی آلت)

نرخ رشد : 5 - 4 سانتیمتر و بیشتر
عوارض : این دستگاه فاقد عوارض جانبی و درد بوده و اثر بخشی ان دائمی و مادام العمر میباشد .
نتیجه : مؤثر و با تضمین این مطلب که سیستم اثر این وسیله توانایی بافت را جهت تطبیق با نیروی کشش پیـوستـــه ومـداوم فـراهم کرده وباعـث تکثیــــــر سلولـی وبافـت وعــروق سازی در آلـت تحت عـنـوان Neo Vascularization میشود .

دستگاه (Extender) دارای تأییدیه های مختلف علمی و سلامتی می باشد و توسط اتحادیه بهداشت اروپا (CE) تایید و موفق به دریافت گواهینامه ( نوع1) نیز گردیده است .
- موارد درمانی دستگاه (Extender) :
بلندتر شدن آلت بدون جراحی ، اصلاح انحرافات آلت بدون جراحی ، درمان بیماری پیرونی (PEYRONI) معالجه پس ازعمل جراحی بلند شدن آلت ، جراحی اصلاحی وبازسازی آلت تناسلی و ... .
توجه : برای کسانی که دچار انـزال زودرس یا عـدم نعــوظ هـستند و احتیاج به تقـویت بافت اسفـنجـی آلت دارنــد , دستگاه (Pro Extender) باعـث بوجــــود آمـدن عـــروق جدیـد مـیشــود (که اصـطلاحــا" این امـــــر Neo Vascularization تلقی میگردد) که موجب بهبود جریان خون و در نتیجه نعوظ بیشتر میشـود . بوسیله استفاده از دستگاه (Pro Extender) و یکسری درمانهای تکمیلی قادر به بهبود مکانیزم اثر نعـوظ وانزال خود خواهید بود .
پاره ای از قابلیت ها و ویژگی های درمانی و جانبی این دستگاه به شرح زیر است :
1 - افزودن به درازا و طول ، تاثیر گذاری در ضخامت و سختی آلت تناسلی در حالت نعوظ به صورت دائمی و بصورت مادام العمر .
2 - تاثیر در افزایش سایز کلی آلت تناسلی به شکل دائمی ، با کاربردی آسان و بدون درد و عوارض جانبی .
3 - تاثیر در افزودن به حالت شق پذیری هر چه بیشتر آلت تناسلی در هنگام تحریک جنسی Bigger Harder Eriction که از آن به عنوان سختی سخره یاد میشود .
4 - تاثیر در اورگاسم ( Orgas.m) شدید تر ، فشرده تر و قوی تر ( اورگاسم به معنی حالت رسیدن به اوج لذت جنسی که نهایتاً به انزال منجر میشود ) .
5 - تاثیر در خون رسانی بهتر به آلت تناسلی و ترمیم عروق آلت تناسلی و موثر در ترمیم بافت پس از عمل جراحی اصلاحی و بازسازی آلت .
6 - تاثیر در میزان و شدت جریان خون در مناطق جنسی ( Genital.s ) و پر خون گردیدن کامل حوضچه های اسفنجی در هنگام نعوظ به علت دارا بودن عوامل موثر در تقویت بافتهای عروقی Vasodilators که بر روی بافت های پیرامونی آلت تاثیر میگذارند .
7 - ترّقی در کیفیت ، استقامت و میل داشتن روابط جنسی .
8 - تاثیر در رفع انحرافات آلت بدون نیاز به جراحی .
9 - تاثیر در بالا بردن بنیه و تاثیر مثبت در توان جنسی ( Se.xual Stamina ) و درمان بیماری پیرونی .
10 - تاثیر در درمان اضطراب و تشویش پیش از نزدیکی .
11 - تاثیر در رفع انزال زودرس و عدم نعوظ مناسب به علت تقویت بافت اسفنجی آلت و ساختن عروق جدید در آلت .

در پزشکی مدرن از این روش برای ایجاد بافت جدید در پیوند پوست افـزایش طول استخوان وایجاد پوست نو (دارای مو) برای پوشانـدن نواحی طاس و بی مو اسـتفــاده میشود . البته از قـدیـم از این روش استفاده میشد . مثلا" زنان بیرمانی برای درازکردن گردن خود از این متد استفاده میکردند . در جوامع و فرهنگهای قدیمی از کشش برای بزرگ کردن اندامهــای گوناگون بدن استفاده میشود.مثلا" زنان قبیله پادوانگ (padouang) در برمـه که به زنان زرافـه ای معــروف شده اند با استفـــاده ازروش کشش ، گـردن خود را دراز میکنند یا قـبایلی در آفریقا و آمازون با استفاده از هـمین روش لبها وگوشهای خود را بزرگ میکنند . آنها برای این کار وزنه هایی را به قسمتهای مورد نظر بدن خود آویزان میکنند .
- توضیح دستگاه (Extender) :
دستگاه کشنده عـضو تناسلی وسیله ای است که براساس کشش عمل مینماید. این وسیله متشکل از یک حلقه پلاستیکی است که به دو میله دینامیکی متصل است . در بالای این دومیله یک ساپورت پلاستیکی همراه با نوار سیلی*****ی تعبیه شده است . نوار سیلی*****ی گلانس آلت (کلاهک آلت) را در قسمت خاص خودش نگه میدارد .
دستگاه (Extender) یک نیروی تدریجی و مداوم حدود 600 تا 1500 gr/cm2 را به مقطع آلت وارد میکند که این نیروی کشش باعث تحریک در جهت تطابق و رشد لیگامانهای نگهدارنده و Corpus Cavernosum وبقیه بافتهای آلت میشوند . که به صورت مشروح در ذیل آورده شده است :
- حدود (cm 5 - 4) افزایش در طول آلت در حالت خوابیده و نعوظ ( البته بسته به اندازه فعلی آلت ومدت زمان استفاده و...... ،افزایش بیش از این نیز امکانپذیر است )
- حدود (cm 1.5) در دور یا محیط آلت در حالت خوابیده و نعوظ ( البته بسته به اندازه فعلی آلت ومدت زمان استفاده و......، افزایش بیش از این نیز امکانپذیر است )
- افزایش ایجادشده در طول و قطر فوق العاده قابل توجه است .
- نحوه استفاده از دستگاه (Extender) :
این وسیله براحتی قابل جاگذاری و برداشتن از روی آلت در ظرف کمتـــر از یک دقیقــه مـــیباشد که هیچگونه وقتی از شما به خود اختصاص نخواهد داد ، بطوریـکه به سهولت قابل استفــاده میباشد . به نحویکه در هنگام پوشیدن از روی شلوار نمایان نیست و هیچ مزاحمتی جهت راه رفتن ، نشستن ، ایستادن و رانندگی شما ایجاد نمیکند .
دستگاه (Extender) محصولی است :
بسیار قوی وجدید و با فرمولاسیون پیشرفته تحت لیسانس کشور اسپانیا .
دارای مجوزها و تائیدیه های بسیار معتبر بین المللی
(biocompatibility test Approval * iso 9001 : 2000 * iso 13485 :2003 * Medical Devices Type 1 NO= 93/42/EC * Manufacturing LICENSES NO=5144-ps ) .

** ارسال محصول با پست پیشتاز بصورت 48 ساعته به تمام نقاط ایران .
کلیه بسته های ارسالی در پوشش قرار داده شده اند و بر روی پوشش بیرونی هیچ توضیحی مبنی برمحتویات بسته درج نگردیده است. لذا مشتریان گرامی قادر خواهند بود بنا بر میل شخصی خود ، اطرافیان را از محتویات داخل بسته مطلع سازند .


علت ارزانی قیمتها نسبت به سایر همکاران :
به دلیل اینکه گروه جنسیت مستقیما محصولات مورد نیاز خود را وارد می نماید قیمت محصولات نسبت به فروشگاهها کمتر است و محصولات از نوع 100% اصلی میباشند.
جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه سفارش و دریافت مشاوره در زمینه خرید بهترین محصول با شماره 09194072282 یا 09329136377 (از 7 صبح الی 10 شب) تماس حاصل فرمایید.
قیمت دستگاه ساده : 100000 تومان
قیمت دستگاه مگنت دار :120000 تومان
قیمت دستگاه مگنت دار ویژه (پرواکستندر) :150000 تومان{با تضمین 100% عملکرد}

با خرید هر اکستندر یک عدد اسپری تاخیری و یک عدد کرم لارگو رایگان برای شما ارسال میگردد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه سفارش و دریافت مشاوره در زمینه خرید بهترین محصولات به سایت
Jensiat.com
Jensiat.net
مراجعه نمائید و یا با شماره 09194072282 یا 09329136377 (از 9 صبح الی 10 شب) تماس حاصل فرمایید.

نحوه خرید محصولات :
خرید مستقیم : در این روش ابتدا هزینه محصول را به شماره حساب 0308060421004 سیبای بانک ملی به نام اکبر قاسمی و یا برای کارت به کارت به شماره 6867-0820-9911-6037 واریز کرده و با شماره 09194072282 و 09329136377 تماس حاصل فرمایید.
ساکنین تهران و حومه و ... میتوانند محصولات را لفافه بندی شده با پیک موتوری تحویل گیرند , روی بسته ها به دلیل حفظ حریم شخصی افراد لفافه بندی شده است.سوال و جوابهای متداول :
در این قسمت سوالهایی که افراد به دفعات پرسیده اند را مطرح می کنیم و به آنها پاسخ میدهیم .
سوال و جوابهای مربوط به استفاده از دستگاه (Extender) :

1) سئوال : این دستگاه بر اساس چه اصولی کار می کند ؟
پاسخ : این دستگاه بر مبنای اصل طبی کشش (traction) کار میکند . یعنی هرگاه آلت به نحو کنترل شده ای تحت کشش قرار گیرد و این کشش تدریجاً افزایش یابد ، موجب رشد لیگامانهای نگهدارنده Corpus Cavernosum و بقیه بافتهای آلت میشود .

2) سئوال : آیا قبلا هم از کشش در پزشکی استفاده شده است ؟
پاسخ : بله ، در پزشکی مدرن از این روش برای ایجاد بافت جدید در پیوند پوست ، افزایش طول استخوان و ایجاد پوست نو (دارای مو) برای پوشاندن نواحی طاس و بی مو استفاده میشود . البته از قدیم از این روش استفاده میشده ، مثلا زنان بیرمانی برای دراز کردن گردن خود و نیز بعضی از قبایل آفریقائی برای بزرگ کردن لبهای خود از این متد استفاده میکردند . در جوامع و فرهنگ های قدیمی از کشش برای بزرگ کردن اندامهای گوناگون بدن استفاده میشود . مثلا زنان قبیله پادونگ در برمه که به زنان زرافه ای معروف شده اند , با استفاده از روش کشش ، گردن خود را دراز میکنند یا قبایلی در آفریقا و آمازون با استفاده از همین روش لبهای خود را بزرگ میکنند . آنها برای این کار وزنه هایی را به قسمتهی مورد نظربدن خود آویزان میکنند .

3) سئوال : بیشترین افزایش طول آلت (با استفاده از دستگاه لارجرباکس) چقدر است ؟
پاسخ : بستگی به شخص دارد ولی به طور تقریبی 2 تا 5 سانتیمتر افزایش طول در تعداد زیادی از مصرف کنندگان گزارش شده است .

4) سئوال : حداقل افزایش طول آلت چقدر است ؟
پاسخ : حداقل یک و نیم سانتیمتر است .

5) سئوال : آیا این افزایش طول ، هم در حالت عادی و هم در حالت نعوظ وجود دارد ؟
پاسخ : بله ، این افزایش طول در هر دوحالت مشهود است .

6) سئوال : آیا دستگاه گلدن ارکت به اصلاح انحنای آلت کمک میکند ؟
پاسخ : بله ، در مد ت 6 تا 7 ماه میتوان تا 70% انحنای آلت را بر طرف کرد و بهبودی بسیار محسوسی را شاهد بود .

7) سئوال : آیا این افزایش طول و بقیه تغییرات دائمی و پایدار خواهد بود ؟
پاسخ : بله ، زیرا بافت سلولی آلت رشد میکند .

8) سئوال : آیا افزایش طول آلت باعث لاغر شدن آن میشود ؟
پاسخ : خیر ، رشد آلت هم در طول و هم در قطر آن صورت میگیرد چون واقعا بافت گوشتی تازه ای ایجاد میشود .

9) سئوال : سن مناسب برای استفاده از دستگاه آندروپنیس در چه زمانی است ؟
پاسخ : از 18 سالگی به بعد ؛ مردان مسن نیز می توانند از دستگاه آندروپنیس استفاده کنند . مطالعات نشان داده که حتی مردان 60 یا 70 ساله نیز می توانند از دستگاه آندروپنیس بهره ببرند , زیرا عمل کشش موجب تحریک رشد بافت در هر سنی میشود .

*** سوالات مربوط به روش کار دستگاه لارجرباکس یا اکستندرو کاربرد آن :
1) سئوال : آیا استفاده از دستگاه آندرومدیکال درد دارد ؟
پاسخ : خیر , دستگاه آندرومدیکال یک ابزار مکانیکی بدون درد است . در ابتدا شخص وجود آن را حس می کند اما پس از مدت کوتاهی حتی وجود آنرا در زیر لباس خود احساس نخواهد کرد .

2) سئوال : آیا هنگام ادرار یا اجابت مزاج باید دستگاه اکستندر را درآورد ؟
پاسخ : بله و سپس مجدداً دستگاه اکستندر را بپوشید .

3) سئوال : چگونه میتوان از دستگاه پرواکستندر استفاده کرد ، بدون اینکه اعضاء خانواده ام متوجه موضوع شوند ؟
پاسخ : از آن حین کار یا مواقعی که خارج از منزل هستید استفاده کنید .

4) سئوال : آیا می توان در طول شب نیز از اکستندر استفاده کرد ؟
پاسخ : بله ،ا گر چه بسیاری از افرادی که این کار را میکنند ، صبح موقع بیدار شدن متوجه می شوند که دستگاه اکستندر کمی جابجا شده ، این جابجائی به علت غلت خوردن حین خواب یا نعوظ در زمان خواب است . در این صورت هر شب فقط به مدت 3 ساعت باید از آن استفاده کرد . توصیه ما این است که در روزهای اول ، از آن در موقع خواب استفاده نشود .

5) سئوال : اگر حین پوشیدن دستگاه اکستندر دچار نعوظ شوم چه اتفاقی میافتد ؟
پاسخ : هیچ طوری نمی شود ، کمی احساس فشار خواهید کرد اما درد نخواهید داشت .

6) سئوال : آیا هنگام استفاده از دستگاه اکستندر ، می توانم شلوار جین یا تنگ بپوشم ؟
پاسخ : اگر شلوار خیلی تنگ نباشد مشکلی پیش نمیآید .

7) سئوال : اگر کار من طوری باشد که باید مدت طولانی بنشینم ، آیا می توانم از کشنده عضو استفاده کنم ؟
پاسخ : بله ، دستگاه کشنده قابلیت تا شدن رانیز دارا می باشد وشما می توانید آلت را رو به بالا یا رو به پائین قرار دهید

8) سئوال : آیا اگر آب به دستگاه لارجرباکس بخورد ، زنگ میزند ؟ یا میتوان آنرا شست ؟
پاسخ : دستگاه لارجرباکس زنگ نمیزند , و براحتی قابل شستشو میباشد . تائیدیه اروپا (EEC) تضمین میکند که این دستگاه عاری از هرگونه عیب و نقصی است .

9) سئوال : آیا موهای اطراف آلت باید تمیز شود ؟
پاسخ : اجباری در این امر نیست , ولی طبیعتا" اگر آلت تمیز و بدون موهای زائد باشد بهتر است .

10) سئوال : مبنای کار دستگاه ال باکس یا جت باکس چیست ؟ آیا باتری لازم دارد ؟ یا شوک الکتریکی می دهد ؟
پاسخ : دستگاه ال باکس یا جت باکس یا همان دستگاه اکستندر کاملا مکانیکی است . دستگاه اکستندر برای کشش آلت (زمانیکه در حالت نعوظ نباشد) به کار میرود وبه هیچ باتری یا برقی نیاز نداشته و بنابراین شوک الکتریکی ایجاد نمینماید .

*** سوالاتی که در حین استفاده از دستگاه اکستندر پرسیده اند :
1) سئوال : آیا انجام مشاوره با یک پزشک قبل از شروع به استفاده از دستگاه (X4 Extender) لازم است ؟
پاسخ : خیر , فقط آن عده از افرادی که به مداوای طبی خاصی نیاز دارند ، بهتر است این کار را انجام دهند .


2) سئوال : اگر پس از حصول نتیجه و افزایش طول آلت ، باز هم به استفاده از دستگاه اکستندر ادامه دهیم چه اتفاقی میآفتد ؟
پاسخ : کمی دیگر هم به طول آلت میتوان اضافه کرد ، اما این افزایش طول ثانوی بوده و به آهستگی حاصل خواهد شد .

3) سئوال : آیا ممکن است که اصلا" هیچ افزایش طولی صورت نگیرد یا مقدار آن بسیار اندک باشد ؟
پاسخ : خیر , طبق تجربه ما ، احتمال عدم موفقیت در افزایش طول تنها 5/2 درصد است

4) سئوال : تناوب زمان استفاده و استراحت (عدم) استفاده از دستگاه پرواکستندر چگونه است ؟
پاسخ : دستگاه پرواکستندر باید روزی 4 تا 8 ساعت پوشیده شود . البته میتوان این زمان را بیشتر کرد . توصیه ما این است که هر 2 ساعت یکبار به بافت آلت استراحت داده شود و دستگاه پرواکستندر ازروی آلت برداشته شود . این زمان مناسبی برای استفاده از توالت است . ضمنا" لازم نیست از جدول زمانی خیلی دقیقی پیروی کنید ، زیرا زمان تناوب به حساسیت فرد بستگی دارد .

5) سئوال : اگر یک روز از دستگاه اکستندر استفاده نکنیم چه میشود ؟
پاسخ : هیچ مشکلی پیش نمیآید .

6) سئوال : پس از اتمام دوره ، آیا باز هم باید به استفاده از دستگاه اکستندر ادامه دهم تا به حداکثرافزیش طول آلت برسم ؟
پاسخ : خیر , این کار لازم نیست زیرا حداکثر افزایش طول آلت طی همان دوره صورت میگیرد هرچند که استفاده بیشتر بازهم موثر است ولی نه به اندازه تاثیرات قبلی..

7) سئوال : آیا دستگاه اکستندر دارای دفترچه و CD تصویری آموزشی به زبان فارسی هست ؟
پاسخ : بلی , دستگاه اکستندر دارای دفترچه , کاتالوگ کامل و CD تصویری آموزشی به زبان فارسی نیز میباشد که به همراه محصول تقدیم شما عزیزان میگردد .
*** موارد پزشکی :
1) سئوال : آیا استفاده اکستندراز دستگاه ریسک یا عوارضی دارد ؟
پاسخ : خیر ، اگر استفاده از دستگاه اکستندر مطابق دستور العمل باشد ، هیچ ریسک یا عوارض جانبی وجود نخواهد داشت .

2) سئوال : آیا عمل کشش دستگاه لارجرباکس بر روی نعوظ آلت اثر منفی می گذارد یا موجب ناتوائی جنسی میشود ؟
پاسخ : خیر ، نعوظ آلت بدون هیچگونه مشکلی و مطابق معمول صورت خواهد پذیرفت . ضمنا" به دلیل بزرگ شدن آلت , میل جنسی نیز به شدت افزایش خواهد یافت .

3) سئوال : اندازه طبیعی آلت چقدر باید باشد ؟
پاسخ : بین 15 تا 20 سانتیمتر در حالت نعوظ البته به خصوصیات نژادی فرد بستگی دارد
4) سئوال : افزایش طول آلت به چه عواملی بستگی دارد ؟
پاسخ : به خصوصیات ژنتیکی و هورمونهای جنسی (تستوسترون) فرد و تغییرات بافتی آلت بستگی دارد .

5) سئوال : آیا شخصی که بیماری قند (دیابت) دارد ، میتواند از دستگاه اکستندر استفاده کند ؟
پاسخ : بله ، به شرطی که تحت مراقبت باشد و بهداشت کامل آلت را مراعات کند .

6) سئوال : آیا شخصی که مشکلات قلبی , عروقی دارد می تواند از دستگاه اکستندر استفاده کند ؟
پاسخ : بله می تواند ، زیرا هیچ ریسکی از بابت استفاده از دستگاه متوجه وی نمیباشد .

7) سئوال : اگر شخصی یه خاطر وجود تومور پروستات یا سرطان پروستات جراحی شده باشد , می تواند از دستگاه اکستندر استفاده کند ؟
پاسخ : بلی , ولی بهتر است اول با پزشک مشورت کند .

8) سئوال : اگر کسی دچار واریکوسل یا هیدروسل یا پروستات باشد چطور ؟
پاسخ : بلی , ولی بهتر است اول با پزشک مشورت کند .

9) سئوال : اگر کسی دچار بیماری مقاربتی باشد چطور ؟
پاسخ : او ابتدا باید بیماری خود را درمان کند , سپس به استفاده از دستگاه اکستندر بپردازد .

10) سئوال : آیا فشار اندکی که دستگاه پرواکستندر به آلت وارد می کند دردناک است یا مضر ؟
پاسخ : خیر , هیچکدام ، زیرا دستگاه پرواکستندربا توجه به اندازه آلت شخص و میزان رشد آن تنظیم می شود . اگر دستورالعملهای ارائه شده بدرستی انجام شوند , هیچ مشکل یا ناراحتی پیش نخواهد آمد .

*** تضمین ها :
1) سئوال : آیا هیچ مطالعه و تحقیق علمی وجود دارد که موثر بودن و نیز بی ضرر بودن دستگاه اکستندر را ثابت کند ؟
پاسخ : بله ، درکلینیک های سراسر جهان ، مطالعات بسیار زیادی انجام شده است که همگی مبین کارایی موثر و بی خطر بودن این دستگاه هستند .

2) سئوال : احتمال موفقیت این روش چند درصد است ؟
پاسخ : 97.5 درصد .

3) سئوال : چند سال است که از دستگاه اکستندر برای افزایش سایز آلت استفاده میشود ؟
پاسخ : 8 سال است که از extender device در سراسر دنیا استفاده می شود.(سال ساخت 1999(

4) سئوال : آیا عده زیادی از دستگاه اکستندر استفاده کرده اند ؟
پاسخ : تا کنون عده زیادی از مردان در سراسر جهان با موفقیت از دستگاه اکستندر استفاده کرده اند .

5) سئوال : آیا اطلاعات من محرمانه میماند ؟
پاسخ : بله 100% ؛ اطلاعات مربوط به شما محرمانه باقی میماند .

6) سئوال : آیا دستورالعمل استقاده از دستگاه لارجرباکس آسان است ؟
پاسخ : بله ، طرز استفاده از دستگاه لارجرباکس در کاتالوگ و CD آموزشی همراه دستگاه بسیار خوب توضیح داده شده است و انجام آن آسان است .


علت ارزانی قیمتها نسبت به سایر همکاران :
به دلیل اینکه گروه جنسیت مستقیما محصولات مورد نیاز خود را وارد می نماید قیمت محصولات نسبت به فروشگاهها کمتر است و محصولات از نوع 100% اصلی میباشند.
جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه سفارش و دریافت مشاوره در زمینه خرید بهترین محصول با شماره 09194072282 یا 09329136377 (از 7 صبح الی 10 شب) تماس حاصل فرمایید.
قیمت دستگاه ساده : 100000 تومان
قیمت دستگاه مگنت دار :120000 تومان
قیمت دستگاه مگنت دار ویژه (پرواکستندر) :150000 تومان{با تضمین 100% عملکرد}

با خرید هر اکستندر یک عدد اسپری تاخیری و یک عدد کرم لارگو رایگان برای شما ارسال میگردد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه سفارش و دریافت مشاوره در زمینه خرید بهترین محصول با شماره 09194072282 یا 09329136377 (از 9 صبح الی 10 شب) تماس حاصل فرمایید.
نحوه خرید محصولات :
خرید مستقیم : در این روش ابتدا هزینه محصول را به شماره حساب 0308060421004 سیبای بانک ملی به نام اکبر قاسمی و یا برای کارت به کارت به شماره 6867-0820-9911-6037 واریز کرده و با شماره 09194072282 و 09329136377 تماس حاصل فرمایید.
ساکنین تهران و حومه و ... میتوانند محصولات را لفافه بندی شده با پیک موتوری تحویل گیرند , روی بسته ها به دلیل حفظ حریم شخصی افراد لفافه بندی شده است.
كپسول ویگركس اسپری تاخیری كرم لارگو كیگل درمان جنسی كنترل ادرار خانم ها قطره واژینال دستگاه وكیوم ایرانی و امریكائی قرص ویاگرا كرم دكتر مارتین اكستندر كپسول بیگ بوی اسپانیش فلای كرم لارگو ساده,مگنتدار,پرواكستندر قیمت های مناسب سایت جنسیت محصولات زناشوئی درمان انزال زودرس سستی كمر عدم نعوظ خدمات و مشاوره های تخصصی محصولات با كیفیت و اصلی هدایای تبلیغاتی اشانتیون,قیمت های بسیار خوب و باور نكردنی تحویل در سراسر كشور اسپری تاخیری شارك پاور قرص ویاگرا 30 تائی قطره تنگ كننده محصولات زناشوئی رایگان صد در صد طبیعی تضمینی بدون بازگشت بدون عوارض تائید شده وزارت بهداشت سیمپلكس افزایش سایز الت افزایش حجم بزرگ كردن كلفت كردن لارجر باكس,اکسترا اکستندر,extra extender


پرواکستندر اکستندر لارجرباکس - طرز مصرف اسپری ویاگرا - قرص ویاگرا - طرز ساخت سی دی آموزشی - خرید قرص تاخیری - بهترین کرم صورت - محصولات ویاگرا - ضخامت مو - درمان عدم نعوظ - قیمت دستگاه های بسته بندی قند


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: jensiat
ایمــیل:
تلفن:
09194072282_09329136377
موقعیت: ایران
آدرس: تهران
قیمت: 85000-120000-150000تومان
تاریخ ثبت آگهی:  یکشنبه 02 شهریور 1393
تاریخ انقضای آگهی:  جمعه 01 اسفند 1393
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 22 آذر 1394
بازديد: 477
 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: jensiat
در مـورد: دستگاه پرواکستندر اکستندر لارجرباکس گلدن ارکت
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:
ارسال به ايميل
ارسال به صندوق پيامها

برو بالا
novintabligh.com